Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kur darbuotojus randa konkurentai?

   2007-03-26

Keletas apklaustų kompanijų, randančių darbuotojus internete, tai komentuoja šitaip: „Jei turi gerą motyvacinę sistemą ir nori pritraukti darbuotojus, visiškai užtenka atsirinkti juos iš CV duomenų bazės. Pamatai informaciją apie konkuruojančių įmonių darbuotojus, pasirenki geriausius ir siūlydamas geresnes sąlygas visuomet prisikalbinsi pas save.“

Iš tiesų situacija darbo rinkoje keičiasi kiekvieną dieną. Ir, deja, ne darbdavių naudai. Darosi labai sudėtinga susirasti tinkamus darbuotojus. Nebegelbsti pažintys ir rekomendacijos. Neretas darbdavys dabar skelbimus apie laisvas darbo vietas viešai skelbia šimtatūkstantinį tiražą turinčiuose dienraščiuose. Deja, spaudos nebepakanka.

Kitas šiuo metu populiarus būdas - personalo atrankų kompanijų paslaugos. Atrankų specialistai suranda ir pateikia jums tinkamiausius kandidatus. Visgi ši paslauga pastaruoju metu pereina iš kokybinės į kiekybinę stadiją. Jei specialistas per mėnesį atlieka l0 atrankų, tai vienai jis gali skirti tik dvi dienas. Profesionaliai atlikti atranką

to nepakanka. Nebeskiriama tiek pastangų atrinkti geriausius darbuotojus, bet stengiamasi atrinkti sutartą jų kiekį  kaip galima greičiau. Tad personalo atrankos agentūroms išleidžiami dideli pinigai, o atrinkti kandidatai dažnai nebepateisina lūkesčių. Jūsų konkurentai tikrai tai žino.

Taigi ką daryti? Sumaniausi jūsų kolegos atsirenka darbuotojus iš internetinių CV duomenų bazių. Paieška jose labai patobulėjo – dabar nustačius savo kriterijus automatiškai gaunama informacija apie tinkamiausius darbuotojus. Internetinių portalų lankytojų daugėja kasdien. Paradoksalu, bet darbo portaluose naršoma daugiausia darbo dienomis, darbo metu.   Tai, kad daugiau nei 10% Lietuvos interneto vartotojų per mėnesį aplanko karjeros portalą www.cvmarket.lt, rodo, kad tai ypač patogus būdas ieškant naujų darbo galimybių.

Žinoma, svarbu ir duomenų bazėje esančių gyvenimo aprašymų naujumas. Darbo portalų tarpe CV Market išsiskiria pateikiamų duomenų naujumu, nes jis yra pats populiariausias tarp naujų darbo ieškančiųjų (diagrama).

Kartais darbdaviams pasiūloma rinktis iš daugiau nei 100 000 darbuotojų duomenų bazių, tačiau informacija, kurią darbo ieškantieji suvedė prieš 7 metus, paprasčiausiai yra pasenusi. CV Market duomenų bazė sudaro beveik 100 000 darbo ieškančiųjų, o duomenys ne senesni nei dvejų metų. Remiantis nepriklausomos Gemius Baltic statistinės agentūros duomenimis, CV Market lankytojų dalis Kaune yra didžiausia tarp Lietuvoje veikiančių karjeros portalų (diagrama).

TNS agentūros duomenimis, per mėnesį www.cvmarket.lt darbo ieško virš 113 000 žmonių. Per darbo dieną šį portalą aplanko daugiau žmonių nei jų susirenka Kauno sporto halėje per krepšinio varžybas! Kas greitesnis: Jūs ar konkurentas?

Kaip parašyti skelbimą, vertą geriausių kandidatų? Kaip atsirinkti darbuotojus iš didelės bazės? Kas iš tikrųjų motyvuoja darbuotojus šiuo metu? Klauskite, visuomet Jus pakonsultuosime! Telefonu 8 5 2360162 arba elektroniniu paštu info@cvmarket.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite