Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„LD Style“: Swarovski kristalų spindesys

   2009-10-02

„LD Style“ salonas, kuriame įvairiausi daiktai puošiami Swarovski kristalais, nuo šių metų pavasario veikia Savanorių prospekte, netoli nuo prospekto sankryžos su Tvirtovės alėja ir Taikos prospektu. 

„Dabartinė salono vieta – daug jaukesnė ir gerokai patogesnė atvykti klientams“, - sako įmonės vadovė Laura Kišenienė

„LD Style“ perka Swarovski kristalus iš įmonių, importuojančių juos iš Austrijos. Salone kristalais puošiami patys įvairiausi daiktai – priklausomai nuo užsakovo pageidavimų. „LD Style“ salone puikuojasi Swarovski kristalais papuoštas dviratis. Jis visas tviskėte tviska - papuošimui panaudota daugiau kaip 20 tūkstančių įvairaus dydžio kristalų.

„LD Style“ ėmė teikti paslaugas ir išsimokėtinai. Salone taip pat teikiamos ir graviravimo paslaugos – graviruojama ant metalo, stiklo, akmens, kitų kietų paviršių.

Salonas gali prisidėti rengiant šventę ir paversti ją išskirtine – tokiai šventei galima papuošti sukneles ir kostiumus, batelius, rankinukus, taip pat taures ir patalynę. Swarovski kristalų spindesys gali nušviesti ir šventės stalus bei interjerą, nuotakos puokštę. Tokią paslaugą galima užsisakyti likus maždaug dviem savaitėms iki šventės.

Jeigu norite įspūdingos dėžutės dovanai, „LD Style“ gali supakuoti dovaną į salono firminę dėžutę, papuoštą Swarovski kristalais.

Jeigu nežinote, ką padovanoti artimam žmogui, galite rinktis „LD Style“ dovanų kuponą. Jo turėtojas per tris mėnesius gali išsirinkti vieną iš salone siūlomų dirbinių arba užsisakyti puošybos Swarovski kristalais paslaugą.

„LD Style“ salone galite užsisakyti įvairius originalius rankų darbo papuošalus – juos sukurs salono dizaineriai, jie jums bus suverti iš Swarovski kristalų.   

Gali pasirodyti, kad puošti įvairius daiktus Swarovski kristalais labiau mėgsta moterys. Bet, pasak įmonės vadovės, tarp salono klientų, vertinančių išskirtinį kristalų blizgesį, daug ir vyrų. Jie puošia kristalais savo automobilius, motociklus, mobiliuosius telefonus, kitus daiktus.

Pasak Lauros Kišenienės, įmonės specifika tokia, kad orientuojamasi į vienetinius gaminius – tai gali būti kristalais papuošti apatiniai drabužiai, batai, pudrinės, dėklai vizitinėms kortelėms, portsigarai, paveikslų rėmai. Swarovski kristalais papuošti galima iš esmės ką tik norite.

„LD Style“ neskirsto savo klientų į stambius ir smulkius, čia ateina ir moterys, ir vyrai, ir jauni, ir vyresni žmonės. Pasak verslininkės, jaunesni labiau mėgsta puošti automobilius, vyresnius klientus labiau domina suvenyrai, galimybė papuošti smulkesnius daiktus.

 „LD Style“ turi daug nuostabių idėjų, kaip padaryti jūsų gyvenimą ryškesnį ir šviesesnį.

„LD Style“
Savanorių pr. 237, Kaunas

Direktorė Laura Kišenienė
Mob. tel.: 8 682 39042
laura@blizgutis.lt

Projektų vadovė Eglė Galminaitė
Mob. tel.: 8 614 21422
egle.ldstyle@info.lt
www.ldstyle.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite