Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kokybiškas miegas su komfortišku čiužiniu

   2021-04-19

Kai galvojame apie patogią lovą ar kokybišką miegą, pirma mintis, kuri ateina į galvą – karališka lova. Visais laikais rūmuose patogiausią lovą turėjo karaliai, todėl su „Čiužinių Karaliais“ kiekvienas gali jaustis tarsi Karalius.

 

Prekinio ženklo „Čiužinių Karaliai“ įkūrėjas, verslininkas Vilius Survila žino komfortiško miego paslaptis bei kasdien gilinasi į žmonių miego problemas, konsultuodamas ir patardamas renkantis geriausią čiužinį. Siūlomi rankų darbo čiužiniai puikiai išpildo komforto bei ilgaamžiškumo poreikius, kiekvienas gaminys yra unikalus, kadangi sukurtas žmogaus rankomis, nenaudojant specialios technikos.

 

Geram miegui svarbu visuma

Trečdalį savo gyvenimo praleidžiame miegodami, todėl labai svarbu užsitikrinti gerą miego kokybę, nes nuo poilsio kokybės priklauso mūsų savijauta, darbingumas bei nuotaika. Miego kokybei yra svarbu ne tik geras čiužinys, tačiau ir tinkama temperatūra bei apšvietimas miego metu. Prieš miegą rekomenduojama miegamojo patalpą išvėdinti, miego metu palaikyti vėsesnę patalpos temperatūrą ir užtamsinti ją. Jei oras yra sausas, jį būtina drėkinti drėkintuvu, o norint dar didesnio komforto, rekomenduojama naudoti garintuvą su eteriniais aliejais. Taip pat siūloma miegoti natūralaus pluošto patalynėje, nepamiršti reguliariai vėdinti užklotus, antklodes ir pagalves bei palaikyti švarų ir tvarkingą čiužinio užvalkalą.

 

Kaip išsirinkti čiužinį pritaikytą komfortiškam miegui?

Visi žmonės, kaip ir jų poreikiai yra unikalūs, todėl renkantis komfortišką čiužinį reikia atsižvelgti į kelis aspektus, vienas svarbiausių - miegančiojo svoris, pagal kurį parenkamas čiužinio kietumas - kad čiužinys nebūtų per kietas ar per minkštas ir jaustumėtės patogiai miego metu. Taip pat reikia atsižvengti į miegančiojo sveikatos būklę ar kitus poreikius. Renkantis čiužinį internetu „Čiužinių Karaliai“ rekomenduoja paskambinti ar parašyti užklausą, kad konsultantas padėtų išsirinkti geriausią variantą tinkantį Jums.

 

Ekologija ir tvarumas

Klientui įsigijus naują čiužinį „Čiužinių Karaliai“ visuomet pataria, kaip atsikratyti senojo nekenkiant gamtai. Čiužinius, kaip ir kiekvienas gamintojas, rekomenduojame keisti kas 8-10 metų ar dažniau, kadangi visos čiužinyje esančios sudedamosios medžiagos nuolatos dėvisi ir su laiku deformuojasi, o tai turi įtakos gero miego kokybei, taigi senąjį reikia utilizuoti. Yra įmonės, kurios tuo užsiima, apie jas skelbiama ir „Čiužinių Karaliai“ elektroninėje parduotuvėje.

 

Čiužinių Karaliai visada Jums suteiks profesionalią konsultaciją bei padės išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį čiužinio modelį.

 

  

„ČIUŽINIŲ KARALIAI“

MB „VILPORT“

Tel. +370 643 49634

El. p. info@ciuziniukaraliai.lt

www.ciuziniukaraliai.lt

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2024 07 08 
Kontaktai: tel. +370 670 316 00, faks. +370 670 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite