PDR technologija vienu metu buvo sukurta ir plėtojama stambiausių automobilių gamintojų gamyklose. PDR metodą savarankiškai išrado technikai iš „General Motors“, „Ford“, „Volkswagen“, „BMW“ ir „Daimler AG“ automobilių gamyklų. Šie automobilių gamintojai investavo į automobilių kėbulo remonto tobulinimą, o užduoties ėmėsi kokybės kontrolės skyriaus specialistai. Daugybė bandymų ištaisyti įlenkimus netrukus atnešė teigiamų rezultatų. Ši technologija leido sutaupyti milžiniškas pinigų sumas. Pirmosios PDR technikų komandos pradėjo formuotis automobilių gamybos gigantų kokybės kontrolės departamentuose. Jiems reikėjo sukurti būtinas PDR priemones sėkmingam darbui. Iš pradžių šie įrankiai buvo savadarbiai – technikai sukūrė specialias priemones iš esamų „skardininkų komplektų“. Nuo to laiko įrankiai patobulėjo, atsirado nemažai įmonių, gaminančių profesionalius kėbulo remonto įrankius.
 

 

 

Įlenkimų šalinimas be dažymo šiuo metu yra itin populiarus ir nuolat tobulinamas. Kuriami nauji įrankiai, prietaisai ir technologijos, leidžiančios pašalinti vis sudėtingesnius įlenkimus. Nors kėbulo įlenkimų remonto be dažymo technologija iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti labai paprasta, tačiau norint ją naudoti, reikia turėti ne tik specialių žinių, įgūdžių, bet ir profesionalius, kokybiškus įrankius. Kėbulo įlenkimų lyginimui meistrai naudoja įvairios formos, ilgio bei storio įrankius. Nuo naudojamų įrankių kokybės priklauso ir transporto priemonės kėbulo remonto kokybė. Pasirinkus nekokybiškus įrankius, kyla pavojus ne tik deramai nesuremontuoti kėbulo įlenkimų, bet net ir dar labiau pažeisti automobilį, sukelti kliento nepasitenkinimą ir patirti nenumatytas išlaidas kompensuojant klientui padarytą žalą. 

 

Dėl aukštos kokybės meistrų itin vertinami „Alligator-PDR Tools“ įrankiai, kurie yra gaminami čia, Lietuvoje. Šiais įrankiais jau seniai naudojasi ne tik Europos šalių, bet ir JAV, Kanados, Afrikos, Azijos kėbulo lyginimo meistrai. Įmonė siūlo lyginimo, duobučių, įlenkimų, įmušimų, krušos pažeistų kėbulo dalių tiesinimo įrankius. Šių įrankių gamybai naudojamas unikalia, gamintojo išrasta technologija apdorotas nerūdijantis plienas, todėl jie yra atsparesni už kitų gamintojų įrankius. Įrankių ilgaamžiškumą byloja ir gamintojo garantija, pvz., 10-16 mm skersmens įrankiams teikiama viso gyvenimo garantija. Kokybės kontrolės tyrimai rodo, kad „Alligator-PDR Tools“ įrankių techniniai rodikliai yra geresni už įprastinius. Efektyvūs „Alligator-PDR Tools“ įrankiai yra ergonomiški, dėl reguliuojamų, tarsi prie meistro delno „prilimpančių“ rankenėlių, be to, jos itin patikimos ir labai patogios, nes galima keisti jų ilgį, kampą bei svorį. Įvairūs įrankių paviršiai neatbunka net ir po ilgo bei dažno naudojimo. Iš plataus spektro galima išsirinkti ilgesnius bei plonesnius, unikalių formų įrankius, skirtus pasiekti sunkiai prieinamas kėbulo vietas, kurių nepasiekia kitų gamintojų įrankiai. Kėbulo lyginimo meistrai, kurie neturi tinkamų įrankių, neretai priversti platinti technologines kėbulo angas, nes standartiniai įrankiai į jas tiesiog netelpa, tačiau įsigijus unikalios formos „Alligator-PDR Tools“ įrankius, to daryti nebereikės, nes dažniausiai jie puikiai telpa į esamas technologines angas ir pasiekia reikiamas vietas. Be to, kai kurie įrankiai turi ne vieną, o kelias darbines plokštumas, kiti turi keičiamas galvutes, o esant reikalui, juos galima prasiilgint įdėjus intarpą. Dirbdamas su „Alligator-PDR Tools“ įrankiais, meistras ne tik greičiau pasiekia pageidaujamą rezultatą, bet ir nepavargsta – įrankiai puikiai subalansuoti, tad darbas su jais iš meistro pareikalauja nedaug fizinių jėgų. „Alligator-PDR Tools“ turi sprendimą beveik visoms su kėbulo lyginimu susijusioms problemoms.

 

PDR technologija dažnai vadinama meniniu kėbulo lyginimu, nes įlenkimų bei duobučių lyginimas yra tikras menas, kurio neįmanoma sukurti neturint reikalingų priemonių. Ir „Alligator-PDR Tools“ įrankius galima drąsiai vadinti meno kūriniais, nes jie pasižymi ne tik funkcionalumu, bet ir puikia išvaizda, keliančia estetinį pasigėrėjimą. Investavus į kokybiškus, efektyvius bei ilgaamžius „Alligator-PDR Tools“ įrankius, darbai bus atliekami efektyviau ir sparčiau, todėl įrankiai greitai atsipirks ir padės uždirbti daugiau.

Atsižvelgdama į vartotojų poreikius, kintančias automobilių formas ir gamyboje naudojamas medžiagas bei technologijas, įmonė nuolat tobulina savo įrankius, jų apžvalgų vaizdo įrašus skelbia socialiniuose tinkluose, „Youtube“ kanale. „Alligator-PDR Tools“ gali pasiūlyti patrauklias, konkurencingas kainas, mielai padeda sukomplektuoti remonto darbams reikalingus įrankius ir suteikia išsamias konsultacijas.

 

 

 

 

„ALLIGATOR-PDR TOOLS“

Kaniūkų 2-oji g. 4, 47154 Kaunas

Tel. + 370 612 59748

https://alligator-pdr.store

El. p. info@alligator-pdr.com

Instagram: https://www.instagram.com/alligator_pdr_tools/

Facebook: https://www.facebook.com/aligatorpdr/

 

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/lietuvoje_gaminami_pdr_irankiai_kuriuos_itin_vertina_ir_uzsienio_meistrai/
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.