Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Lietas akmuo – tvarus sprendimas intensyviai naudojamiems paviršiams

   2020-03-26

LG HI-MACS® lietas (dirbtinis) akmuo, angliškai „Solid Surface“, paperka dizainerius, architektus vis plačiau užkariaudamas viešąsias erdves ir individualius namus. Tai unikali medžiaga: plastiška, tvirta, išvaizdi ir spalvinga. Dėl šių ir daugelio kitų savo savybių Lietuvoje lietas akmuo vis dažniau pasirenkamas virtuvės baldų paviršiams, recepcijų, praustuvų gamyboje, įvairiems kitiems gaminiams. Didžiausias, ypatingai vertinamas jo privalumas  –gebėjimas įgauti bet kokią formą, kurią jam norime suteikti.

 

 

Higieniškas, vientisas ir ilgaamžis gaminys

LG HI-MACS® lietas akmuo neturi porų, pagaminti iš jo stalviršiai nesugeria riebalų, nešvarumų, lengvai valomi. Jie visiškai nekenksmingi aplinkai, ekologiški, tinka ilgalaikiam sąlyčiui su maisto produktais bei turi tai pažyminčius sertifikatus.

 

Dizaino studijos mėgaujasi lieto akmens galimybėmis, nes gali išlaikyti bet kokio dydžio objektų vientisumą, kadangi siūlėms naudojama tos pačios sudėties medžiaga, nepaliekanti jokių juntamų sujungimo žymių. Dirbtinio akmens gaminius eksploatuojantys klientai bei su šia medžiaga dirbantys meistrai išskiria vieną, itin aktualią medžiagos savybę – lieto akmens gaminių praktiškai neįmanoma sudėvėti, o net ir itin intensyviai naudojamiems paviršiams paprasta sugrąžinti jų pradinę išvaizdą.

 

Lengva modifikuoti ir taisyti

Dirbtinio akmens stalviršiai pasižymi patikimumu ir tvirtumu, daugeliu savo savybių yra pranašesni už visas kitas rinkoje esančias baldines plokštes, natūralų medį ar net akmenį. Deja, jokie namai, kaip ir jų įrengimui panaudota medžiaga, nėra apsaugoti nuo nelaimingų atsitikimų. Stalviršis gali būti paveiktas itin aukšta temperatūra, galimos įdužos dėl stiprių smūgių, klaidingai apskaičiavus stalviršiui tenkantį krūvį, gali atsirasti įtrūkimų. Laikui bėgant ant paviršiaus gali likti nepanaikinamų dėmelių, mikro įbrėžimų ar nuoskilų. Žinoma, tai netrukdo naudotis paviršiumi, tačiau nepuošia interjero, dažnai sukelia nuviliančių emocijų dėl anksčiau turėtų lūkesčių, kad turimas pasirinkimas visada išliks nepriekaištingos išvaizdos. Gera žinia yra tai, kad, priešingai nei naudojant kitas medžiagas, lieto akmens paviršiuje atsiradusius pažeidimus galima efektyviai ir greitai ištaisyti.

 

 

Viena iš pagrindinių HI-MACS® lieto akmens privalumų ‑ tai galimybė jį greitai, paprastai ir palyginti pigiai atnaujinti. Dažniausiai ši medžiagos savybė būna įvertinama praėjus dešimtmečiui ar net daugiau nuo gaminių naudojimo pradžios.

 

ERA MODERNA meistrai atkreipia dėmesį, kad jeigu pažeistą kitos medžiagos stalviršį reikėtų keisti visą, tai lieto akmens gaminius galima tiesiog atnaujinti ar restauruoti fragmentais. Tokiu būdu sutaupoma lėšų ir laiko, tausojama aplinka, išsaugomas estetinis dizaino vientisumas. Mikro įtrūkimus, įbrėžimus ir nedidelius nelygumus galima tiesiog nušlifuoti, o štai rimtesnius pažeidimus (tokie kaip nuoskilos ir lūžiai) ERA MODERNA specialistai sutvarko įstatę atitinkamos spalvos medžiagos fragmentą ir sutvirtinus visą konstrukciją dvikomponenčiais klijais, savo sudėtimi labai artimais pačiam paviršiui. Vėliau taisyta vieta papildomai išlyginama ir nupoliruojama. Dažniausiai pakanka pusdienio, kad būtų atkurtas pradinis gaminio vaizdas. Kad jis buvo restauruotas, paprastai plika akimi net nepastebima.

 

Galimybė panaudoti naujiems projektams

Pasikeitus būsto savininko poreikiams, perplanavus patalpas ar net besikraustant į naują būstą, turimus širdžiai mielus stalviršius galima modifikuoti, perdaryti ir pritaikyti naujam dizainui. Visa gaminio komplektacija gali būti perkurta panaudojant ankstesnes medžiagas ar pritaikyta naujam interjero elementui sukurti. 

 

 

Dar daugiau galimybių pasirinkti lieto akmens sprendimus

Paskutiniu metu rinkos siūlomos galimybės rinktis dirbtinį akmenį yra ypatingai palankios. Savo padalinį Baltijos šalyse, su sandėliu ir biuru Lietuvoje pagaliau įkūrė pastaruoju metu pasaulyje lyderiaujantis lieto akmens gamintojas LG HI-MACS®. Išskirtinis serviso ir aptarnavimo paslaugų spektras padeda dizaino studijoms ir klientams iš arčiau susipažinti su lieto akmens privalumais. LG HI-MACS® siūlo išskirtinę, aplinkai draugišką lapų pjovimo paslaugą, kuri neretai padeda ženkliai sumažinti nedidelių lieto akmens projektų įgyvendinimo sąnaudas kuriant vienetinius produktus – praustuvus, palanges, lentynas, kitus interjero elementus.

 

Svarbu patikėti užduotį profesionalams

Dirbtiniam akmeniui interjere tampant vis populiaresniam, jo apdirbimą siūlančių baldininkų ratas ėmė sparčiai plėstis. Deja, patirties stokojantys baldų meistrai vis dar dažnai padaro klaidų imdamiesi užsakymų su dirbtinio akmens plokštėmis. Lieto akmens apdirbimas nesilaikant technologinių reikalavimų gali lemti vartotojo nusivylimą galutiniu produktu, o padarytas klaidas ištaisyti būna brangu ir net ne visada įmanoma. Todėl norint gauti kokybišką produktą – aukštos kokybės individualius poreikius tenkinantį gaminį ir montavimo paslaugas, tikslinga patikėti šį atsakingą darbą profesionalams, žinantiems visus darbo su šia unikalia interjero medžiaga subtilumus.

 

 

Gerą patirtį lieto akmens paviršių apdirbime ir jų gamyboje yra sukaupusi bendrovė „Era Moderna“. Puikūs atsiliepimai apie įmonės meistrų darbus viešojoje erdvėje ir įvairiuose statybų forumuose įtikina, kad šios įmonės specialistai yra pajėgūs įgyvendinti pačius įvairiausius užsakymus. Kaip teigia įmonės atstovai, gaminamai produkcijai yra keliami maksimalūs kokybės reikalavimai. Rūpinantis klientais ir įmonės reputacija, dirbama tik su aukščiausios kokybės, sertifikuotomis ir laiko patikrintomis medžiagomis.

 

 

 

MB “ERA MODERNA”

Tel. +370 648 60996

El. p. info@eramoderna.lt

 www.eramoderna.lt

www.himacsbaltica.com

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite