Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Laiptai, atitinkantys visų lūkesčius

   2018-03-26

Laiptai – svarbi interjero detalė, atliekanti ne tik tiesioginę funkciją, bet ir suteikianti erdvei išskirtinę architektūrinę formą. Patrauklaus dizaino ir kokybiškai pagaminti laiptai gali papuošti tiek privačius namus, tiek visuomeninius pastatus.

Verta atkreipti dėmesį, kad klientui pasirinkus sudėtingesnius, inovatyvius laiptus, juos įgyvendinti reikėtų patikėti sprendimus sukūrusiai įmonei – specialistams, puikiai žinantiems konstrukcijos ypatumus bei gebančius tinkamai ir kokybiškai atlikti ir sudėtingus elementus.
Apie tai, kas lemia teisingą laiptų pasirinkimą, jų kainą ir kaip nesuklysti renkantis jų gamintoją, kalbame su UAB „Trilogija“ vadovu Zenonu Radzivonu. Nuo 1996 m. laiptus gaminanti UAB „Trilogija“ yra sukūrusi - keletą išskirtinų laiptų modelių, o gamybos naujoves pristato kasmetinėse statybų parodose.

Svarbiausia teisingas pasirinkimas

„Įmonės patirtis, atlikti darbai, darbuotojų profesionalumas, gebėjimas rasti dizaino ir techninius sprendimus – viskas, kas būtina gauti išskirtinį ir kokybišką gaminį“, - pastebi įmonės vadovas.
Klientas, rinkdamasis įmonę darbams atlikti, turi atkreipti dėmesį į tai, kokius projektus pasirinkta įmonė jau yra įgyvendinusi, pamatyti atliktų darbų pavyzdžius, pasidomėti atsiliepimais ir gautais įvertinimais. Visa tai garantuoja, kad laiptai bus ne tik estetiški, bet ir funkcionalūs, saugūs ir atitiks kliento lūkesčius.
Šiuo metu rinkoje galima rasti daug įvairių pasiūlymų už labai skirtingas kainas. Tačiau prieš renkantis gamintoją reikia išsiaiškinti, kas nulemia kainų skirtumus? Tai lemia pasirinktas laiptų modelis, medžiagos, atlikimo sudėtingumas, techniniai sprendimai, kokybiškas darbas. Kaina priklauso ir nuo to, kokie laiptai - standartiniai variantai arba unikalūs, išskirtinio dizaino gaminiai. Keičiant laiptų konstrukcinius sprendimus, medžiagas ir apdailą, tačiau išlaikant tą patį ar panašų dizainą, kaina gali didėti arba mažėti.


Jaukiems namams – estetiški laiptai

Laiptai – išskirtinė namų detalė, todėl svarbu ne tik dizainas ar architektūrinis sprendimas, bet ir konstrukcijos tvirtumas, patogumas, saugumas ir  tarpusavio dermė su kitais namo elementais.
Dirbant kartu su namą projektavusiais architektais ir dizaineriais galima parinkti geriausiai derantį stilių, išskirtines laiptų detales bei rasti geriausius konstrukcinius sprendimus. Tačiau svarbu, kad persistengus su dizaino elementais, gali nukentėti laiptų saugumas, patogumas ir funkcionalumas. Patyrę ir savo darbą išmanantys laiptų gamintojai visada patars, kaip geriausiai rasti optimalų variantą tarp estetinių bei konstrukcinių sprendimų.
„Specialistai turi sugebėti ne tik pagaminti laiptus, bet ir suteikti išsamią informaciją dėl tinkamiausios konstrukcijos, techninių sprendimų, kurie garantuoja laiptų saugumą ir patogumą. Ne ką mažiau svarbu paaiškinti, kaip interjere dera skirtingos medžiagos, pasirinktas laiptų modelis bei dizainas“,- akcentuoja Zenonas Radzivonas.


Ieškantiems optimalaus sprendimo – konsoliniai laiptai

Laiptų pasirinkimą gali lemti ne tik kliento norai, pasirinktos medžiagos, bet ir architektūriniai sprendimai bei pastato konstrukcija.
Vienas iš daugeliui namų tinkamų sprendimų - konsoliniai laiptai, kuriuos siūlo pašnekovas, norintiems optimalaus kainos ir dizaino santykio. Tai išskirtinis šios įmonės gaminys dažnai naudojamas įvairiuiose pastatuose, gerai įvertintas ne tik Lietuvoje, bet užsienyje.
Pagrindiniai šių laiptų išskirtinumai – paprastumas montuojant bei platus dizaino ir medžiagų pasirinkimas. Šio tipo laiptus galima derinti prie bet kokio interjero stiliaus. Kadangi laiptų pakopos tvirtinamos prie sienos, todėl nereikia nešančių konstrukcijų – medinių, metalinių sijų ar iš betono išlieto pagrindo. Šio tipo laiptams galima panaudoti įvairią medieną ir jos apdailą, stiklą, akmenį, metalą ar kitas medžiagas. Svarbiausia, kad konsoliniai laiptai gali būti montuojami baigiamajame statybų etape, kas leidžia išvengti statybinų pažeidimų ir išsaugoti gaminio apdailą.
Pastatuose, kur nėra galimybės įrengti konsolinių laiptų, rekomenduojami sudėtingesnės konstrukcijos laiptai su integruotomis sijomis. Šio tipo laiptų išskirtinumas – į laiptų pakopas integruota nešanti konstrukcija, kas sukuria modernų, minimalistinį ir įdomų laiptų dizainą. Originali laiptų konstrukcija, galimybė panaudoti įvairias medžiagas ir apdailą, tikrai patenkins ir reikliausius klientus.
„Rinkitės patikimą gamintoją ir jūsų lūkesčiai bus išpildyti“, – pašnekesį baigia UAB Trilogija vadovas Zenonas Radzivonas.

UAB „Trilogija“
Vandžiogalos pl. 106 E, Domeikava, Kauno raj.
Tel. 8 37 408870
Mob. tel. 8 614 22792,
El. p. info@laiptai.lt
Vilniaus filialas: Maironio g. 25, Vilnius. Tel. 8 686 30802Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite