Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Maisto papildai iš Kinijos grybų – paslaptinga gyvybės jėga

   2012-11-13

Kinijos medicina turi daugiau nei 5000 metų trukmės istoriją. Tradicinis šios medicinos mokymas labai skiriasi nuo klasikinės europietiškos medicinos – taip skiriasi, kad Vakarų šalių ir Lietuvos medikai dažnai žiūri į jį skeptiškai. Dėl tos priežasties iš Kinijos kilę preparatai Europoje dažnai laikomi maisto papildais. Kai kas sako, jog taip yra daugiausia dėl to, kad niekas negali paaiškinti, kaip vis dėl to veikia toji paslaptinga žolinių formulių jėga.

Viena iš daugelio Kinijos medicinos paslapčių yra vadinamieji aukštieji grybai, - pasakoja Rima Korsakaitė, , UAB „Ievos svajonė“ vadovė. – Jie dar vadinami Kinijos perlais ar net augalų imperatoriais. Šie grybai auga tiktai ekologiškai švariose vietose Tibete, Himalajuose.  Jie sunkiai prieinami pačios Kinijos gyventojams, nes valstybė griežtai reguliuoja jų rinkimą – orientuojamasi į eksportą. Tik trumpą laiką vietos gyventojams leidžiama rinkti šiuos organizmą aktyvinančių savybių turinčius grybus, tada kinai masiškai užplūsta kalnus“.
Vienas iš tokių grybų yra kininis kordycepsas (Cordyceps Sinensis). Lietuvoje jis pardavinėjamas kaip maisto papildas mišinyje kartu su kitais augalais. Ekspertai teigia, kad jis efektyvus reguliuojant kūno veiklos ritmą, širdies veiklą. Nėra aptikta jokio pašalinio šio preparato poveikio, o jis vartojamas esant daugiau kaip 200 įvairių negalavimų.
Kininiam kordycepsui priskiriamas diuretiko efektas, leidžiantis sėkmingai šalinti toksinus iš inkstų. Jis taip pat stiprina imuninę sistemą, todėl padeda po tokių organizmą alinančių procedūrų kaip radioterapija ir chemoterapija.  Preparatas sumažina šių procedūrų šalutinius efektus. Medžiaga efektyviai kontroliuoja riebalų, proteino lygį, mažina riziką susirgti vainikinių arterijų ligomis, infarktu. Turi prieš senėjimą nukreiptą poveikį ir atstato ląsteles. Vyresniems žmonėms šis preparatas skiriamas nuo reumatoidinio artrito, esant senatvinei silpnaprotystei, taip pat, teigiama, padeda sureguliuoti erekcijos funkcijas.      
„Šis augalas auga kalnuose, 3 500-4 000 metrų aukštyje, ekologiškai švariose plokščiakalnių srityse, - pasakoja įmonės „Ievos svajonė vadovė. – Iš jo pagamintus preparatus galima vartoti su cheminiais preparatais ir biologiškai aktyviais maisto papildais“.  
Kitas maisto papildas iš Kinijos grybų – tai Ganoderma Extract. Kinijos medicina teigia, jog tai gyvenimą ilginantis, jaunystę grąžinantis, ramybę suteikiantis produktas, senėjimą stabdanti, nervų sistemą reguliuojanti priemonė. Jai priskiriamas priešnavikinis ir smegenų kraujotaką gerinantis efektai. Tai antioksidanto savybių turinti medžiaga.
Kinijos medicina teigia, kad taip pat gerina virškinamojo trakto, širdies bei kraujagyslių sistemos funkcionavimą, mažina cholesterolio kiekį kraujyje ir gerina kepenų funkciją.
Teigiama, kad ganoderma (Ganoderma Extract) gali būti naudinga tiems, kas nori pagerinti atmintį, padidinti intelektą bei gebėjimą mokytis, ypač vyresnio amžiaus žmonėms. Šis preparatas gali padėti esant migrenai, miego sutrikimams, radikulito skausmams, skausmams dėl osteochondrozės ar tarpslankstelinių diskų išvaržos, kitiems negalavimams.  Šis preparatas puikiai dera vartojamas kartu su kordycepsu.
„Kinų, Tibeto ir indų medicina, suprantama, remiasi ne vien grybų preparatais, - sako įmonės „Ievos svajonė“ vadovė. – Štai goji uogos jau daugiau kaip 6 000 metų vartojamos žmogaus organizmui stiprinti. Tai dygliuotojo bei kiniško ožerškio uogos, kuriuos turtingos mineralų, vitaminų bei kitų biologiškai aktyvių medžiagų. Goji uogos net vadinamos „supermaistui“: jose yra geležies, seleno, vitaminų B2, C, kalio, cinko, net 18 amino rūgščių“.
Goji uogos (Oral Liquid Goji 4000 MG) vartotinos stiprinti organizmui esant cukraligei bei kitų vidaus sekrecijos liaukų, ūmioms bei lėtinėms kvėpavimo takų problemoms, mažakraujystei, neurastenijai, vegetacinės nervų sistemos sutrikimams, neurotinei edemai, klimakterinio periodo reiškiniams, bendram silpnumui, išsekimui, net turint onkologinių bėdų. 
„Biologiniu aktyvumu pasižyminčių augalų yra ne tik Rytų Azijoje, bet ir Ramiojo vandenyno salose, - pasakoja pašnekovė. -  Ten auga Noni medis, kitaip dar vadinamas citrinine morinda. Ajurvedoje jis laikomas augalu, valančiu kūną ir sielą. Iš Noni medžio vaisių, lapų, žievės išskirta daugiau nei 150 biologiškai aktyvių medžiagų, tarp jų – ir žmogaus organizmui labai svarbaus L-arginino“. Tai šarminantis organizmo terpę antioksidantas, vienas aktyviausių augimo hormono gamybos stimuliatorių, statybinė medžiaga daugeliui hormonų. Šio medžio koncentratas (Noni Oral Liquid) naudojamas kartu su juodųjų serbentų ekstraktu, kuriame irgi gausu biologiškai aktyvių medžiagų“.
UAB „Ievos svajonė“ yra didmenos įmonė, Lietuvoje bei Latvijoje atstovaujanti Kinijos farmacijos gamyklai „Harbin Yeekong Herb Inc“, netrukus Kinijos koncerno preparatus ji žada imtis didmeninės prekybos ir Lenkijoje.
„Lietuvoje šiais skystais, todėl geriau įsisavinamais maisto papildais jau kuris laikas prekiauja „Benu“ vaistinių tinklas, kol kas gerai žinomas savo ankstesniu „Šeimos vaistinės“ pavadinimu, UAB „Kauno vaistinė Putinaitis“, kitos vaistinės, - pasakoja įmonės vadovė. – Šie preparatai turi tokius garsius sertifikatus kaip GMP ir FDA. Lietuvoje jie pardavinėjami kur kas pigiau, negu, tarkim, Maskvoje, kur yra itin paklausūs. Esu įsitikinusi: šiuos preparatus verta naudoti“.
Viena iš daugelio Kinijos medicinos paslapčių yra vadinamieji aukštieji grybai. Jie sunkiai prieinami pačios Kinijos gyventojams, nes valstybė griežtai reguliuoja jų rinkimą – orientuojamasi į eksportą. Tik trumpą laiką vietos gyventojams leidžiama juos rinkti, tada kinai masiškai užplūsta kalnus.
Noni medis, kitaip dar vadinamas citrinine morinda, ajurvedoje laikomas augalu, valančiu kūną ir sielą. Iš Noni medžio vaisių, lapų, žievės išskirta daugiau nei 150 biologiškai aktyvių medžiagų, tarp jų – ir žmogaus organizmui labai svarbaus L-arginino.
Kinų, Tibeto ir indų medicina goji uogas jau daugiau kaip 6 000 metų vartoja žmogaus organizmui stiprinti.

Direktorė Rima Korsakaitė
UAB Ievos svajonė”
Tel. 8 609 97908



Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2024 04 19 
Kontaktai: tel. +370 670 316 00, faks. +370 670 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite