Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Lankotės skirtinguose salonuose, bet nerandate patikimo plaukų priežiūros specialisto?

   2019-01-18

Dauguma moterų žino, kaip sudėtinga rasti patikimą plaukų priežiūros specialistę – ne kirpėją, kuri patrumpintų plaukų galiukus nurodytų centimetrų skaičiumi bei nudažytų pasirinkto atspalvio dažais, bet specialistę, kuri suprastų daugybę su kirpimu susijusių aspektų – plaukų struktūrą, galvos odos tipą, galvos ir veido simetriją, veido odos atspalvį, charakterį, asmenybės tipą, bei parinktų tinkamą spalvos bei kirpimo variantą.

 

Pasirinkite kirpėją, kuris jus supranta

Norint gerai apkirpti žmogų, neužtenka vien kokybiškai sutvarkyti plaukus – reikia suprasti žmogų – jo charakterį, jo veidą, figūros tipą, plauko struktūrą, veido odos spalvą ir kt. Būtent tokiais principais vadovaujasi Kauno centre, Donelaičio gatvėje įsikūrusi Nijolės kirpimo studija.

 

Studijos vadovė Nijolė Baranauskienė šioje srityje dirba jau 25 metus. Kirpėjos specialybės Nijolė mokėsi dar tarybiniais laikais. Nijolės teigimu, per tą laiką kaitėsi mada, produktai, grožio suvokimas, keitėsi žmonių poreikiai, bet baziniai dalykai – žinios apie veido simetriją, galvos geometriją, plauko struktūrą, galvos odos tipus – nepakito. Nijolės teigimu, ši patirtis suteikė neįkainojamų žinių ir tam tikrą kritinę perspektyvą – tiek kalbant apie kirpimo techniką, tiek nešališkai vertinant naujas kosmetines priemones ar naujas madas, tiek bendraujant su žmonėmis ir siekiant geriau juos suprasti.

 

Šiandien Nijolė pastebti tokias tendencijas, kad mada yra suintensyvinta ir sukomercinta, dažnai tiesiog vaikomasi naujovių ar madų, neatsižvelgiant į kliento individualumą: „Aš savo studijoje, tą procesą šiek tiek stabdau. Man patinka dirbti su žmonėmis, bendrauti su žmonėmis. Patinka stebėti, kaip jie mąsto, kaip jie jaučia, kaip mano darbas, prisilietimas, energija paveikia jų išvaizdą ir jų savijautą. Darau tai, kas yra madinga, tačiau nepalieku to, kas netinka žmogui.“

 

Kaip nepasiklysti tarp madų ir naujovių?

Nijolės teigimu, Lietuvos rinka yra labai užpainiota – ji yra perpildyta, rinkoje yra daugybė paslaugų, daugybė produktų, bet kartu ir daug netikrų dalykų, dažnai veikiama greito maisto restorano principu – vaikomasi mados, siekiama trumpalaikių efektų ir greitos sėkmės.

 

Dirbant kirpimo studijoje, neišvengiamai susiduri su tokiais dalykais kaip mada ir naujovės – air touch, balajažas, šatuš, ombre ir kitos technikos. Visi šie dalykai studijoje yra daromi, tačiau visų pirma orientuojamasi į individualius poreikius, kokybišką rezultatą, kirpimo kokybę ir nesivaikoma trumpalaikių efektų. Nijolės teigimu, „yra žmonių, kurie ateina į kirpyklą ir tiesiog pasako komercinį pavadinimą, net nesuvokdamas, kas tai yra ir kam tas daroma – tokiu atveju, mes būtinai išsiaiškinam, ko jis konkrečiai nori ir dėl ko. Specialistai paaiškina, kuo šios technikos viena nuo kitos skiriasi, kaip jos veikia, kada ir kodėl jos taikomos. Studijoje vadovaujamasi tokiais principais – bendrauti, diskutuoti su klientu, paaiškinti skirtingų technikų subtilybes ir siekti maksimalios kokybės, o ne trumpalaikių kaprizų tenkinimo.“

 

Studijos stiprybė - specializacija

Nijolės kirpimo studija nėra grožio salonas, siūlantis platų paslaugų spektrą. Čia orientuojamasi būtent į plaukų priežiūrą – kirpimą, dažymą, šukavimą ir kitas paslaugas. Studijoje dirba 6 žmonės – tai studijos vadovė Nijolė ir kiti specialistai, pačios Nijolės išugdytos mokiniai, kuriems buvo perteikta ne tik techninės žinios ir kirpimo įgūdžiai, bet taip pat – profesiniai principai ir vertybės. Tarp Nijolės mokinių – ir jos pačios sūnus Eimantas, kuris, matydamas mamos atsidavimą darbui, entuziazmą ir profesinę sėkmę, nusprendė perimti jos patirtį ir eiti jos keliu. Kolektyvas nėra atsitiktinių žmonių rinkinys, o bendraminčių komanda, kurie vadovaujasi ta pačia filosofija ir tais pačiais įsitikinimais.

 

 

 

 

NIJOLĖS KIRPIMO STUDIJA

Studijos vadovė Nijolė Baranauskienė

Donelaičio g. 42, Kaunas

Tel. 8 650 31828

 

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite