Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Lengvas sprendimas sudėtingose situacijose – statiniai ant polių

   2015-04-03

Kiekvienam statiniui, pradedant dangoraižiu, baigiant tvora ar lieptu, svarbiausias dalykas – tvirtas ir stabilus pagrindas. Paprasta, jei gruntas, reljefas ir kitos sąlygos leidžią tą pagrindą įrengti greitai ir patikimai. Tačiau idealios sąlygos būna retai. Tokiais atvejais verta prisiminti seną kaip pati civilizacija inžinerinę idėją – polius.
Statiniai ant polių paprastai statomi ten, kur gruntas ir aplinkos sąlygos yra sudėtingi, pvz., pelkė, smėlynas, itin nelygus reljefas ir pan. Šis metodas ypač praverčia ir tada, kai yra labai nedaug vietos, nenorima sudarkyti, pažeisti aplinkos (veja, želdiniai, kelio danga ir pan.). Todėl naudoti polių kalimą itin patogu statant įvairius lengvų konstrukcijų statinius, pavyzdžiui, tvoras, atitvarus, tiltus, lieptus, prieplaukas, pavėsines, terasas ar saulės elektrines. Vienas didžiausių polių kalimo privalumų – šis metodas ne tik greitas ir patikimas, bet ir gerokai pigesnis, nes nenaudojamas betonas. Naudojant polių kalimo mašiną per dieną vienas žmogus gali sukalti daugiau nei 100 polių. Poliakalė automatiškai reguliuoja polių pasvirimo kampą, taigi net ir nelygioje vietoje poliai bus sukalti idealiai lygiai. Jei esate susitvarkę kiemo aplinką ir norite užsitverti tvorą, polių kalimo mašina jums irgi bus puiki išeitis, kadangi jums nereikės gręžti skylių, išvežti žemių, betonuoti stulpų (dažniausiai jie būna išterliojami ir subetonuojami ne itin lygiai) ir iš naujo sėti žolės. Polių kalimo mašinos vikšrai yra guminiai, taigi jie negadina vejos. Užtenka apvažiuoti aplink sklypą vos vieną kartą ir kuolai Jūsų tvorai bus sukalti gražiai, lygiai, negadinant aplinkos. Poliai ir statramsčiai naudojami įvairiems projektams, taip pat ir tokiems, kuriuos kitais būdais įgyvendinti būtų itin keblu ir brangu. Pavyzdžiui, tilteliams ar lieptams ant vandens. Lieptai ant vandens statomi žiemą, kuomet vandens telkinius užkloja storas ledas. Polių kalimo mašina važiuoja ant ledo ir per išgręžtas skyles reikiamose vietose sukala reikiamo ilgio ir formos polius. O tada belieka pastatyti patį lieptą. Kokybiškas ir greitas polių kalimo paslaugas siūlo Kaune įsikūrusi UAB „Elener“. Įmonės specialistai darbus atlieka visoje Lietuvoje, dirba ir Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Skandinavijos šalyse. Naudojama „Orteco 800HD“ vikšrinė savaeigė poliakalė, kuri įkala polius net iki 4 metrų ilgio, todėl visiškai užtikrinamas polių stabilumas. Beje, ši poliakalė, esant poreikiui, gali polius ištraukti. Dirbama visada kokybiškai ir greitai, o atliktiems darbams suteikiama garantija. Polių kalimo mašina automatiškai reguliuoja pasvirimo kampą. Tikslumas iki ±2 laipsnių. Kadangi pats metodas toks, jog dažnai tenka dirbti su ypatingais, nestandartiniais projektais, ieškoti ypatingų sprendimų, tiksli paslaugų kaina aptariama kiekvienu konkrečiu atveju ir priklauso nuo atliekamų darbų pobūdžio, kiekio, vietos, terminų ir kalamų polių formos. Orientacinę tvoros kainą, į kurią įeina tiek medžiagų, tiek darbų kaina, galite apsiskaičiuoti patys, apsilankę interneto svetainėje www.poliukalimas.lt. Šiam metodui vargu ar kas galėtų prilygti paprastumu, sparta, patikimumu ir kaina. Puikus įrodymas, jog nieko nėra geresnio nei laiko patikrintos idėjos, įgyvendinamos pasitelkiant pažangiausias dabarties technologijas!
1. Poliai ir statramsčiai naudojami įvairiems projektams, kuriuos dėl grunto, reljefo ir aplinkos sąlygų būtų sudėtinga įgyvendinti kitais metodais: kelių apsauginiams atitvarams, tvoroms, lieptams, terasoms, saulės elektrinėms, tiltams ir pan.
2. Metodas spartus, patikimas, nebrangus, tinkamas sunkiai prieinamose vietose, negadina aplinkos, želdinių bei statinių.
3. Kokybiškas ir greitas polių kalimo paslaugas siūlo Kaune įsikūrusi UAB „Elener“, darbus atliekanti visoje Lietuvoje, Lenkijoje bei Skandinavijos šalyse. Naudojamos sparčios ir tiksliai dirbančios „Orteco 800HD“ bei „GAYK HRE 1000“ vikšrinės savaeigės poliakalės.

UAB ELENER
Medeinos g. 2-2, 53348
Akademija, Kauno raj.
Tel. +370 657 730 36, +370 657 791 09
info@poliukalimas.lt, www.poliukalimas.lt

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 18 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite