Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Lingės, kitos pakabos detalės: galima rasti aukštą kokybę už protingą kainą

   2013-09-25

Lingės, lingių įvorės, pirštai ir kronšteinai – tai svarbios ir brangios važiuoklės dalys. Jas renkantis, visada svarbus patikimumas. Be to, mums visiems norisi sutaupyti. Specialistai šioje srityje pataria: būdų sutaupyti yra.
Linges reikia prižiūrėti su išmanymu. Būna, kad pirkėjai reikalauja tik vieno ar kelių lakštų iš lingės paketo. Tokiu atveju, pakeitus vieną lingės lakštą, dažniausiai arba lūžta įdėtas į lingės paketą naujas lingės lapas (jam tenka didžiausia apkrova), arba lingę tenka keisti per pusmetį dalimis.
Pasak specialistų, apkaba, dar kitaip vadinama sąvarža - labai svarbi lingės konstrukcijas laikanti detalė. Atsilaisvinus apkabai, lingė lūžta per vidurį. Tokiu atveju lingė praranda bet kokias garantijas, ji nepriimama reklamacijai – nuostoliai dideli.
Apkabų veržlės turi būti ne mažesnės kaip 10 klasės ir su atsilaisvinimo stabdžiais - su kapronu arba su kapronu ir cokoliu. Kai kurie apkabų gamintojai tiekia apkabas su paaukštinta veržle. Teoriškai ilgesnis sriegio apvijų skaičius taip pat turi veikti kaip atsarga, jog veržlė tinkamai prisukta, ir veikiama vibracijų neatsilaisvins. Apkabų veržlės negali būti perveržiamos arba nepriveržiamos. Todėl geriausia, kai servisuose tokiais atvejais naudojami raktai su dinamometrais.
„Jau prieš 18 metų, kai tik pradėjome prekiauti lingėmis, tapome vieninteliais  Vokietijos gamyklos „Schomaecker“ atstovais, - pasakoja Robertas Leparskis, UAB „Jotvainis“ prekybos vadovas. - Tai didžiulė daugiau kaip 100 metų patirtį turinti gamykla. Šiemet žengėme dar vieną svarbų žingsnį: „Jotvainis“  tapo  Vokietijos lingių gamyklos “Schomaecker” Premium partneriais Lietuvoje. Tai nėra vien tuščias žodis, o  garantija geromis sąlygomis įsigyti lingių, lingių apkabų (sąvaržų), taip pat užsakinėti ir pagaminti retas linges arba linges pagal individualius klientų užsakymus be pridėtinio antkainio vienetinei gamybai. Suprantama, kad tai naudinga ir mūsų klientams – jie irgi gali sutaupyti, nes gaus gerą produktą už mažesnę kainą “.  
Per pastaruosius metus „Jotvainis“ užmezgė ir sutvirtino ryšius su gamyklomis Turkijoje. Pasak pašnekovo,   gamybos lygis jose yra labai aukštas. Šios gamyklos gauna užsakymus gaminti garsių prekių ženklų detales   ir net užsakymus originalioms detalėms gaminti. 
„Dabar galime pasiūlyti labai geros kokybės oro pagalvių ir stabdžių kaladėlių, kurios labai stipriai konkuruoja rinkoje dėl patrauklios kainos“, - pasakoja pašnekovas.
Per šiuos metus „Jotvainis“ gerokai  praplėtė lingių, linginio plieno, lingių apkabų, įvorių, sailenblokų, oro pagalvių, kabinos pakabos pagalvių, stabdžių kaladėlių ir kitų prekių  asortimentą. 
„Kadangi  krovininio ir kito komercinio  transporto  detalių asortimentas yra be galo didelis, esam išplėtoję  ryšius  su artimiausių kaimyninių valstybių detalių platintojais, gamintojais ir jų atstovais, sako įmonės prekybos vadovas. - Todėl  bet kurią krovininio ir komercinio transporto  dalį, kurios nėra centriniame sandėlyje Kaune ar Vilniaus filiale, galime pasiūlyti ir pristatyti per  1-2 dienas į bet kurią Lietuvos vietą. Jei norite sustiprinti linginę pakabą, mūsų specialistai profesionaliai pakonsultuos ir pasiūlys tinkamus variantus. Ypač gerai esame pasirengę „MB Sprinter“  linginės pakabos galios didinimui. Taip pat prekiaujame lingių žaliavomis ir pastiprinimo lakštais Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Iveco Daily, Citroen Jumper markių automobiliams.
1. Šiemet „Jotvainis“  tapo  Vokietijos lingių gamyklos “Schomaecker” Premium partneriais Lietuvoje. Tai garantija geromis sąlygomis įsigyti lingių, lingių apkabų, taip pat užsakinėti  ir pagaminti retas linges arba linges pagal individualius klientų užsakymus be pridėtinio antkainio vienetinei gamybai. Tai naudinga ir klientams – jie gali sutaupyti, nes gaus gerą produktą už mažesnę kainą .  
2. Per pastaruosius metus „Jotvainis“ užmezgė ir sutvirtino ryšius su gamyklomis Turkijoje. Pasak pašnekovo, gamybos lygis jose yra labai aukštas. Šios gamyklos gauna užsakymus  gaminti garsių prekių ženklų detales ir net užsakymus originalioms detalėms gaminti.

Robertas Leparskis
Kauno UAB „Jotvainis“ prekybos vadovas
Savanorių pr. 271, Kaunas, tel. +370 37 314031
prekyba@jotvainis.lt,
www.jotvainis.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2024 02 28 
Kontaktai: tel. +370 670 316 00, faks. +370 670 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite