Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Kristar“ – ne tik džinsiniai drabužiai

   2010-01-05

„Kristar“ siūlo prekes tiesiai iš gamintojų, pagrindinė parduotuvių tinklo specializacija – įvairūs drabužiai. Gerą kainos ir kokybės santykį užtikrina tai, kad „Kristar“ atstovai patys važiuoja į užsienio gamyklas rinktis  įvairių modelių, dydžių. Tai užtikrina, kad pirkėjams siūlomos labiausiai jų mėgstamų modelių prekės – juk nuvažiavęs įmonės atstovas iš gamintojo siūlomos drabužių įvairovės gali išsirinkti būtent tas prekes, kurios populiarios Lietuvoje. Be to, kai prekės gabenamos be tarpininkų, jos būna pigesnės.

„Kristar“ nuolat prašo gamintojų daugiau siūti drabužių itin aukštiems žmonėms. Todėl tinklo parduotuvėse tinkamą rūbą randa nestandartinės figūros pirkėjai – juk, sakykim, aukštų žmonių Lietuvoje tikrai daug.

Parduotuvių tinklas „Kristar“ vilioja itin palankiomis drabužių kainomis ir gera jų kokybe. Čia didelis ne tik džinsinių kelnių, bet ir palaidinių, megztinių, bliuzonų, sijonų, sarafanų, diržų, sportinių drabužių komplektų asortimentas. Stilingų ir patogių drabužių čia gali rasti ir būsimos mamos.

Prekių kainos „Kristar“ parduotuvėse yra nustatomos atsižvelgiant į realų gyvenimą. Pavyzdžiui, kelnės čia kainuoja nuo 25 Lt, megztiniai – nuo 20 Lt, palaidinės – nuo 15 Lt.

„Kristar“ parduotuvės nuolat atnaujina modelių asortimentą. Žiemai siūloma pašiltintų džinsinių ir velvetinių  kelnių, patogių, gražių ir praktiškų megztinių moterims ir vyrams

„Kristar“ džinsų parduotuvės – tai kokybiški ir nebrangūs drabužiai, kuriuos dėvėsite su malonumu.Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite