Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Lietuvoje - išskirtinis kovos su parodontoze būdas

   2017-01-11

Ar žinote, jog ryte dantis reikia valyti po valgio? O gal vis dar valotės tik atsikėlę? Tuomet leidžiate formuotis dantų apnašoms. Dantų apnašose kaupiasi bakterijos, kurios sukelia parodontozę. Ši, nors yra dantenų liga, gali pažeisti širdį, sąnarius, sukelti miokardo infarktą. Ar žinote, jog parodontozė kamuoja net 50 proc. pasaulio gyventojų, o veiksmingo šios ligos gydymo kol kas nėra?  Vienintelė priemonė jos profilaktikai – tinkama burnos higiena.


Gydytoja odontologė Ernesta Vincevičienė, įkūrusi klinikas Kaune ir Birštone, odontologijos srityje dirbanti 25 metus, efektyviai parodontozės profilaktikai, rekomenduoja dantis valyti 2 kartus per dieną, bent po 3 minutes.  „Turėkite smėlio laikroduką, taip bus lengviau įprasti skirti pakankamai laiko dantų valymui“, - sako gyd. E. Vincevičienė.Visgi, dažnai valymo šepetėliu neužtenka, todėl gydytoja rekomenduoja atsižvelgti į specialistų rekomendacijas, nepamiršti tarpdančių siūlo, o pas burnos higienistą lankytis bent  2 kartus per metus.  E. Vincevičienė kviečia atsakingai rinktis ir gydantį specialistą, ir odontologijos kliniką. Dauguma klinikų Jums pasiūlys nuvalyti dantų akmenis, bet ieškokite, kur gali suteikti efektyvių procedūrų, kurios mažins dantenų uždegimą, gerins burnos mikroflorą. Jei pasirinksite E. Vincevičienės kliniką Birštone, ten Jums ne tik nuvalys dantų akmenis, turėsite išskirtinę galimybę pasinaudoti dantenų hidromasažo procedūra - burnos ertmę skalauti stipriai mineralizuotu vandeniu iš gręžinio, dėl ko pasiekiamas maksimalus procedūros efektas, mažinantis dantenų uždegimą, kraujavimą, skatinantis audinių trofiką, naikinantis blogą burnos kvapą, stabdantis parodontozės atsiradimą. Skalaujant mineraliniu vandeniu, prieš tai neatlikus burnos higienos, poveikio gali ir nebūti.


E. Vincevičienės įkurtose odontologijos klinikose Birštone ir Kaune burnos higienos paslaugas teikia kvalifikuota burnos higienistė, grįžusi iš stažuočių Šveicarijoje. Dar daugiau, šioje klinikoje Jums pasiūlys ypač efektyvias dantų balinimo paslaugas ZOOM‘o lempa - tausojančiomis priemonėmis, kurios nekenkia dantų emaliui. Per 1 valandą truksiančią procedūrą Jūsų dantys pašviesės net 8 atspalviais!


Odontologijos entuziastė E. Vincevičienė į kliniką kviečia užsukti besigydančius visose Birštono sanatorijose, atostogaujančius, taip pat neįgaliuosius (patekimui į kliniką įrengti patogūs pandusai). Čia Jums ne tik bus suteiktos dantų gydymo bei protezavimo paslaugos, bet ir galėsite apžiūrėti privačią odontologijos įrenginių ir instrumentų ekspoziciją, kurioje pateikiami odontologijos technikos eksponatai, įrankiai, archyvinės nuotraukos! Juk darbo metu Jūs vėl negalėsite skirti pakankamai laiko ne tik dantų gydymui, bet ir edukacijai. Galite nesibaiminti ir dėl paslaugų kainų. Klinika yra sudariusi sutartis su Teritorinėmis ligonių kasomis, todėl kai kurios paslaugos nieko nekainuos, o Jūs gausite profesionalias žinomiausių šalies gydytojų odontologų paslaugas!

E. Adomaitytės įmonė
Birštone
B. Sruogos g. 6 („Versmės“ sanatorijos I korp.)
Tel. 8 319 55176
Mob. tel. 8 687 10475
www.odontologastau.lt

Kaune
Vasario 16-osios g. 4-10
Tel. 8 37 222571
Mob. tel. 8 687 10475
www.odontologastau.lt

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 11 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite