Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„KURT KOENIG“: statybinės mašinos ir įrankiai

   2008-04-05

UAB „KURT KOENIG statybinės mašinos“ yra Vokietijoje gerai žinomos firmos „KURT KOENIG“ dukterinė įmonė. Firma „KURT KOENIG“ buvo įkurta 1932 metais Vokietijoje ir sėkmingai dirba iki šių dienų. Šiuo metu ši bendrovė yra viena didžiausių Vokietijos statybinių mašinų ir įrengimų pardavėjų bei nuomotojų. Vokietijoje veikia 8 „KURT KOENIG“ filialai, kuriuose dirba daugiau kaip 270 darbuotojų. „KURT KOENIG“ dukterinė įmonė Lietuvoje pradėjo savo veiklą 2005 metais.

UAB „KURT KOENIG statybinės mašinos“ prekiauja ne vienu gerai pasaulyje žinomu prekės ženklu žymima produkcija. Įmonė yra oficialus „TEREX“ atstovas Lietuvoje. „TEREX“ – tai tarptautinis koncernas, pasaulyje trečias pagal įvairios statybinės technikos realizavimą, kurio vadovybė yra įsikūrusi JAV, o koncerno gamyklos veikia visame pasaulyje. Didžioji dalis „TEREX“ produkcijos pasiekia „KURT KOENIG statybinių mašinų“ klientus iš gamyklų Vokietijoje, Anglijoje, Italijoje, kitose aukštos darbo kultūros ir gaminių kokybės šalyse.

Įmonės padaliniuose galite įsigyti „įvairių „TEREX“ prekės ženklu žymimų kokybiškų mašinų – daugiausia tai žemės  kasimo mašinos. „KURT KOENIG statybinės mašinos“ siūlo „TEREX“ mini-ekskavatorius, kurių svoris – nuo 1,6 iki 5 t, o kasimo gylis – nuo 2,2 iki 3,9 metro. Čia galima įsigyti įvairių ekskavatorių–krautuvų, frontalinių krautuvų, didesnių, vadinamųjų midi ratinių ar vikšrinių ekskavatorių  (5-12,5 t). Tai ir maždaug dvidešimties modelių nedideli savivarčiai, galintys vežti nuo 0,85 iki 10 tonų krovinį. Tokios neturinčios kabinos mašinos, varomos nuo 16,4 iki 76 KW galios vidaus degimo varikliais, yra pritaikytos vežioti krovinius ne dideliais atstumais, o statybos aikštelėje. Lietuvoje tokios mašinos dar nėra populiarios, o Vakarų Europoje jos labai dažnai naudojamos statybose. Jų Lietuvoje jau ima pasigesti užsienyje padirbėję lietuviai statybos specialistai – jie savo akimis yra įsitikinę, kokie tai patogūs ir reikalingi mechanizmai (žr. 1 pav.).

„KURT KOENIG statybinės mašinos“ siūlo ir „TEREX“ prekės ženklo teleskopinius keltuvus. Tai nepamainoma priemonė kroviniui iškelti aukštyn – tokios mašinos turi strėlę, kuri siekia nuo 5,75 metro, o kai kuriose modifikacijose gali pakilti net iki 25 metrų aukščio. Siūlomi teleskopiniai keltuvai, kurie gali pakelti iki 6 tonų krovinio.

„KURT KOENIG statybinės mašinos“ Lietuvoje pardavinėja garsios Vokietijos kompanijos „LIEBHERR“ naudotą techniką. Tai įvairūs ekskavatoriai, kurie jau yra gerokai didesni negu „TEREX“ prekės ženklo – jų svoris siekia nuo 12 tonų. Didesni, nei siūloma „TEREX“ produkcija,  yra ir „LIEBHERR“ frontaliniai krautuvai.

„KURT KOENIG statybinės mašinos“ prekiauja ir įvairia statybos įranga bei daugelio sričių ir funkcijų įrankiais. Šių prekių asortimentas yra labai platus, jos importuojamos į Lietuvą iš skirtingų pasaulio šalių, bet daugiausia – iš Europos . Įmonė orientuojasi ne į buityje  naudojamus įrankius, bet į tokius, kurie yra reikalingi įvairių specialybių profesionalams.

Be tų prekių, kurias galima rasti įmonės sandėliuose, „KURT KOENIG statybinės mašinos“ gali pasiūlyti pagal katalogą įsigyti prekių, kuriomis prekiauja kitos „KURT KOENIG“ grupės įmonės. Tokių prekių katalogas yra net 800 puslapių storio. Įsigytai prekei atgabenti tokiu atveju reikia nuo savaitės laiko.  

„KURT KOENIG statybinės mašinos“ neapsiriboja vien technikos bei įrankių pardavimais. Įmonės strategija tokia: veikla turi laikytis ant savotiškų trijų banginių –ant nuomos, pardavimų ir serviso. Įmonėje laikomasi nuostatos, kad būtina suteikti klientui ir kokybiškas serviso paslaugas, kad parduotam gaminiui, nesvarbu, ar tai didelė ir sudėtinga mašina, ar paprastesnis prietaisas, būtinas kokybiškas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. Įmonės serviso tarnyba atlieka visos parduodamos ir nuomojamos technikos aptarnavimą, gedimų diagnostiką, tiekia atsargines dalis bei jas montuoja. Bendrovė turi mobilias mechanikų grupes. Jos yra aprūpintos reikiama įranga, kuri leidžia kokybiškai suteikti pagalbą toli nuo įmonės. Jeigu gedimas rimtas, įmonė gali pasitelkti modernią įrangą, esančią jos servise. Įmonės vadovai vertina savo mechanikus kaip vienus rimčiausių šios srities specialistų Lietuvoje.

Įmonė taip pat siūlo sudaryti ilgalaikes techninio aptarnavimo sutartis – tada techninė pagalba teikiama pagal individualius kliento poreikius.

Nuoma – tai dar viena svarbi UAB „KURT KOENIG statybinės mašinos“ teikiama paslauga. Į šią paslaugą įmonėje nežiūrima siaurai, dažnai ji gali tapti savotišku tramplinu į prekės įsigijimą. Tarkim, išsinuomojusiam naują nežinomą įrankį klientui sudaromos sąlygos geriau su juo susipažinti, pamatyti, ar jis yra būtent toks, kuris galėtų visiškai patenkinti jo poreikius. Vėliau gali nutikti taip, kad jis nutars įsigyti kitokios modifikacijos įrankį, labiau jam tinkantį. O jeigu nutars pirkti tą įrankį, kurį jis jau buvo išsinuomojęs, sumokėtas nuomos mokestis bus išskaičiuotas iš pardavimo kainos.

Nuomotis mašiną labai patogu tiems, kam reikalinga naudota technika. Pirkdamas tokią techniką klientas jaučiasi neužtikrintai – o ką, jeigu naudotoje mašinoje slypi defektų, kuriuos pašalinti bus labai brangu? Naudotos technikos nuoma leidžia išsklaidyti tokius būgštavimus: padirbus su nuomota mašina specialistui greit matyti, ar joje yra rimtų defektų. O po tokio „bandomojo laikotarpio“ mažiau rizikinga jau gerai pažįstamą mašiną ir nusipirkti.

Bendrovės nuomos punktuose galima rasti įrankių, apie kuriuos dažnas net nėra girdėjęs. Natūralu, kad tokį iš karto pirkti nedrąsu, norisi pirma pamatyti, kaip jis veikia. Kitus įrankius naudinga nuomotis, nes jie pakankamai retai pritaikomi- retai naudojamą daiktą pirkti ekonomiškai neapsimoka.

Nuomos paslaugos plėtrai įmonėje skiriama labai daug dėmesio, tai tikrai nėra epizodinė, antraeilė jos veikla. Pakanka pasakyti, kad nuomojama apie 90 procentų pardavime esančių prekių.   

„KURT KOENIG statybinės mašinos“ :Lietuvoje turi keturis filialus – du Vilniuje, po vieną – Kaune ir Klaipėdoje. Visuose juose siūloma plati technikos bei įrankių gama, dirba pardavimo bei nuomos vadybininkai, teikiamos serviso paslaugos.

Bendrovės darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos specialistai, jie nuolat tobulina savo įgūdžius. „KURT KOENIG statybinės mašinos orientuojasi į ilgalaikį bendradarbiavimą su klientais, siekiama, kad toks bendradarbiavimas būtų pagrįstas abipusiu pasitikėjimu.

UAB „KURT KOENIG statybinės mašinos“

www.kurt-koenig.lt  

Vilniuje:
Viršuliškių skg. 78
(centrinis biuras):
Tel. (8 5) 276 1588
Faks. (8 5) 276 1828
Verkių g. 50
Tel./faks. (8 5) 276 1755

Kaune:
Veiverių g. 134
Tel. (8 37) 407 188
Faks. (8 37) 407 189

Klaipėdoje:
Liepų g. 68
Tel.  (8 46) 246 403
Faks. (8 46) 246 404Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 11 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite