Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kur geriau pasirinkti automobilį – turguje ar internete?

   2013-09-25

Šiuolaikinio gyvenimo ritmas spartus, o automobilis – svarbiausia transporto priemonė, leidžianti nukeliauti nuo taško A iki taško B. Rinkdamiesi automobilį, ieškome mums tinkamiausio modelio, dizaino, atkreipiame dėmesį į jo patvarumą, kuro sąnaudas ir, žinoma, kainą. Transporto priemonės pasirinkimas atima nemažai laiko, tad pirkėjai ieško patogiausio būdo jį įsigyti. Žmonės dažniausiai automobilius renkasi internetu arba patys atvykdami į automobilių turgų. Kokie gi vieno ir kito būdo privalumai ir trūkumai?
Šiuolaikinės technologijos leidžia prisijungti prie interneto tiek namuose, tiek darbe, tiek būnant įvairiose pasaulio vietose. Tad radę laisvą minutėlę galime naršyti po automobilių pardavimo puslapius. Visiems žinomos, populiariausios svetainės yra autogidas.lt, autoplius.lt, kaunoturgus.lt, kuriose išsirenkamas automobilis pagal markę, modelį, metus, kuro tipą, kainą bei šalį. Šis metodas patogus tuo, kad leidžia apžiūrėti automobilius, kokie šiuo metu parduodami Lietuvos miestuose, bei stebėti kintančias jų kainas. Juk dauguma automobilių pardavėjų informaciją apie paruoštus pardavimui automobilius, esančius turguje, skelbia ir interneto svetainėse. Deja, skelbimuose tenka pasikliauti tik aprašymu apie automobilį bei įkeltomis nuotraukomis. Internete neįmanoma gyvai apžiūrėti esančių automobilių, jų išbandyti ar pavažiuoti. Tačiau internetiniai skelbimai atspindi bendrą vaizdą apie norimą įsigyti automobilį, situaciją rinkoje, kainas.
Turgavietėse esantys automobiliai, paprastai taip pat yra pristatomi internetiniuose automobilių pardavimo puslapiuose. Tad iš pradžių apžiūrėjus automobilių skelbimus internete ir išsirinkus patinkančias automobilio markes, galima keliauti į turgų ir pamatyti bei patyrinėti automobilius gyvai. Pavyzdžiui, atvykę į Kauno automobilių turgų, vieną didžiausių ir lankomiausių automobilių pardavimo aikštelių Europoje, išvysite apie 5000 eksponuojamų automobilių. Šis turgus užima apie 20 ha ploto, jis veikia daugiau kaip 20 metų. Suprantama, jog vienu kartu apeiti tokią didelę turgaus teritoriją fiziškai sunku. Štai čia į pagalbą gali ateiti internetas: jis leis greitai ir lengvai rasti tam tikras aikštelės, kuriose yra Jums dominantys automobiliai.
Į Kauno turgų automobiliai atvežami iš visos Europos: Prancūzijos, Vokietijos, Belgijos, Italijos, Danijos. Kiekvieną dieną apsilanko tūkstančiai klientų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš artimesnio ar tolimesnio užsienio. Turguje gausu prekeivių iš Rusijos, Baltarusijos, Vidurinės Azijos, Ukrainos, Kazachstano, todėl viskas čia vyksta labai sparčiai ir dinamiškai. Be to, Kauno automobilių turguje patogu įsigyti automobilį, nes čia išvystyta visa reikalinga infrastruktūra: teikiamos visos draudimo, įforminimo, techninės apžiūros ir kitos paslaugos.
Taigi akivaizdu, kad automobilio pasirinkimo internete ir turguje būdai vienas kitą papildo. Sujungus automobilio paieškas tiek internete, tiek turguje pavyks greičiau ir tinkamiau išsirinkti pageidaujamą automobilį.

1. Internete publikuojami skelbimai supažindina su esamais automobiliais ir rinkos tendencijomis.
2. Turguje yra didelis automobilių pasirinkimas, vienoje vietoje vienu metu galima apžiūrėti labai daug automobilių.
3. Pasirenkant automobilį, naudinga žvilgtelti į internetinius skelbimus ir atvykti į turgų, išbandyti jų patogumą, įvertinti būklę,     apžiūrėti skirtingus variantus.

Valentinas Naujanis
UAB "Varanas"
Taikos pr. 135 B, Kaunas, 8 37 353876
valentinasnaujanis@kaunoturgus.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 07 31 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite