Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Langų apiplovimo skystis – iš tablečių

   2013-09-25

Automobilių langų apiplovimo skysčių rinkoje įvyko technologinis perversmas. Vietoje gamintojo jau paruošto skysčio galite įsigyti specialių tablečių ir skystį pasiruošti patys.
Švarus priekinis automobilio stiklas, taip pat ir kiti jo stiklai nėra vien estetinė problema, bylojanti apie automobilio savininko polinkį švarai. Nešvarus automobilio stiklas kelia tiesioginį pavojų ir važiuojantiems tuo automobiliu, ir kitiems eismo dalyviams. Juk vairuotojui geras matomumas tiesiog būtinas, ypač važiuojant didesniais greičiais.
Problema smarkiai paaštrėja lyjant. Visi žinome, kaip pavojinga su tuščiu langų apiplovimo skysčio bakeliu išvažiuoti į greitkelį esant prastam matomumui. Kitiems automobiliams aptaškius jūsiškio langus, sustoti gali tekti jau po pusvalandžio važiavimo. Gerai, jei tai nutiks netoli degalinės... Čia būtų puiki išeitis – turėti tabletę, iš kurios gauname langų skystį. Tiesiog įmetei tabletę, užpylei bet kokio vandens ir jau už minutės turi kokybiško langų skysčio. Tabletė, skirtingai nei bakelis su skysčiu, beveik neužima vietos. Ją galima  pasidėti dėtuvėje, kad visada būtų po ranka, ir panaudoti kai tik jo prireikia.
Pavojų gali kelti ir nekokybiškas langų apiplovimo skystis. Pasitaiko tokių šio gaminio rūšių, kuriomis plaunant langus, valytuvai palieka neskaidrius brūkšnelius, taip blogindami matomumą. Dar didesnė problema, kai nekokybiškas langų apiplovimo skystis gadina gumuotas detales. Atrodytų kas čia tokio – tai tik skystis langams plauti. Bet jeigu jo sudėtis agresyvesnė, dažniau tenka pirkti  valytuvus, o juk geri ir kokybiški valytuvai šiandien kainuoja ne taip jau ir pigiai. 
Šiais laikais vis geriau suprantame, kokia svarbi mums yra ekologija. Kalbant apie langų apiplovimo skystį, ekologija nėra vien abstraktus poveikis aplinkai. To skysčio kvapas patenka į automobilį ir turi tiesioginį poveikį jums ir jūsų vaikams. Todėl verta rimtai pagalvoti renkantis langų apiplovimo priemonę.
Vartotojams verta atkreipti dėmesį į rinkoje pasirodžiusią naujovę – tabletes, skirtas langų apiplovimo skystį  pasigaminti patiems. Lietuvoje šiuo metu jau prekiaujama firmos „Pluum“ tabletėmis. Naudoti šias tabletes labai paprasta – joms tinka bet koks vanduo. Tai kokybiškas gaminys, išbandytas geriausiose Europos laboratorijose, jis tinka vartoti 3 metus.
Tokios tabletės turi ne vieną pranašumą prieš tradicinį langų apiplovimo skystį.   Pirmiausia – taip pigiau, juk kiekvienas gamintojas paima pinigus už tai, kad paruošia skystį tiesioginiam vartojimui, įskaičiuoja transportavimo kainą, bakelio kainą, ko negalima pasakyti apie tabletę.  O juk įmesti vieną tabletę tiesiai į langų apiplovimo bakelį , užpilti 5 litrus vandens (galima ir mažiau, ji vis tiek ištirps), tikrai nėra sudėtingas gamybos procesas, už kurį būtų verta daug mokėti. Tabletės užima nepalyginamai mažiau vietos, negu bagažinėje ar salone besivartantis skysčio indas, be to, yra pavojus, kad iš blogai uždaryto indo skystis gali išsipilti. O iš vienos tabletės galima pasigaminti net 5 litrus skysčio.
Kokybiškas gaminys plaunant langus labai gerai nuvalo visus nešvarumus, nepalieka jokių dryželių. Tabletės parduodamos įvairiausių dydžių pakeliuose, nuo vienos iki 400 tablečių. Parduotuvėse ir degalinėse dažniausiai yra parduodamos skaidriame pakelyje supakuotos po 1 arba po 2 tabletes. Tai labai patogu vartotojui – vieną įmetei į langų apiplovimo bakelį, o kitą įsidėjai į dėtuvę – kitam kartui. Skirtingos tabletės skirtos vasariniam ir žieminiam (iki 5 laipsnių šalčio) langų apiplovimo skysčiui gaminti.
„Pluum“ taip pat siūlo ir kitą naujovę – kvepiančius diskus, pagamintus iš Prancūzijoje, Bordo miesto apylinkėse augančio kamštmedžio.  Tie diskai būna išmirkyti specialiuose kvapiuose aliejuose ir skleidžia automobilyje itin malonų aromatą. Tai praktiškas ir ekologiškas gaminys, jo kaina nėra didelė. Siūloma daug kvepalų rūšių, šie kvepalai puikiai maskuoja nemalonius kvapus automobilio salone. 
Kauno įmonė „Gerautus“ prekiauja ir „Pluum“ gamintomis langų apiplovimo skysčiui skirtomis tabletėmis, ir kvepiančiais diskais. 
„Gerautus“ didmena prekiauja automobilių dalimis nuo 2001 metų, vėliau atvėrė duris ir modernus autoservisas, - pasakoja serviso vadovas. - Pagrindiniai mūsų klientai – įmonės. Joms automobilis yra darbo priemonė, tad turi tarnauti ypač patikimai. Džiaugiamės, kad tarp jų turime daug lojalių klientų – manau, taip yra todėl, kad dirbame greitai, kokybiškai ir siūlome gerą kainos ir kokybės santykį. Įmonių darbuotojai vėliau mums atveža remontuoti ir savo individualius automobilius – tai mums didelis komplimentas“.     
„Gerautus“ prekiauja automobilių atsarginėmis dalimis bei alyva, įmonė gali pasiūlyti didelį detalių asortimentą įvairiems automobilių modeliams. Detalės tiekiamos iš Vokietijos, Prancūzijos, Ispanijos ir kitų Europos Sąjungos šalių gamintojų, taip pat ir iš patikimų, sertifikatus turinčių Azijos šalių gamintojų.

1. Langų apiplovimo skysčio tabletės skirtos šį skystį pasigaminti patiems. Lietuvoje šiuo metu jau prekiaujama firmos „Pluum“ tabletėmis. Naudoti šias tabletes labai paprasta – joms tinka bet koks vanduo. Tai kokybiškas gaminys, išbandytas geriausiose Europos laboratorijose, jis tinka vartoti 3 metus.
2. Tokios tabletės turi ne vieną pranašumą prieš tradicinį langų apiplovimo skystį.  Pirmiausia – taip pigiau, juk kiekvienas gamintojas paima pinigus už tai, kad paruošia skystį tiesioginiam vartojimui.  Tabletės užima nepalyginamai mažiau vietos, negu bagažinėje ar salone besivartantis skysčio indas, be to, yra pavojus, kad blogai iš blogai uždaryto indo skystis gali išsipilti. Iš vienos tabletės galima pasigaminti  net 5 litrus skysčio.

www.gerautus.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 12 11 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite