Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Laivas „Vakarė“: smagios iškylos Kauno mariose

   2009-05-25

Šventė vandens prieglobstyje – tai Jums gali suteikti kateris „Vakarė“. Tai naujas, tik 2008 metais pastatytas ir nuleistas į vandenį didelis komfortiškas kateris, kuris dabar plaukioja Kauno mariomis.

Apie 6 tonas sveriančiame 12 metrų ilgio ir 4 metrų pločio kateryje telpa apie 20 žmonių. Laivas yra puikiai pritaikytas smagiam pasiplaukiojimui. Katerio viduje yra įrengta šventėms pritaikyta kajutė-salė, baras-virtuvėlė, šaldytuvas, tualetas. Galėsite pasijusti tikrais keliautojais – juk žmonės leidžiasi į keliones per jūras panašaus dydžio jachtomis. Bet galėsite padaryti tai linksmai – kateryje „Vakarė“ yra puiki garso aparatūra. 

Viršutiniam laivo denyje yra įrengta apžvalgos aikštelė. Iš jos galėsite gėrėtis puikiais Kauno marių vaizdais, pasimėgauti buvimu gamtos prieglobstyje, prie vandens. 

Kateris „Vakarė“ yra puiki vieta smagiai atšvęsti gimtadienius, mergvakarius ar bernvakarius, tiesiog smagiai praleisti laiką su draugais.

Svarstote, kuo nustebinti savo verslo partnerius ar bendradarbius? Laivas, plaukiojantis Kauno mariose, - puiki vieta nedidelei verslo šventei.

Artėja Jūsų vestuvės? Kam Jums tos visiems nusibodusios kelionės nešiojant nuotaką per tiltus? Laikas, praleistas ant vandens, visam gyvenimui įstrigs kaip jūsų šventę nuspalvinęs ir įprasminęs akcentas.

Jauniesiems laivo kapitonas dovanoja baltų balandžių paleidimo ceremoniją. Pakylantys paukščiai, kurie yra meilės, taikos ir tyrumo simbolis, apvainikuos Jūsų iškilmes.

Kauno marios yra vieta, kuri pasižymi įspūdingomis vietomis – greit prabėgantis laikas vis sutrukdo jas pamatyti kitu rakursu, iš vandens. Jūs galite patys pasirinkti vieną iš kelių populiarių maršrutų. Tai gali būti apžvalginė kelionė po Kauno marių regioninį parką ar iškyla į Meilės įlanką, taip džiuginanti jaunuosius ar įsimylėjėlius. Dar viena įspūdinga ir puikiai tinkama poilsiui bei iškylai vieta – tai Rumšiškės su savo liaudies buities muziejumi. Įspūdingai iš vandens atrodo Kruonio hidroakumuliacinė elektrinė.

Nepakartojamų įspūdžių gali suteikti kelionė po Kauno marias naktį – tada laivas, marių vanduo ir  visa tai, kas juos supa, atrodo dar romantiškiau ir įspūdingiau.

Kateris „Vakarė“ – vieta, kurioje žmonės džiaugiasi. Nebijokite džiaugtis gyvenimu ir Jūs!

Laivas „Vakarė“
Kauno motorlaivių prieplauka
R. Kalantos g. 120, Kaunas
Tel.: (8 603) 48139
info@laivasvakare.lt
www.laivasvakare.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite