Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Lietuviai vėl atranda Druskininkų ir Birštono kurortus

   2017-01-11

Ilgą laiką dairęsi į užsienio kraštus, lietuviai vis dažniau renkasi poilsį, gydymąsi ir pramogas savo šalyje. Valstybinio turizmo departamento duomenimis, 2015 m. tarp lietuvių labiausiai pamėgtų turizmo krypčių didžiausiu augimu pasižymėjo Birštonas (beveik 30%) bei Druskininkai (daugiau nei 13%). Tam nemažai įtakos turėjo ir kokybiškų sveikatinimo bei poilsio paslaugų plėtra. Nenuostabu, jog abiejuose šiuose miestuose esanti „Eglės“ sanatorija, kurią renkasi nemažai kurortų svečių, to paties Valstybinio turizmo departamento buvo pripažinta sėkmingiausia 2015 m. sveikatos paslaugų tiekėja. Kuo gi patraukia žmones „Eglės“ sanatorija?

Gamtos dovanos

Druskininkai ir Birštonas – neabejotinai vieni gražiausių Lietuvos miestų, ant to paties poetų apdainuoto Nemuno krantų, apsupti kalvų ir pušynų. Aktyvaus laisvalaikio mėgėjai čia gali puikiai leisti laiką važinėdami dviračiais, užsiimti šiaurietišku ėjimu ar tiesiog vaikštinėti jaukiais takeliais ir kvėpuoti grynu, pušų aromato prisotintu oru. Tačiau didžiausia gamtos dovana, išgarsinusi šiuos kurortus, be abejo, yra čia trykštantys mineralinių vandenų šaltiniai.

Giluminių gręžinių šaltinių vanduo idealiai švarus ir iki „Eglės“ sanatorijose įrengtų biuvečių atiteka be sąlyčio su oru, taigi nepraranda savo gerųjų savybių. Tiek Druskininkų, tiek Birštono versmių vanduo ypač tinka įvairiems virškinimo sutrikimams gydyti. Iš čiaupo jis teka šaltas arba šiltas ir vartojamas atsižvelgiant į sutrikimų pobūdį. Šiltas mineralinis vanduo geriamas esant rėmens graužimui, skrandžio spazmams, lėtiniams tulžies pūslės uždegimams, tulžies akmenligei, lėtiniams žarnyno uždegimams su spazmais ir polinkiu į viduriavimą. Šaltas mineralinis vanduo naudojamas esant žarnyno vangumui ir polinkiui į vidurių užkietėjimą. Visais kitais atvejais rekomenduojamas 30 – 40 °C, o dažnai ir šaltinio natūralios temperatūros mineralinis vanduo.
„Eglės“ sanatorijos procedūros būtų neįsivaizduojamos ir be daugelio  ypač mėgstamų mineralinio vandens vonių, padedančių atsipalaiduoti, atsigauti po ligų ar stresų, išvalyti organizmą. Kiekvienas mineralinio vandens šaltinis – unikalus savo savybėmis ir chemine sudėtimi. Druskininkų „Eglės“ sanatorijoje naudojamas mineralinis vanduo iš gręžinių „Eglė Nr.1“ ir „Eglė Nr.2“, Birštone trykšta versmė „Gintaras“.

Apgyvendinimas ir maitinimas

Tiek Druskininkų, tiek Birštono „Eglės“ sanatorijų svečiai apgyvendinami komfortiškuose vienviečiuose arba dviviečiuose kambariuose, kuriuose yra televizorius su kabeline TV, telefonas, elektrinis virdulys, indai, šaldytuvas, rankšluosčiai, nemokamas bevielis internetas, o grynu kurorto oru galima mėgautis ir išėjus į savo kambario balkoną. Pageidaujantys gali rinktis dviejų kambarių liukso numerius. Dalis kambarių yra pritaikyti neįgaliesiems, žmonėms, kuriems sunkiau judėti po įvairių operacijų.
„Eglės“ sanatorijoje švediško stalo tipo maitinimas teikiamas tris kartus per dieną. Kasdien galima pasirinkti iš plataus ir subalansuoto meniu, kuriame rasite įprastinių kasdienių, tradicinių lietuviškų bei dietinių patiekalų, ruoštų garuose ar nenaudojant druskos, gausus šviežių vaisių ir daržovių, šaltų ir karštų gėrimų bei desertų pasirinkimas.

Procedūros

Nors „Eglės“ sanatorijose galima užsisakyti tik apgyvendinimą ir maitinimą, yra puikios sąlygos rengti įvairius renginius ar konferencijas, visgi absoliuti dauguma sanatorijos svečių čia atvyksta dėl procedūrų: kas su Ligonių kasos siuntimais, reabilitacijai po ligų, traumų ar operacijų, kas norėdami atgauti jėgas, pabėgti nuo stresų, pasisemti energijos, išvalyti organizmą, sulieknėti ar tiesiog pailsėti ir palepinti save. Kiekvieno atvykusio visų pirma laukia gydytojo konsultacija ir tik po jos paskiriamos sveikatos būklę ir esamas problemas atitinkančios procedūros.
„Eglės“ sanatorijos gydyklose siūloma daugiau kaip 100 įvairių gydomųjų mineralinio vandens, gydomojo juodojo ir baltojo purvo, kineziterapijos, fizioterapijos, psichoterapijos procedūrų, įvairių masažų.

Be jau minėtų mineralinio vandens vonių, itin veiksmingos ir populiarios gydomojo durpinio ar baltojo purvo procedūros. „Eglės“ sanatorijoje gydymui naudojamas durpinis purvas, kasamas jai priklausančiame Jovaišių karjere. Durpės yra ilgai trunkančio augalinių organizmų irimo (beveik nepatenkant deguoniui) produktas. Purvo procedūros, veikdamos per odos mechaninius, šiluminius, cheminius, skausminius ir kitus receptorius, sukelia sudėtingas refleksines reakcijas. Gydomasis durpinis purvas rekomenduojamas esant stuburo, kaulų, sąnarių, raumenų, raiščių ir kt. susirgimams, nervų sistemos susirgimams, virškinimo sistemos ligoms, periferinių kraujagyslių susirgimams, traumų, nudegimų, nušalimų liekamiesiems reiškiniams, ausų-nosies-gerklės ligoms. Baltasis gydomasis purvas – tai organinės kilmės esamų ar buvusių gėlavandenių ežerų dumblas. Jo gydomosios savybės yra vertinamos dėl geresnių šiluminių rodiklių, nei gydomųjų durpių, taip pat jame daug organinių, biologiškai aktyvių medžiagų, mikroelementų (geležies, mangano, cinko, vario, chromo, kobalto ir kt.). Šio purvo procedūromis gydomi judamojo – atramos aparato pažeidimai ir susirgimai, liekamieji reiškiniai po galvos ir nugaros smegenų traumų, radikulitai, virškinamojo trakto susirgimai, odos ligos, ginekologiniai susirgimai, prostatitas, lėtinės kvėpavimo organų ligos ir kt.

Sanatorijoje dirba kvalifikuoti fizioterapeutai, kineziterapeutai, masažo specialistai. Lankytojų laukia komfortiškai įrengti haloterapijos (Negyvosios jūros ir druskų) kambariai, galima pasimėgauti atpalaiduojančiomis aromaterapinėmis, relaksacinėmis procedūromis, deguonies kokteiliais su vaistažolėmis ir kt.
„Eglės“ sanatorijos Druskininkuose ir Birštone veikia ištisus metus. Ir ne taip svarbu, kad lietuviškos vasaros dažnai vėsios ir darganotos, rudens vakarai ilgi ir tamsūs, o žiema kartais apdovanoja speigais ir pusnimis – iš čia visada išeisite giedros ir saulėtos nuotaikos. Ir prisiminsite, kad gyvenimas vėl mielas!

Eglės sanatorija
Eglės g. 1, LT-66251 Druskininkai
Tel.: +370 313 60220, +370 313 60283
Faks. +370 313 60238
El. paštas:druskininkai@sanatorija.lt
www.druskininkai.sanatorija.lt

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 11 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite