Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Limfodrenažinis masažas – gydymas senovės patirtimi

   2020-01-28

Nuo senų laikų žmonės ieškodavo paprastesnių ar dar neatrastų būdų tiek pagerinti savo kūno būklę, tiek patobulinti išvaizdą. Limfodrenažinis masažas – patikimas ir patirtimi bei tyrimais paremtas būdas pasirūpinti tiek sveikata, tiek grožiu.

 

 

Limfa – tai skaidrus balkšvas skystis, kartu su krauju ir audinių skysčiais sudarantis mūsų organizmo skystąją terpę. Nuovargis, energijos stygius, mieguistumas, tinimai, paburkimai, ant šlaunų ir pilvo, vis labiau ryškėjantis celiulitas, elastingumą prarandanti ir sausėjanti oda – visa tai signalizuoja, kad sutriko jūsų limfotaka. Jau senovėje kenksmingas limfos sąstovas gydydavo taip vadinamo „spaudžiančio masažo būdu“ - presoterapija. Dar neseniai limfodrenažinį masažą (pasiekusį mus iš Antikos laikų) rankomis atlikdavo masažuotoja. Masažo salonas „Studio Figura - Garliava“ siūlo naujovę Lietuvoje – mechaninius limfos masažus, atliekamus „Roll shaper“ aparatu. Limfodrenažinio masažo metu iš organizmo pašalinamas skysčių perteklius bei toksinai. Toks masažas veikia visą limfos sistemą. Tai ne tik prailgina organizmo jaunystę, ryškiai pagerina išvaizdą, sustiprina atsparumą, bet ir yra puiki pagalbinė priemonė gydant ligas.

 

Lyginant šią procedūrą su rankiniu masažu, galima išvardinti net keletą jos privalumų. Masažas su „Roll shaper“ gerokai pigesnis. Jis yra intensyvesnis – viena tokio masažo valanda atstoja 3 valandas rankinio masažo. Kuo daugiau judame, tuo rečiau susiduriame su limfotakos sutrikimų sukeltomis problemomis. Vis dėlto fiziniais pratimais limfos niekada neišjudinsime taip gerai, kaip limfodrenažinio masažo procedūromis. Jau po kelių masažų klientės džiaugiasi, kad pagerėja bendra savijauta, atsiranda lengvumo jausmas, susitvarko virškinimas, pastebimai pagražėja ir tampa lygesne oda, pradeda mažėti apimtys. Pastebėjome, kad daugelio moterų pasiekti rezultatai labai panašūs. Po 20 masažų liemens apimtis sumažėja apytiksliai 4,5 cm, šlaunų - po 3 cm, klubų - 3 cm, viršutinės rankų dalies - apie 2 cm. Kaip komentuoja „Studio Figura – Garliava“ savininkė Gintarė Juronytė-Pašvenskienė, atliekant šį masažą vyksta gelminis limfos tėkmės suaktyvinimas. Kiekviena kūno dalis stimuliuojama limfos tekėjimo kryptimi. Norint atlikti tokį masažą rankiniu būdu, būtina gerai išmanyti žmogaus anatomiją ir limfos tekėjimo kryptis. Masažuojantis su „Roll shaper“ aparatais tereikia sekti instrukciją – masažuoklio būgnas visada sukasi atitinkamai kūno daliai reikiama kryptimi.

 

 

Masažo metu suaktyviname ne tik limfotaką, bet ir kraujotaką, todėl sumažėja apimtys ir celiulitas, o įdarbinus išorinių raumenų grupes dailėja kūno linijos ir stangrėja oda. Siekiant pastebimų rezultatų rekomenduojama rinktis masažų kursą, atliekant 2–3 procedūras per savaitę. Norinčioms jaustis energingiau, pasirūpinti savo imunine sistema, profilaktiškai suaktyvinti limfotaką ir kraujotaką, pakanka ir 1–2 kartų per savaitę. Vis dėlto labai svarbu suvokti, kad gražėjanti išorė tėra maloni šalutinė funkcija – kūnas kinta ne todėl, kad masažuojame vieną ar kitą vietą, bet todėl, kad aktyviname visą limfotakos sistemą.

 

 

 

„STUDIO FIGURA – GARLIAVA“

Vytauto g. 58-2, Garliava, Kauno raj.

Tel. +370 640 33033

www.facebook.com/studiofiguragarliava/

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite