Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kur sutiksi šventes? Pats laikas apsispręsti

   2008-10-16

Artėja Kalėdų ir Naujųjų metų sezonas. Įmonės, kurioms rūpi nudžiuginti darbuotojus, jau dairosi, kur šiemet švęsti..Dabar jau ne naujiena: pagalvoti apie tai, kur sutiksite šventes, reikia gerokai iš anksto. Geriausios vietelės būna išgraibstomos pirmiausia, jos užsakomos prieš kelis mėnesius. Laisvų vietų nelieka ne vienai-dviem dienoms, o gerokai prieš šventes Tad nelikite tarp tų, kurie užsižiopsojo.

Kauno įmonė „Miesto sodas” gali pasiūlyti unikalią galimybę pasirinkti. Jeigu norite, kad jūsų šventinis renginys vyktų miesto širdyje, tam idealiai tinka prie pat Muzikinio teatro sodelio įsikūręs restoranas „Miesto sodas” su tose pačiose patalpose esančiu naktiniu klubu „Siena”. Jeigu pageidaujate vaizdo į unikalų gamtos kampelį, savo grožiu labai primenantį Neringą – vargu ar rasite ką geriau už restoraną „Jachtklubas”, įsikūrusį šalia Pažaislio vienuolyno. O jeigu jums prie širdies pašalinių akių netrikdoma rami šventė – reikėtų rinktis Domeikavoje esančią kavinę „Scania”.

Restoranas „Miesto sodas” – tai prestižinė istorinio Kauno vieta. Pro plačius erdvaus restorano langus atsiveria vaizdas į Laisvės alėją, į Muzikinį teatrą ir jo sodelį, šalia – ir senoji miesto gynybinė siena su jos bokštu. Erdvus restoranas, kuriame telpa 170 žmonių, dėl savo architektūrinių ypatybių tarsi skyla į kelias atskiras erdves. Tai labai patogu renginių metu. Svečiai tokios šventės metu gali judėti iš vienos vietos į kitą, todėl renginys nenusibosta. Be to, skirtingoms vietoms šventės rengėjai gali suteikti skirtingas funkcijas. Pro pagrindinį įėjimą iš Laisvės alėjos papuolate į didžiąją restorano salę, kuri už posūkio virsta jaukia galerija. Čia – išėjimas į miesto sodą, prie kurio vasarą veikia didelė lauko kavinė. Joje – dar 240 vietų. Furšeto metu restorane „Miesto sodas” gali linksmintis iki 300 žmonių.

Naktinis klubas „Siena” įsikūręs tame pačiame pastate, rūsyje, į klubą iš restorano galima nusileisti neišeinant iš pastato. Klubas turi tris sales – Retro, Disco ir Mažąją. Skliautinės rūsio sienos virš galvų alsuoja istorija. Unikalus restorano „Miesto sodas” ir naktinio klubo „Siena” kompleksas renginio metu gali talpinti iki 600 žmonių. Didelis salių skaičius leidžia renginio užsakovui pamąstyti apie įvairius jam reikalingų šventės metu patalpų variantus, o komplekso šeimininkai lanksčiai prisitaiko prie svečių poreikių.

Restoranas „Jachtklubas” jau senokai tapo traukos objektu, dar labiau padidinusiu žmonių srautą į Kauno jachtklubą. Šiltuoju metų laiku svečių paslaugoms – ne tik restorano salės, bet ir lauko kavinė „Denis” (joje vasarą telpa iki 180 žmonių), vaikų šventėms pritaikytas vaikų namelis iki 20 vaikų. Renginių metu „Jachtklubas” siūlo tris savo sales: pagrinidinę salę, kurioje šiaip telpa iki 80 svečių, o furšetų metu – 200, Vakarinę (normaliai – 60 svečių, per furšetus – iki 120) ir iki 30 svečių talpinančią Rytinę salę.              

Jeigu planuojate „Jachtklube” šventę su nakvyne, jums nuolaidą suteiks šalia esantis motelis „Baltosios burės”.  

Kavinė „Scania” yra Domeikavoje, maždaug už 2 kilometrų nuo IX forto ir už 50 metrų nuo Vandžiogalos plento. Seni kauniečiai šią vietą žino „Grifo” pavadinimu. Tai tikrai gera vieta pageidaujantiems vietos renginiui ramesnėje aplinkoje. Čia svečių paslaugoms – dvi salės, jų bendra talpa – 70 vietų.

Bet gali būti, kad jūs jau esate išsirinkę puikią vietą šventei, tik neturite, kas jums ją organizuoja. Tokiu atveju „Miesto sodas” yra vieta, kur reikia kreiptis. Čia jau sukaupta beveik 15 metų tokios veiklos patirtis, organizuota šventė, kurioje dalyvavo 2700 žmonių. „Miesto sodo” personalas įsiktikinęs, kad pajėgtų susidoroti su organizavimu šventės, kurioje dalyvių skaičius iš esmės neribotas.

Maistas, kurį siūlo „Miesto sodas” ir jo padaliniai, jau irgi  tampa Kauno istorijos dalimi. Demokratiškas „Miesto sodo” aristokratiškumas yra vertas išbandyti ir kartoti tą patirtį daug kartų. Bet maistas tikrai nėra vienintelis dalykas, kuriuo patraukia svečius „Miesto sodo” renginių organizatoriai. Tai ištisas kokybiškų paslaugų kompleksas. Pavyzdžiui, reikalui esant visas renginį aptarnaujantis personalas gali būti aprengtas senovinio stiliaus darbužiais – jūsų šventė gali virsti bajorų puota.    

„Miesto sodas” žino, ko reikia šventei. Mes žinome paslaptis, kaip sukurti neprilygstamą renginio atmosferą, kaip padaryti, kad ji švytėtų.    

Restoranas „Miesto sodas”,
Laisvės al. 93, Kaunas
Tel.: 8 37 424701, 424424;
Faks. 8 37 422639
Mob. 8687 23201
info@miestosodas.lt

Restoranas „Jachtklubas”
M. Gimbutienės g. 35, Kaunas
Tel./faks. 8 37 460623;
Mob.: 8 686 02639
jachtklubas@miestosodas.lt

Kavinė „Scania”
Vandžiogalos pl. 110 A, Domeikava
Tel./faks. 8 37 488874
Mob.: 8 687 53750
jurgav@miestosodas.lt

www.miestosodas.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite