Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Lietuvoje pradės veikti naujas oro skaidymo blokas

   2015-05-27

Koncerno „Achemos grupė“ valdoma trąšų gamintoja „Achema“ šį rudenį užbaigs naujojo oro skaidymo bloko statybas. Naujasis agregatas dar labiau išplės „Achemos“ filialo „Gaschema“ produktų ir paslaugų asortimentą – bus gaminamos ir tiekiamos skystos techninės dujos bei medicininis deguonis.
Augantis produktų ir paslaugų spektras
2004 metais įkurto „Achemos“ filialo „Gaschema“ pagrindinis tikslas - plėtoti techninių, apsauginių suvirinimo, degių, maistinių bei specialiųjų dujų verslą Lietuvoje ir Baltijos šalių regione, tačiau per šį laikotarpį lūkesčiai, uždaviniai ir ambicijos gerokai išaugo. Per vienuolika veiklos metų daugiau kaip 15 kartų išaugusio filialo veikla visą laiką buvo orientuota į inovacijų ir naujų produktų plėtrą. Naujasis oro skaidymo blokas – ne išimtis. Oro skaidymo bloke bus gaminamas skystas azotas, argonas ir deguonis bei jų mišiniai, kurie naudojami naftos perdirbimo, metalo apdirbimo ir maisto pramonėje, elektronikos, stiklo paketų ir šviesos lempučių gamyboje bei daugelyje kitų sričių, tarp kurių ir itin aukštus reikalavimus keliantis medicinos sektorius. Oro skaidymo bloke gaminamas dujinis azotas bus naudojamas ir trąšų produktų gamybos technologiniuose procesuose. „Skystų dujų gamybos projektas padės bendrovei iki 30 proc. sumažinti energijos sąnaudas. Oro skaidymo bloke montuojami naujausi įrengimai ir diegiama moderniausia oro skaidymo technologija, todėl produkcijai pagaminti sunaudojamas mažesnis energijos kiekis“, – pasakojo „Gaschemos“ techninių dujų pardavimo vadovas Raimundas Kolesnikas.
Iki šiol produktus importuodavo
Specialisto teigimu, iki šiol bendrovėje naudota daugiau nei 60 metų veikianti sena oro skaidymo įranga. Ji jau buvo išties susidėvėjusi, todėl nuspręsta atsinaujinti ir optimizuoti procesus. Visą dujų perteklių, kuris nebus sunaudotas pagrindinei gamybai, „Gaschema“ tieks savo klientams. „Iki šiol mums reikalingus produktus – azotą, argoną bei deguonį – importuodavome iš kitų valstybių, tad statomas naujasis oro skaidymo blokas atitiks Lietuvos klientų poreikius, o papildomą produkciją galėsime eksportuoti į kaimynines valstybes, – pasakojo R. Kolesnikas. – Dabar visi procesai vyks kur kas sklandžiau ir operatyviau. Galėsime klientams užtikrinti greitesnį pristatymą, statysime techninių dujų stotis, savo transportu reguliariai tieksime skystas dujas ne tik visoje Lietuvoje bet ir užsieniui“.
Saugumui – ypatingas dėmesys
„Gaschemos“ vadovai pažymi, kad darbas su techninėmis dujomis – išskirtinio saugumo ir atidumo reikalaujanti veiklos sritis. Suprasdami to svarbą, įmonės specialistai su esamais bei potencialiais klientais dalijasi įmonės sukaupta patirtimi ir informacija. „Gaschema“ ne tik konsultuoja, bet ir gali atlikti detalų įmonės naudojamų techninių dujų auditą. „Pagrindinė sąlyga, norint saugiai dirbti su dujomis, yra profesionalus jų savybių bei techninių duomenų išmanymas. Taip pat būtina nuolat prižiūrėti naudojamą dujų įrangą bei sistemas, apmokyti žmones efektyviai dirbti su dujomis ir išskirtinį dėmesį skirti visiems saugumo aspektams“, – įsitikinęs už klientų konsultacijas atsakingas „Gaschemos“ darbuotojas. Specialisto teigimu, šiuo metu „Gaschema“ konsultuoja MIG/MAG ir TIG suvirinimo klausimais bei gali padėti sureguliuoti suvirinimo proceso režimus ir parinkti tinkamiausias apsaugines dujas suvirinimo procesams. Įmonės darbuotojai atsakys ir į visus su dujinio metalo pjovimu susijusius klausimais, supažindins su liepsnos įtakos bei kitais faktoriais, lemiančiais metalo pjovimo kokybę.
1. „Gachemos“ pagrindinis tikslas – plėtoti techninių, apsauginių suvirinimo, degių, maistinių, skystų ir specialiųjų dujų verslą Lietuvoje ir Baltijos šalių regione.
2. Naujasis oro skaidymo blokas gamins skystą azotą, argoną, deguonį bei jų mišinius, naudojamus ne tik įvairiose pramonės šakose, bet ir medicinoje.
3. „Gaschema“ yra išvysčiusi platų nuosavų ir partnerių prekybos vietų tinklą Lietuvoje, o tai leidžia užsakymus klientams pristatyti per 24 valandas.
4. „Gaschema“ ne tik konsultuoja, bet ir gali atlikti detalų įmonėje naudojamų techninių dujų auditą, apmoko darbuotojus kaip saugiai dirbti su techninėmis dujomis.

 Raimundas Kolesnikas
AB „Achema“ filialo „Gaschema“
Techninių dujų pardavimų vadovas
Jonalaukio k., Ruklos sen., Jonavos r.
Tel.: +370 349 56845
Faks.: +370 349 56276
r.kolesnikas@gaschema.lt
www.gaschema.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite