Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Komandos formavimo efektyvumas priklauso nuo darbuotojų pažinimo

   2017-10-16

 Nors darbe praleidžiame didžiąja dalį paros, neretai apie kolegas ir darbuotojus žinome nedaug, o tai ką žinome yra paviršutiniška. Griebiamės komandos formavimo užduočių, švenčių susipažinimui organizavimo. Visas šis veiklų komplektas kainuoja nemažai, o grąža neužtikrinta. Tačiau, kaip sako psichologai, yra alternatyva. Dažasvydis – ekstremalus sportas, kurio žaidėjai neturi laiko sąmoningiems sprendimams, o pasąmonės padiktuoti pasirinkimai išduoda tikrąjį darbuotojo veidą.

 GERAS IR NAUDINGAS LAIKAS KOMANDAI
Deja, didžioji įmonių vadovų dalis iki šiol galvoja, kad sumokėdami už pramogą darbuotojams jie atlieka svarbiausią savo vaidmenį, o vėliau jų dalyvavimas esą nebūtinas. Juk galimybė su darbuotojais žaisti komandinį žaidimą gali atnešti papildomos naudos pačiam vadovui. Kauno apskrities dažasvydžio sporto klubo „Legionas“ prezidentas Raimondas Blaževičius pasakoja kaip psichologai charakterizuoja darbuotojus pagal žaidime išryškėjusias savybes.
„Prisiminkime pasiruošimą darbo pokalbiams. Žaidžiant dažasvydį parepetuoti galimybės nėra. Todėl išryškėja tokios darbuotojo savybės, kaip melas, lyderystė, užduočių neįvykdymas, komandos draugų palikimas, nekoordinuoti veiksmai, neprogresyvus kerštas priešininkui už jo taiklų šūvį ir pan.“, – pasakoja jau 19 – tą gimtadienį atšventusio klubo vadovas ir priduria, kad dažasvydį žaidžia žmonės, norėdami atrasti savo neatskleistas savybes, kurios išryškėja ekstremaliomis situacijomis, kartais dažasvydis padeda pažinti aplinką, darbuotojus, o kartais suformuoti komandos taktiką (ypač karininkai taktines strategijas išbando dažasvydžio aikštelėje).
Kita vertus, jeigu įmonėje yra vidiniai ginčai, vadovai turi galimybę žaisti prieš pavaldinius. Pastarieji laimėję prieš vadovus jaučiasi atsilyginę už skriaudas.  

ISTORINĖ VIETA – NE VIENINTELIS PRIVALUMAS
Vis dėlto, tenka pripažinti, kad norint pasiekti užsibrėžtų tikslų, reikia rasti tinkamą erdvę. Plynas laukas tikrai neprivers pajusti kovos dvasios. Lietuvoje yra vos kelios šios sporto šakos entuziastų išpopuliarintos vietos. Viena iš tokių – dažasvydžio sporto klubo „Legionas“ naudojama teritorija. Tai viena iš didžiausių teritorijų Lietuvoje, kuri šiuo metu siekia apie 8 ha. Tačiau šis faktas dar ne viskas. Svarbu ne tik plotas, bet ir pačios teritorijos unikalumas, tai 1889 metais pastatytas karinis įtvirtinimas – Kauno tvirtovės penktas fortas – šiuo metu pritaikytas visuomenės poreikiams. Išskirtinėje teritorijoje įkurta daugiausiai sportinių aikštelių.
„Šiandien siūlome 6 specialiai įrengtas žaidimo aikšteles, kuriose yra visa šiam sportui reikalinga infrastruktūra. Turime apšviestą teritoriją po stogu. Todėl nebaisu nei rudens lietūs, nei tamsus paros metas. Šiose erdvėse save išbandyti galima bet kuriuo metu. Siūlome tris poilsiavietes, kuriose galima rasti lauko kepsnines, groteles ir kitas priemones smagiai popietei po intensyvaus žaidimo. Tarp kita ko, klubas siūlo ne tik dažasvydžio, bet ir šratasvydžio, vaikiško dažasvydžio ir lazerių sportinių žaidimų paslaugas”, – pasakoja Raimondas Blaževičius. Juk taip gera sportuoti ir ilsėtis, nesukant galvos dėl pašalinių su organizavimu susijusių reikalų.  

RAIMONDAS BLAŽEVIČIUS
Kauno apskr. Dažasvydžio
sporto klubas “Legionas”
www.legionas.lt
Tel. informacijai: 8687 22 333Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite