Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kokybiškas vanduo – sveikatos šaltinis

   2009-01-12

Ne visi turime galimybių gerti nepriekaištingai švarų vandenį. Tuo požiūriu bene labiausiai pažeidžiami yra kaime gyvenantys žmonės. Mat tie iš jų, kurie naudoja šulinių vandenį, rizikuoja, kad jis bus užterštas nitratais ir nitritais. Šie teršalai yra labai pavojingi, nes jie negali būti pašalinami iš vandens nei virinant, nei buitiniais filtrais. Užterštas jais vanduo neturi jokio pašalinio kvapo ar spalvos, apie taršą galima sužinoti tik atlikus laboratorinius tyrimus. O nitratų poveikis sveikatai, ypač vaikų ir kūdikių, gali būti labai neigiamas. Šios medžiagos sukelia daugybę įvairiausių susirgimų – nuo vėžio iki širdies ligų.

Ne visur idealiai tinkamas gerti ir vandentiekio vanduo – kartais dėl susidėvėjusių vamzdynų, kartais dėl kitų priežasčių. Tokiame vandenyje gali būti per daug geležies, o nuo jo pertekliaus organizmui gresia apsinuodijimas.

Tokios medžiagos kaip kalcis pašalinamos iš vandens jį virinant, bet ar tikrai norite visą gyvenimą gerti vien virintą vandenį? Be to, menkas malonumas nuolat šalinti kalcio nuosėdas iš arbatinukų ir kitų maisto gamybai naudojamų indų.

UAB „Filteka“ siūlo visai paprastą išeitį, universaliai saugančią nuo nepageidaujamų medžiagų geriamajame vandenyje. Tai atbulinio osmoso principu veikianti vandens valymo sistema, puikiausiai tinkanti butui ar namui. Tokia sistema įtaisoma po kriaukle – žmogus, kuris bent šiek tiek daugiau nei vidutiniškai susigaudo santechnikoje, gali įsirengti ją pats. Atbulinio osmoso technologija paremtas vandens valymo principas plačiai naudojamas maisto pramonėje, ten, kur reikalavimai vandens kokybei itin dideli. Kai vanduo valomas tokiu būdu, vandens molekulės praeina pro menkai laidžią membraną, o 95 procentai įvairių kenksmingų druskų šios kliūties negali įveikti. „Filteka“ siūlo buičiai pritaikytą šios modernios technologijos variantą. Tai pagal amerikietišką technologiją Europos Sąjungoje pagaminta įranga, kuri per dieną gali paruošti iki 360 litrų švaraus geriamo vandens. Tai, kad ši įranga bus įtaisyta po jūsų kriaukle, nereiškia, kad taip išvalytą vandenį turite naudoti ir indams plauti. Išvalytam geriamajam vandeniui čia yra atskiras čiaupas, o nevalytą galima leisti tiesiai per įprastinį čiaupą.

Tokia įranga susideda iš kelių elementų, turinčių skirtingą paskirtį. Mechaninio filtravimo kasetės sulaiko stambias daleles, aktyvuotos anglies kasetė pašalina iš vandens chloro ir kitų medžiagų vėžį sukeliančius junginius, mechanines priemaišas, pašalinį kvapą. Atbulinio osmoso membrana pašalina druskas. Yra ir daugiau vandens kokybei pagerinti skirtų sistemos elementų.

Jums gali kilti noras ginčytis: juk be druskų vanduo tampa kaip distiliuotas, neskanus. Gamintojai į šią sistemą integravo specialią kasetę, papildančią išvalytą vandenį mineralinėmis medžiagomis – tokiomis proporcijomis, kokių reikia žmogaus organizmui.

Ši įranga vandens valymo kokybės atžvilgiu niekuo nenusileidžia brangiems kai kurių šios srities įmonių siūlomiems filtrams, o jos kaina – visiškai prieinama.

„Filtekos“ specialistai gali suteikti jums išsamią informaciją apie šią sistemą, o taip pat ir apie kitus vandens kokybės gerinimo sprendimus.

UAB „Filteka“
Kaunakiemio g. 5, Kaunas
Tel. 8 620 97709
info@filteka.lt
www.filteka.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 03 31 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite