Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Lietuvoje gaminamų automobilių filtrų kokybės patikra jau ir robotų rankose

   2018-10-11

Automatizacija yra dar vienas svarbus pramonės ateities aspektas. Automatika leidžia pasiekti tikslumo ir našumo lygį, viršijantį žmogaus gebėjimus. O jei įmonės nori sėkmingai konkuruoti, jos turi būti lanksčios ir dinamiškos, sugebančios greitai reaguoti į rinkos pokyčius. Įmonės dydis savaime negarantuoja konkurencinių pranašumų išlaikymo, o štai žinios ir informacija yra tie tikrieji įmonių resursai, galintys sukurti reikiamą vertę vartotojui. Šiandienos verslo pasaulyje technologijos vertinamos kaip vienas iš esminių konkurencinio pranašumo veiksnių. Naudodamos ro botų darbo jėgą, įmonės ženkliai padidina savo produkcijos našumą bei konkurencingumą.Galime pasidžiaugti, kad automatizacijos procesai neaplenkia ir Lietuvos. Širvintų rajone įsikūrusi ir neseniai 20-ąjį gimtadienį atšventusi UAB „Baltic Filter“, vadovaudamasi naujausiomis technologijomis ir pažangiausiais gamybos būdais, nepriekaištingą kuro bei tepalo filtrų kokybės priežiūrą bei markiravimą patikėjo gamybos linijose įdiegtiems robotams. Tokiu būdu užtikrindama dar didesnį patikros preciziškumą, eliminuodama žmogiškąjį faktorių ir didinama produkcijos našumą.

Įmonė gali pasigirti itin plačiu gaminių asortimentu, kuris apima 2500 skirtingų filtrų modelių, žymimų „Mfilter“® prekės ženklu. Pirkėjams UAB „Baltic Filter“ siūlo daugiau nei 2000 rūšių automobilinių oro, salono, kuro, tepalo filtrų. Įmonė taip pat gamina filtrus ir filtravimo elementus lengviesiems bei krovininiams automobiliams, motociklams, sodo, miško, žemės ūkio technikai. Pramonės įmonėms pagal specialius užsakymus gaminame pramoninius filtrus: hidrosistemoms, kelių tiesimo, statybos įrengimams bei technikai, dulkių siurbliams, miltelinio dažymo kameroms ir kitiems specialios paskirties įrenginiams.


Mūsų produkcija parduodama ne tik Lietuvoje – didžioji jos dalis – apie 92 proc. – eksportuojama į 50 pasaulio šalių Afrikoje, Azijoje bei Europoje. „MFilter”® prekinis ženklas puikiai žinomas visų Europos Sąjungos šalių vairuotojams.
UAB „Baltic Filter“ gaminių k o k y b ę garantuoja ilgametė patirtis, sertifikatų gausa ir įmonės teikiama garantija. Pripažintos ir patikimos firmos vardą mums užtikrina turimi visi pagrindiniai automobilių pramonės standartų sertifikatai: ISO/ TS 16949, ISO 9001, ISO 14001.

 


U
AB „Baltic Filter“ gamykloje filtrai kuriami nuo projektavimo iki galutinio produkto. Filtrai gaminami naudojant vokišką, itališką, šveicarišką, anglišką įrangą bei aukščiausios kokybės žaliavas iš žinomų ir patikimų įmonių, tokių kaip Henkel, Bayer, Ahlstrom, Hollingsworth&Vose, ArcellorMittal.

„Mfilter“® prekiniu ženklu pažymėtų filtrų gamybos procesas visiškai kontroliuojamas esamuoju laiku, o tai leidžia anksti pastebėti trūkumus ar klaidas. Automatizuotas gamybos procesas padeda išvengti netikslumų ir preciziškai atlikti kiekvieną žingsnį. „Baltic Filter“ gamybos linijose taip pat taikomas pilnas pagamintų produktų atsekamumo principas. Gamybiniai procesai vykdomi pagal ISO 9001:2008 kokybės vadybos sistemos standarto reikalavimus.

Įmonėje griežtai laikomasi aplinkosauginių reikalavimų, įdiegta ISO 14001/2005 aplinkosaugos vadybos sistema. Surinkdami ir perdirbdami panaudotus filtrus, taupiai ir racionaliai  naudodami gamtinius bei materialinius išteklius, stengiamės daryti kuo mažesnį poveikį aplinkai. Siekdami mažesnių gamybinių atliekų susidarymo, tobuliname technologinę įrangą.

UAB „Baltic Filter“ turi kokybės kontrolės laboratoriją, atitinkančią ISO 5011 standarto reikalavimus. Ji užtikrina, kad kiekvienas gamyklą paliekantis „MFilter“® prekiniu ženklu pažymėtas filtras atitinka aukščiausius kokybės standartus ir turės ilgą garantinį laikotarpį.

Automobilių savininkai tikrai nesigailės pasirinkę Lietuvoje sukurtus ir pagamintus produktus. UAB „Baltic Filter“ gamina filtrus, tinkančius maždaug 90 proc. Europoje eksploatuojamų automobilių, tad reikalingą filtrą savo automobiliui neabejotinai ras beveik kiekvienas vairuotojas. Dar viena priežastis, kodėl verta rinktis UAB „Baltic Filter“ gaminius, yra geras kainos ir nepriekaištingos kokybės santykis. „MFilter“® prekiniu ženklu pažymėti filtrai kokybe nė tru pučio nenusileidžia (o dažnai ir lenkia) kitų Europos šalių gamintojų filtrams, tačiau lietuviškų filtrų kaina yra neabejotinai mažesnė. Galbūt ir galima rasti pigesnių kitų gamintojų automobilių filtrų, bet tokios aukštos kokybės, kokia pasižymi „MFilter“® prekiniu ženklu pažymėti filtrai, tikėtis neverta.


Pirkėjų patogumui įmonės svetainėje www.mfilter.lt yra patalpintas produktų katalogas bei įdiegta elektroninė užsakymų sistema. Savo pirkėjams mes garantuojame sklandų ir greitą užsakytų produktų pristatymą: per 5 dienas bet kuriuo adresu Europos Sąjungoje, ir per 30 dienų – į bet kurį uostą Afrikoje bei Vidurio Rytuose.


UAB „BALTIC FILTER“
Alekniškis 9, Širvintų raj.
www.mfilter.lt
info@mfilter.lt
Tel.: +370 382 30016Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite