Nėra nuotaikos ką nors nuveikti? Kūnas atrodo sustingęs? Sertifikuota limfodrenažinių masažų specialistė Sonata Bugailiškienė iš sveikatingumo studijos „Sveikatos asistentai“, išgirdusi šiuos jūsų skundus, galėtų pasiūlyti efektingą sprendimą. Limfodrenažinis masažas tai sprendimas, apie kurį greičiausiai girdėjote, tačiau niekada nebandėte.

 

 

Kam reikalingas limfodrenažinis masažas

Limfa – organizme esantis skystis, cirkuliuojantis limfinėje sistemoje ir audiniuose. Limfa yra atsakinga už audinių ir kraujyje esančių medžiagų apykaitą, tačiau jos pagrindinė funkcija yra valomoji. Limfos pagalba ląstelės pašalina įvairias medžiagų apykaitos produktų atliekas, toksinus.

 

Kuomet limfa sutrinka, žmogus pradeda jaustis ne taip gerai. Iš šalies gali atrodyti, kad žmogus yra tiesiog pavargęs, tačiau realybė yra kiek kitokia. Užsikimšusi limfinė sistema „dovanoja“ pačių įvairiausių negalavimų – susilpnėja imunitetas, atsiranda kojų tinimas, celiulitas, odos bėrimas ir t. t.

 

S. Bugailiškienė, kalbėdama apie sutrikusią limfą, sako, kad žmonės per daug pasitiki vaistais ir labai nedrąsiai renkasi limfodrenažinį masažą: „Daug kas ateina pabandyti ir jiems labai patinka, dėl to, kad nuotaika pagerėja. Dar vienas dalykas daug kas darosi tik rankoms arba kojoms. Tačiau limfodrenažiniai masažai rekomenduojami visam kūnui, ne tik vienai kūno daliai.“

 

Limfodrenažinio masažo nauda

„Šaltuoju periodu žmogus mažiau juda, daugiau sėdi. Galima sakyti, kad žmogus aptingsta, o tuo pačiu „aptingsta“ ir limfa. Būtent dėl to limfodrenažiniai masažai yra labai naudingi atšalus orams. Taip pat sportas, mityba ir fizinis aktyvumas gerina limfos cirkuliaciją. Tie, kas to nenori, gali pasirinkti limfodrenažinį masažą, kuris yra labai gera alternatyva ir padaro labai daug darbo“, – pasakoja S. Bugailiškienė.

 

Limfodrenažinis masažas ne tik pagerina limfos tekėjimą, bet ir iš organizmo pašalina šlakus, toksinus, audiniuose susikaupusius skysčius, taip pat pagerina ląstelių medžiagų apykaitą, reguliuoja žarnyno veiklą bei sumažina riebalų sankaupas.

 

Kiek užtenka limfodrenažinių masažų?

S. Bugailiškienė pasakoja, kad atsiliepimai po limfodrenažinių masažų yra tik teigiami. Pirmą kartą išbandžiusios šį masažą moterys pastebi rezultatus ir vėl sugrįžta. Siūlomas vieno masažo kursas, į kurį įeina 3 – 8 masažai, trunkantys po 50 minučių. Specialistė pastebi, kad jau po 5 masažų klientės jaučiasi daug geriau.

 

Kartais klientės bando sutaupyti ir renkasi 30 minučių masažą. Tačiau mediciniškai yra įrodyta, kad tik nuo 28 minutės yra suaktyvinama limfotaka. Mažiausia vieno limfodrenažinio masažo trukmė turi būti 40 arba 45 minutės.

 

 

 

„SVEIKATOS ASISTENTAI“ MB

Veiverių g. 134, Kaunas

Tel. +370 600 80051

El. p. sveikatosasistentai@gmail.com

www.sveikatosasistentai.lt

www.facebook.com/pg/sveikatosasistentai/about/?ref=page_internal

 

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/limfodrenazinis_masazas__kokia_nauda_sveikatai/
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.