Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Kreda“ – patikimas finansų partneris

   2020-03-26

Kredito unijų reforma, pasibaigusi 2018 m., užtikrino saugesnį šios finansų grupės veiklos modelį. Didelis dėmesys skiriamas kapitalo tvarumui užtikrinti, stabilumo augimą lemia ir tai, kad centrinių kredito unijų nariai aktyviai įsitraukė į unijų valdymo procesus. Šiuo metu vienuolika Lietuvos kredito unijų vienijanti Jungtinė centrinė kredito unija „Kreda“ yra patikimas finansų partneris, padedantis kurti ilgalaikę finansinę gerovę privatiems klientams, verslininkams, ūkininkams.

 

 

Paslaugų asortimentas išaugo

Nors kredito unijų judėjimas savo veiklą Lietuvoje pradėjo rūpindamasis vien paskolų suteikimu ir indėlių surinkimu, dabar teikiamų paslaugų paletė iš esmės niekuo nesiskiria nuo privatiems ir verslo klientams paslaugas teikiančio tradicinio banko.

 

Tačiau kredito unijos turi ir vieną skirtumą, tiksliau, privalumą, ieškantiems patikimiausio finansinio partnerio – kiekvienas į kredito uniją stojantis asmuo tampa jos dalininku ir kartu su kitais nariais turi teisę priimti svarbiausius unijai sprendimus.

 

Būtina paminėti, kad kredito unijų veiklą reglamentuoja Lietuvos Respublikos kredito unijų įstatymas, o jų veiklos priežiūrą vykdo tiek centrinės kredito unijos, tiek Lietuvos bankas, kuris kredito unijoms taiko tuos pačius reikalavimus kaip ir didiesiems Lietuvos bankams.

 

Kodėl kredito unija suinteresuota jūsų sėkme?

Kaip pasakoja Jungtinės centrinės kredito unijos, veikiančios su prekės ženklu „Kreda“, vadovė Kristina Simonovič, kredito unija yra kooperatinė bendrovė, kurios nariai yra ir jos savininkai (pajininkai). Narystė suteikia teisę nariui dalyvauti kredito unijos valdyme, būti išrinktam į kredito unijos valdymo organus. Kreditų unijų tikslas – teikti naudą savo nariams yra ir pagrindinis jų išskirtinumas, ir tuo pačiu saugumo garantas. Be to, svarbu paminėti, kad unijos dirba Lietuvoje, tik su mūsų šalyje gyvenančiais ir dirbančiais Lietuvos piliečiais bei jų šeimos nariais. Tad unijų uždirbtas pelnas lieka cirkuliuoti šalyje.

 

Paslaugų krepšelis privatiems klientams

K. Simonovič sako, kad kreditų unijų paslaugos šiandien beveik niekuo nenusileidžia toms, kurias siūlo bankai. Teikiamos įprastos kasdienės paslaugos, pavyzdžiui, mokėjimo ir internetinės bankininkystės, mokėjimo kortelių išdavimas su kredito limitu arba be jo, atliekamos grynųjų pinigų operacijos ir kt.

 

„Į kredito uniją privatūs asmenys gali kreiptis vartojimo paskolos, paskolos būsto įsigijimui ar jo remontui, taip pat paskolos tokiu atveju, kai reikia finansinio postūmio verslui ar profesinei veiklai. Kredito unijose galima laikyti terminuotus, taupomuosius ar vaiko indėlius, – paaiškina K. Simonovič.

 

Galimybės verslui

Verslo klientai su kredito unijomis kviečiami bendrauti investicinių paskolų, kredito linijų klausimais, taip pat tuomet, kai reikia lėšų apyvartiniam kapitalui. Dėl finansinės paskatos gali kreiptis verslininkai, kurie domisi verslumo skatinimo paskola, teikiama pagal finansinę priemonę „Verslumo skatinimo fondas 2014-2020, finansuojamas iš Europos socialinio fondo“.

 

Ilgametė draugystė su ūkininkais

Kredito unijos aktyviai prisideda prie žemės ūkio plėtros regionuose, todėl trečioji „Kredos“ kredito unijų klientų kategorija – šalies ūkininkai. „Nuo pat unijų veiklos Lietuvoje pradžios didelį dėmesį skiriame ūkininkams, esame susipažinę su jų specifine veikla, iš jos kylančiais finansiniais poreikiais ir nuolat ieškome sprendimų tuos poreikius tenkinti“ – teigia K. Simonovič.

 

Ūkininkai į kredito unijų ekspertus gali kreiptis dėl investicinių paskolų, apyvartinių lėšų finansavimo ar ypač palankiomis sąlygomis teikiamų paskolų įrangai arba technikai įsigyti pagal naują UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondo“ finansinę priemonę „Paskolų žemės ūkio technikai ir įrangai įsigyti teikimas“.

 

Lengvatinės paskolos žemės ūkio technikai ir įrangai įsigyti

K. Simonovič pasakoja, kad „Kreda“ grupei priklausančios penkios kredito unijos laimėjo Žemės ūkio paskolų garantijų fondo konkursą teikti lengvatines paskolas žemės ūkio technikai ir įrangai įsigyti. Kredito unijos šias paskolas teiks ne ilgesniam nei 6 metų laikotarpiui, didžiausia paskolos žemės ūkio technikai ir įrangai suma – 70 tūkst. Eur. Žemės ūkio subjektai paskolas galės gauti palankesnėmis sąlygomis – bendra metinė palūkanų norma pagal šią priemonę teikiamoms paskoloms negalės viršyti 5 proc., paskolos administravimo mokestis negalės būti didesnis kaip 0,5 proc. paskolos sumos.

 

Dėl lengvatinių paskolų žemės ūkio technikai ir įrangai galima kreiptis į šias „Kreda“ kredito unijas: Raseinių kredito unija, Ignalinos kredito unija, Biržų kredito unija, Kredito unija Zanavykų bankelis, kredito unija „Kupiškėnų taupa“.

 

Klientai aptarnaujami ir tiesiogiai, ir internetu

Didžiųjų Lietuvos bankų aptarnavimo padalinių ir bankomatų skaičius regionuose sparčiai mažėja. Finansinių paslaugų vartotojų nukreipimas į elektroninę erdvę ir savitarną dar ne visiems pasiekiamas arba, dėl tam tikrų aplinkybių, nėra patogus. Viena iš alternatyvų tiems, kam aktualus tiesioginis kontaktas aptariant finansinius klausimus, yra „Kreda“ kredito unijos ir jų skyriai, kuriuose klientai aptarnaujami be išankstinės registracijos ir eilių. 

 

Ir nors pernai metais įdiegtas interneto bankas „e. kreda“ leidžia greitai ir patogiai susitvarkyti finansinius reikalus internetu, klientai visada laukiami ir unijos padaliniuose. „Mes vertiname tiesioginį kontaktą su savo klientais“ – apibendrina K. Simonovič.

 

 

 

„KREDA“

Kooperatinė bendrovė Jungtinė centrinė kredito unija

Ukmergės g. 223-4, Vilnius

(verslo centras “Evolution”)

Tel. +370 612 333 66

E. p. info@kreda.lt

www.kreda.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 11 30 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite