Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Latviškas „Ogrės trikotažas” užkariauja naujas Lietuvos rinkas

   2008-10-15

Madingi, patogūs modeliai iš natūralių pluoštų – tokia yra UAB „Jaunylis“
pristatoma rudens-žiemos sezono apatinių bei viršutinių trikotažo
drabužių kolekcija.

Akcentas – natūralumas

Kelerius metus populiarėję natūralūs audiniai šįmet vartotojų bus dar labiau vertinami. Mados ekspertai įsitikinę, kad rinkdamiesi tiek viršutinius, tiek apatinius drabužius žmonės atsižvelgs į jų sudėtį. Neabejojama, jog rinką naująjį sezoną greičiausiai užkariaus kokybiškas latviškas viršutinis trikotažas, pagamintas iš kašmyro, angoros, mocherio ar šilko.

„Trikotažas, kurio sudėtyje yra kašmyro, ypatingo dėmesio sulaukia visame pasaulyje. Tai – išskirtinis audinys, audžiamas iš Kašmyro vilnos“, - sakė drabužių modeliuotojas Tadas Gurskus.

Anot jo, kašmyras yra brangiausia vilnos rūšis. Pluoštas labai tvirtas, minkštas ir blizgus.

Norintiems itin minkštų gaminių patartina rinktis audinius, kuriuose yra angoros, merino vilnos. Mocheris, lyginant su šiomis dviem vilnos rūšimis, yra tvirtesnė.

Pasak T. Gurskaus, laikas yra patikrinęs, o klientai įvertinę latvišką trikotažą: „Natūralūs audiniai, iš kurių siuvamas trikotažas, Europoje kainuoja du tris kartus brangiau nei Baltijos šalyse. Tad, mūsų šalies pirkėjai, pradedantys pirmenybę skirti natūralumui, turi kuo pasidžiaugti“.

Atstovauja latvius

Lietuvoje Latvijos viršutinio trikotažo gamintojus, be kitų įmonių, taip pat atstovauja Kaune bei Vilniuje parduotuves turinti UAB „Jaunylis“.

UAB „Jaunylis“ parduoda įmonės „Ogrės trikotažas” (Latvija) aukštos kokybės, natūralių pluoštų: kašmyro, angoros, mocherio, merino vilnos, šilko ir kitus nuo seno lietuvių pirkėjams gerai žinomus ir jų vertinamus trikotažo gaminius prieinamomis kainomis.

Gamybos ir prekybos kompanija siuva ir rinkai pateikia ne tik latviško, bet ir lietuviško trikotažo gaminių.

Bendrovė „Jaunylis” įkurta 2003 metais. Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba, drabužių gamyba. Bendrovė turi dvi parduotuves didžiuosiuose Lietuvos miestuose - Vilniuje ir Kaune. UAB „Jaunylis“ yra vienintelė įmonė Lietuvoje, importuojanti „Aurora Baltika” (Latvija)  gaminamą produkciją (kojinės iš vilnos, angoros, medvilnės, pėdkelnės iš vilnos, kašmyro ir medvilnės).

Atsižvelgdama į klientų pageidavimus ir siekdama kuo geriau patenkinti jų poreikius, bendrovė pradėjo kurti ir Lietuvoje siūti trikotažo, tekstilės gaminius bendradarbiaujant su „Kauno tekstile”.

Šiuo metu UAB „Jaunylis” asortimente naujovė: apatinio trikotažo drabužiai visai šeimai, kurių audinio sudėtis – 100 % vilna.

2010-2011 metų „Jaunylio” drabužių rudens-žiemos kolekcija „Juodasis Perlas”, sulaukusi labai palankių vertinimų, yra nuolatos papildoma naujais gaminiais. Čia kievienas suras sau patinkantį rūbą!

 

UAB „Jaunylis“

Parduotuvė: Kaunas, Savanorių pr. 235, tel. (8 37) 338 391

Parduotuvė: Vilnius, Laisvės pr. 77., tel. (8 5) 230 28 08

Biuras: Kaunas, Ateities pl. 30B, tel./faks. (837) 373671,

mob. tel. (8 686) 20 433

El. paštas: jaunylis@gmail.com

Internetinė svetainė: www.jaunylis.lt
Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite