Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kūno švara - sveikatos pagrindas

   2017-01-12

Natūralaus gydymo centre (Savanorių pr. 284, Kaunas) platus natūralios medicinos paslaugų spektras- ilgametę patirtį turintys, sertifikuoti specialistai, paslaugos visai šeimai. Atliekamos giluminės žarnyno valymo procedūros. Gydoma akupunktūra, dėlėmis, ozonu, vaistažolėmis, homeopatiniais preparatais. Atliekama osteopatinė kūno korekcija. Sudaromos individualios mitybos programos. Aatliekama kompiuterinė organizmo funkcinės būklės diagnostika.

Nuo senovės įvairios tautos sveikatos palaikymui rekomenduoja skirtingas organizmo valymo procedūras. Jos ypač svarbios dabar, kai maitinamasi maistu, kuriame daug priedų, konservantų. Civilizacijos liga - vidurių užkietėjimas, vargina beveik visus žmones. Negali būti nė kalbos apie kokio susirgimo gydymą, jei nėra sutvarkyta normali žarnyno veikla. Užterštas kūnas sukelia ne tik spuogus, galvos, pilvo skausmus, bet ir artritus, nutukimą, onkoligines ligas ir kt.

Užterštame žarnyne veisiasi grybeliai ir parazitai, kuriuos pagal oficialius duomenis turi daugiau nei trečdalis Europos gyventojų. Jie žaloja imuninę sistemą, išskiria nuodingas medžiagas ir sukelia ligas. Grybeliai ir parazitai dažnai būna alerginių susirgimų priežastimi. Pvz.: Daivą K. kelis metus vargino akių vokų bėrimas. Tyrimai jokių alergenų nerado, ji naudojo įvairius vaistus be efekto. Išvalius žarnyną, išnaikinus parazitus, atstačius normalią mikroflorą, bėrimas dingo. Liko vengti netinkamo maisto, nustatytų Vega testo pagalba. Daugiau nebereikėjo vaistų, kuriuos be šių priemonių Daiva būtų vartojusi nuolat. 

Vienas paprasčiausių ir veiksmingiausių būdų kovoti su šiomis problemomis visuomet buvo klizmavimas. Dabar ši procedūra atliekama modernia aparatūra, naudojant sterilų vandenį, sekant vandens slėgį, temperatūrą, malonioje aplinkoje. Efektyvi pagalba kovoje su grybeliais ir parazitais – deguonies-ozono mišinio suleidimas į žarnyną po valymo procedūros. Deguonis sveikas mums, bet nuodingas mūsų organizmo kenkėjams, jie žūva ir gali būti pašalinami. Tai ypač aktualu, nes daugybė parazitų ir grybelių įgiję atsparumą cheminiams vaistams. Išvalius žarnyną, taisyklingai maitinantis, organizmas grįžta į normalia veiklą. Gerosios bakterijos švarioje terpėje staigiai pasidaugina ir klesti - todėl baimintis, kad jos bus prarastos, neverta – daugelis žmonių dėl savo mitybos įpročių, naudojamų vaistų, apskritai nebeturi ką prarasti.

gyd. Aiva Vaivarienė
Natūralaus gydymo centras
Savanorių pr. 284, Kaunas
Tel.: 8 37 71 06 02, 8 682 92261
www.ngc.lt

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 10 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite