Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kultūrizmas – kūno kosmetika

   2013-12-09

Turėdamas 6 stuburo išvaržas ir besidomėdamas sveikatos susigrąžinimu, supratau, kad kultūrizmas ne tik sportas, sveikatos šaltinis, bet ir kasdieninė kūno kosmetika. Aktyvuojant kraujotaką, nuolat veikiant kūno raumenų ir riebalų ląsteles, iš organizmo geriau pašalinami šlakai, pasenusios ląstelės, o pagerėjęs kraujo pratekėjimas atneša daug maistingųjų medžiagų ir ne tik restauruoja apnykusias raumenų ląsteles, bet ir skatina naujų gaminimasį. Mūsų kūnas – labai sudėtinga sistema, puikiai reaguojanti į rūpestį juo (ilgiau leidžia atrodyti jaunu, jaučiatės geriau, stipresniais, žvalesniais) ir neatleidžianti klaidų – nesimankštinama, suvartojamas per didelis kiekis alkoholio, neteisingai maitinatės. Visa tai turi įtakos ankstyvam senėjimui, apsunkina judėjimą, padidina kraujospūdį ir kitus negalavimus.
Studijuodamas judesio mechaniką, kūne vykstančius biocheminius procesus, pats aktyviai mankštindamasis supratau, kad senėjimo procesą galima kontroliuoti. Ir jei ir nepavyksta tapti nemirtingais, bet suteikti laimės pojūtį, harmoniją ne tik su artimaisiais, bet ir pačiu savimi, visavertį, nuotykių pilną gyvenimą mankšta tikrai gali.
Sporto klubai „Geležiniai žmonės“ netelpa į paprastą treniruoklių salės apibrėžimą. Čia nėra tik tobulinami raumenys. Keletas panašaus profilio ir medicinos specialistų yra pasakę, kad tai, kas daroma sporto klube „Geležiniai žmonės“ yra „aukštasis pilotažas‘‘. Nes čia įmanoma viskas – vaikai ištaiso laikysenos problemas (kūprinimasis, iškrypęs stuburas, įdubusi krūtinė), žmonės po traumų ir avarijų gryžta į pilnavertį gyvenimą, nereikalaujantį aplinkinių fizinės pagalbos, modeliai, šokių sporto atstovai tobulina savo kūno linijas, įvairių sporto šakų atstovai gerina savo fizinį pasirengimą, reikalingą jų sporto šakoje ir pasiekia aukštesnius rezultatus. Daug įvairiausių profesijų atstovų, mamyčių, jaunuolių ateina ne tik gerai, sveikai praleisti laisvalaikį, bet tuo pačiu ir pabūti architektais – projektuoti savo kūną ir sveikatą. Dažnai tenka išgirsti pasakymą „aš per sena(s) sportuoti“. Užsiėmimai su svarmenimis ir treniruokliais jaunatviškas moterų kūno linijas gali padėti išlaikyti net ir iki 50 – 60 metų amžiaus, o sunkiausias moterų amžiaus periodas – klimaksas - praeina beveik nepastebimai. Teisingai parinkti pratimai, suderinti su teisinga mityba gali padaryti stebuklus ne tik vaikams, bet ir sugausiems – kreivas kojas galima ištiesinti, pakritusį užpakaliuką – pakelti ir sustangrinti, stuburo kuprą galima ištiesinti, o nedidelę krūtinę raumenukų pagalba padaryti iškilia ir akį traukiančia. Manoma, kad paprasčiau pasidaryti plastinę operaciją – patempti, pakelti, padidinti ir viskas, grožis garantuotas visam gyvenimui. Deja, turiu nuvilti. Be reguliarios mankštos ir raumenukų tvirtinimo, plastikos chirurgų darbas ir dideli sumokėti pinigai nueina perniek.
Kaip labai atidžiai žmonės renkasi odontologą, kosmetologą, plaukų stilistą, taip ne mažiau atidžiai turėtų rinktis ir specialistą, kuris formuos jų kūną ir arba jį padarys patrauklesniu, arba netinkamomis raumenų formomis išdarkys. „Geležiniai žmonės“ didžiuojasi savo per 37 metus sukurta metodika, duodančia puikius rezultatus tiek 5-erių metų vaikui, tiek 85 metų senjorui. Čia dirba puikūs, patyrę treneriai – Saulius Misevičius (nusipelnęs Lietuvos treneris), Irina Misevičienė, Edmundas Jonušas, Šarūnė Kasperavičienė, Rita Janušauskienė, kurie kiekvieną sporto klubo lankytoją mato, mokina, taiso, atsako į klausimus. Taip pat galima užsisakyti ir personalines treniruotes.
Neleiskite sau senti, atrodykite gražiai, jauskitės žvaliai, gyvenkite sveikai iki 100 metų!

1. Taigi, jei jūs norite:

• Pamėgti svarstykles ir nebijoti ant jų atsistoti;

• Nebematyti raukšlių ne tik veide, bet ir ant šonų;

• Turėti riestą, stangrų užpakaliuką, kokį turėjote „žalioje‘‘ jaunystėje, o gal ir neturėjote niekada;

• Nematyti „Mėnulio kraterių“ ant savo šlaunų;

• Vėl atrasti meilės žaidimų malonumus su savo antrąja puse

- Jums laikas į sporto klubą!

2. Jeigu Jums atsibodo:

• Atsikišęs vyro pilvas;

• Nuolatinis fizinis jo nuovargis ir silpnumas;

• Kasdieninis tingulys ir noras pagulėti ant sofutės;

• Vengimas Jums suteikti palaimą seksualinių žaidimų metu;

• Skundai dėl skaudančios nugaros

- Jam laikas į sporto klubą!

Saulius Misevičius
Kauno kultūrizmo ir fitneso klubo
"Geležiniai žmonės" vadovas
www.geleziniaizmones.lt
info@geleziniaizmones.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite