Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Laipiojimo sportas. Kokia nauda sveikatai?

   2017-01-16

       Kiekvienas žinome apie fizinio aktyvumo naudą. Bet ar visi sportuojame? Gal ir Jūs esate vienas iš tų, kuris vis ruošiasi eiti į sporto salę nuo kito pirmadienio? Niekaip neprisiverčiate, nes kilnoti svorius nuobodu? O gal ilgai nesportavote ir aktyviomis treniruotėmis bijote sau pakenkti? Galvojate apie įdomesnį sportinį užimtumą, tačiau turite antsvorį, todėl zumbos grupėje jaučiatės nejaukiai?

Specialistai, teikiantys rekomendacijas sveikai gyvensenai, rekomenduoja nepradėti nuo itin aktyvių sporto šakų. Jei kurį laiką nesportavote, atlikdami intensyvius šuoliukus, galite pažeisti raumenis, patempti sausgysles. Daugiau nei 10 metų darbo patirtį turintis fizinio užimtumo treneris Giedrius Bunevičius rekomenduoja pradėti nuo ramaus sporto, kuriuo idealiai galėtų tapti laipiojimas Sienomis. Laipiojant treniruojami beveik visi kūno raumenys, gerėja motorika, koordinacija,  atsiranda dėmesio sutelkimas - gerėja ne tik fizinė, bet ir psichikos sveikata. Visi žinome, jog ugdyti fizinį aktyvumą geriausiai nuo mažens. 3,5 metų vaikas gali drąsiai laipioti kartu su visa šeima. Štai ir išeitis mamytei, kuri nori pradėti sportuoti. Veskitės mažąjį kartu!

UAB „Laipiojimo centras“ direktorius G. Bunevičius primena, kad laipiojimo sportas gali būti naudingas negalią turintiems. Centre laipioja keli žmonės su cerebriniu paralyžiumi, laipiojimą mielai išbando aklieji ir kurtieji. Vienas klubo sportininkas šiemet dalyvavo Pasaulio neįgaliųjų čempionate, kopdamas viena koja. Vaikai su negalia integruojami į dienines vaikučių stovyklas. Akivaizdu, jog Lietuvoje pramogine veikla laikomas laipiojimas yra puikus sportas net ir pažengusiems. Kaune veikiančiame „Laipiojimo centre“ galima išbandyti jėgas, kopiant iki 7,5 m aukščio, 100 skirtingų trasų. Bijantys aukščio gali drąsiai sportuoti, laipiodami žemai, išilgai sienų. Treneris laipioti kviečia bet kokio fizinio sudėjimo ar pasiruošimo asmenis – net jei esate stambus, drąsiai ryžkitės – sustiprinsite sveikatą ir numesite svorio. 

 
      
       O gal po darbo dienos norite atsikratyti nugaros skausmų? Ar priešingai - ieškote intensyvių treniruočių? Jums idealiai tiks funkcinės viso kūno TRX treniruotės. Pakabinamų diržų sistema leis veiksmingai treniruotis pritaikant individualią apkrovą. Sakote, negalite sportuoti, nes neturite kur palikti vaikų? Rinkitės tokią studiją, kur vaikai galės sportuoti tuo pačiu metu, Jūsų akiratyje, pagal jiems pritaikytą programą. Kaip tik tokią unikalią galimybę siūlo „Laipiojimo centras“!


Skatinantys vaikus aktyviai leisti laisvalaikį, „Laipiojimo centre“ gali sportiškai švęsti gimtadienius. Dar daugiau, renginius čia organizuoti galima ne tik vaikams. Tai bus puiki vieta Jūsų įmonės vakarėliui ar komandos formavimo užsiėmimams. 
„Laipiojimo centre” - aktyvus ir sveikas gyvenimo būdas visai šeimai, tad laipiokime sienomis!


UAB „Laipiojimo centras“
V. Krėvės pr. 49, Kaunas
Tel. +370 616 84794
El. p. info@laipiojimocentras.lt

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 10 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite