Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kur atrasti įkvėpimo sportuoti?

   2017-01-16

Sportas, aktyvus gyvenimo būdas padeda išlaikyti gerą savijautą ir gražų, sveiką kūną. Tačiau norintys pradėti sportuoti susiduria su aibe abejonių ir klausimų. Kokį sporto klubą rinktis? Ar treniruotės duos žadamą rezultatą? Ar galiu sportuoti, jei esu turėjęs traumų, operacijų ar jei kažką skauda? Ne vieną, norintį praverti sporto klubo duris, sulaiko ir baimė, jog nežino, ką daryti, ar kad jų kūnas netobulas. Taigi renkantis sporto klubą itin svarbus tiek ten dirbančiųtrenerių profesinis pasiruošimas, tiek motyvuojanti ir palaikanti aplinka, geras nusiteikimas.

 

 

 Jei Aleksote įsikūrusio sporto klubo „Greenfit“ duris pravertumėte pavasarį ar vasarą, iš karto suprastumėte, kodėl jis pavadintas būtent taip – pro didžiulius trečiojo aukšto langus atsiveria nuostabus vaizdas į žalią parką. Tačiau gražu čia bet kuriuo metų laiku. „Stengiamės būti arčiau gamtos, – šypsosi trenerė Indrė. – Nors pas mus gamta veržiasi pro visus langus, kartais ir mes pas ją pasprunkame ir su klubo žmonėmis surengiame baidarių žygį ar bėgimą.“
      Pagal išsilavinimą Indrė – medikė, farmacininkė, tačiau sportas – jos pomėgis ir aistra nuo 18 metų. Treniruočių ji nenutraukė net besilaukdama, o netrukus po gimdymo vėl grįžo į sporto salę. Stebėdama, kaip keičiasi jos kūnas ir pati išbandžiusi įvairias jo būsenas ir transformacijas, Indrė ypač puikiai supranta ir sugeba padrąsinti sportuoti ateinančias moteris. Juo labiau, kad tam padeda ir turimos medicinos žinios, anatomijos ir fiziologijos išmanymas. Farmacininkės išsilavinimas praverčia ir tada, kai reikia padėti pasirinkti tinkamiausius maisto papildus, vitaminus, lieknėjantiems skirtus produktus, kurių galima įsigyti čia pat, klube. Tad galite būti tikri – tai, kas siūloma kitiems, kruopščiai išstudijuota, patikrinta ir išbandyta.
      Visgi daugelis lankytojų prisipažįsta, jog šį klubą pasirinko todėl, kad jo vadovas ir siela – daugkartinis Lietuvos kultūrizmo čempionas, įvairių tarptautinių turnyrų nugalėtojas ir prizininkas Darius Bukšnaitis. Jis sportuoja jau daugiau nei 15 metų, per šį laiką ne tik sukaupė nemažą apdovanojimų kolekciją, bet ir ištobulino žinias apie užsiėmimus sporto salėje bei mitybos planų sudarymą. Pasak Dariaus, treneris turi turėti patirties, o ne eksperimentuoti su sportuoti pasiryžusiais žmonėmis. Ilgus metus sportuodami mes geriau pažįstame savo kūną, žinome, kaip vienas ar kitas raumuo reaguoja į tam tikrus pratimus.
      Darius Bukšnaitis – ne tik pripažintas ir aukštų rezultatų pasiekęs sportininkas, bet ir puikus treneris, turintis visas reikiamas licencijas bei sertifikatus, todėl į jį neretai kreipiasi norintys dalyvauti varžybose, siekiantys asmeninių rezultatų. Tokiais atvejais dirbama asmeniškai, sudaromas treniruočių bei mitybos planas. Tačiau, anot trenerio, tai aktualu ir pradedantiesiems, nes puikūs rezultatai visada susideda iš trijų dalykų: efektyvių treniruočių, tinkamos mitybos ir poilsio. Pasak jo, pradedantiesiems ypač svarbu įvertinti savo jėgas ir nepersistengti. Pratimus reikia atlikinėti lėtai, pradėti nuo mažesnių svorių, kad organizmas galėtų priprasti palaipsniui ir nepatirtų staigaus šoko. Antra, svarbu tinkamai maitintis – vengti riebaus maisto, prieš ir po treniruočių valgyti daugiau angliavandenių (makaronų, ryžių, dribsnių, košių). Svarbu nepamiršti ir baltymų (varškės, sūrio, jautienos, vištienos, žuvies, kalakutienos), nes tai – raumens statybinis elementas. Žinoma, reikia gerti daug skysčių. Ir nepamiršti ilsėtis, kad atsigautų raumenys ir atsistatytų energija.
     Nors klube yra visos sąlygos siekti aukštų rezultatų, didžioji dalis lankytojų praveria jo duris, siekdami kur kas paprastesnių tikslų: pagerinti savijautą, numesti (o kartais ir priaugti) svorio, sustiprinti raumenis, atsigauti po traumų, operacijų ar gimdymo. Daugeliu atvejų pakanka klubo siūlomos standartinės treniruočių programos. Tačiau tai nereiškia, jog būsite palikti likimo valiai. Kiekvienam naujam lankytojui treneriai skiria tikrai daug asmeninio dėmesio – parodyti, pamokyti, patarti, padrąsinti. Vėliau sportuoti galima ir savarankiškai, pakaks nedidelių trenerių patarimų ar korekcijų. 
    Jei standartinės programos nepakanka ar dėl vienų arba kitų priežasčių ji netinka, galima rinktis individualių treniruočių programas. Pagrindinis jų privalumas – tokiu atveju treneris visą dėmesį skiria tik jums. Asmenines treniruotes neretai renkasi žmonės, turintys įvairių sveikatos problemų. Dažnai jie būna po traumų, kojų operacijų ir tęsia reabilitaciją sporto klubuose. Šiems žmonėms įprastai reikalingas išskirtinis dėmesys, jiems sunku sportuoti bendrose treniruotėse kartu visais. Ir šioje srityje Darius Bukšnaitis turi nemažai patirties – jis jau daugiau nei 15 metų padeda žmonėms atsigauti po traumų. O tie, kam sportas – būdas atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių ar nemalonių emocinių išgyvenimų, renkasi „Greenfit“ dėl šiltos, jaukios sporto klubo atmosferos. Žinoma, yra ir sporto klubo lankytojų, kurie renkasi individualų darbą su treneriu tiesiog siekdami greitesnių rezultatų. Čia rengiamos ne tik individualios, bet ir funkcinės, pilateso, jogos ir „Body Challenge“ treniruotės, sudaromi individualūs mitybos planai. „Greenfit“ rasite ne tik naujus aukštos klasės treniruoklius, nepriekaištingą švarą, bet ir motyvuojančią muziką, didelį sveikų kokteilių ir sulčių pasirinkimą.
    Jauki, sava, padrąsinanti aplinka – ko gero pagrindinis ir išskirtinis sporto klubo „Greenfit“ bruožas. Tai iš tiesų visų pirma klubas, į kurį žmonės ateina ne tik siekdami vienokių ar kitokių sportinių tikslų, bet ir todėl, kad čia renkasi draugai ir bendraminčiai, čia visada galima rasti paskatinimą ir padrąsinimą, išgerti puodelį kvapnios arbatos ir tiesiog pabendrauti. Darius ir Indrė stengiasi, kad klubo lankytojai čia jaustųsi ne kaip klientai, bet kaip draugai, šeimos nariai, kuriuos neretai pradžiugina maloniomis staigmenomis: šventėmis, iškylomis, ar tiesiog imbieriniu sausainuku prie arbatos. Klubas dar gana naujas, Aleksote jis įsikūrė 2016 m. vasarį, tačiau aplink jį jau susibūrė sava ir jauki bendraminčių bendruomenė. Kviečiame prisijungti ir jus!

Darius Bukšnaitis
GREENFIT spoto klubas
Veiveriųg. 150 C, Aleksotas
Kauno Apskritis, Lietuva
Mob. +370 698 22231
klubasgreenfit@gmail.com

www.greenfit.lt
facebook: Greenfit

 

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 05 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite