Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

“Lazertechas”: organinis stiklas paklūsta modernioms technologijoms

   2009-05-25

UAB “Lazertechas”, naudodamas modernias technologijas, gamina įvairius produktus iš plastiko ir kitų medžiagų. Gaminiai puikiai tinka prekybos įmonių bei pramonės reikmėms. Naudojamos technologijos idealios reklamos gamybai, taip galima sukurti išskirtinius gaminius.   

Investicijos į inovacijas

“Lazertechas”, nuo 2000 metų veikianti įmonė, smarkiai plėtė gamybos bazę, investavo į modernią įrangą. Įsigyta lazerinė pjovimo bei graviravimo įranga, automatinės terminio lankstymo staklės, kokių neturi kitos Lietuvos įmonės. Bendrovė turi taip pat modernią pjovimo frezomis įrangą, kitų inovatyvių darbo priemonių. Įmonės lazerinių pjovimo staklių darbo stalas – vienas didžiausių Lietuvoje – tai leidžia sutaupyti laiko ir dirbti kokybiškiau. Turima įranga leidžia pjauti net iki 20 milimetrų storio organinį stiklą. Visi šie veiksniai leido labai smarkiai padidinti gamybos apimtis.

Prekybos įmonėms

“Lazertecho” produkcija – įvairūs gaminiai iš plastiko. Įvairūs specialiai pritaikyti stoveliai prekėms padeda tinkamai išdėstyti prekes prekybos centruose ir pabrėžia prekių estetines savybes. Tokie “Lazertecho gaminiai naudojami ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse šalyse. Juos noriai naudoja ne tik įprastiniai prekybos centrai, bet ir medicinos prekes parduodančios įmonės. 

Pramonei: elektrotechnikai, baldams, tekstilei

Įmonės produkciją perka įvairių pramonės šakų įmonės. “Lazertechas” gamina apsaugas ir gaubtus judančioms įrangos dalims, įvairias plastikines dalis elektrotechnikos pramonės gaminiams, komplektuojančias dalis iš plastikų, skirtas užbaigti ar papildyti gaminiams iš kitų medžiagų. Dažni  užsakymai iš baldų pramonės – ne tik plastikinių detalių, bet ir faneruotės inkrustacijų.    

Lazerinis graviravimas ar pjovimas puikiai tinka tekstilės pramonėje. Graviruojant audinyje galima išgauti įvairius užrašus ar ornamentus, galima išpjauti ir kiaurai – gaunamas ažūrinis papuošimas. Lazerinė įranga visa tai padaro labai tiksliai, ji gali tiksliai„atpažinti“ vietą, kurioje reikia atlikti operaciją. Lazeriu galima ir labai tiksliai pjauti drabužio detales iš audinio – tai leidžia taupyti medžiagas.

Bendrovė teikia ir plastiko pjaustymo bei lankstymo paslaugas.

Reklamos gamyba – iš vienų rankų

„Lazertechas“ stiprina ir reklamos gamybos pajėgumus. Išaugus gamybos pajėgumams, įsigijus modernią įrangą, įmonė pati gali pasiūlyti daugelį tokių paslaugų. Tai leidžia užsakovams sutaupyti ir laiko, ir pinigų – tarpininkai visada nori savo procento.

Lazerinė pjovimo įranga suteikia papildomas dizaino galimybes. Pavyzdžiui, lazeriu pjauto organinio stiklo kraštai lieka skaidrūs, o po pjovimo frezomis jie tampa matiniai. Turimos technologijos leidžia kokybiškai pagaminti tūrines šviečiančias raidės – jos gali būti su LED diodais.

Akcentas - dizainas

Gaminių dizainas – svarbus įmonės darbo akcentas. Tai svarbu ne tik reklamos gamyboje. „Lazertechas“ ėmėsi kurti išskirtinius daiktus iš organinio stiklo. Tai gana brangūs mažomis serijomis gaminami daiktai, daugiausia baldai – įvairūs staliukai, šviestuvai. Tai prestižiniai daiktai, kurie gali būti gaminami detaliai suderinus jų dizaino detales su užsakovais.

„Lazertechas“ žiūri į ateities technologijas, kad galėtų jums pasiūlyti ateities produktus ir paslaugas.

UAB „Lazertechas“
Technikos g. 7H, Kaunas
Tel./faks.: (8 37) 479041,
info@lazer.lt
www.lazer.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite