Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Mankšta sveikam ir neįgaliam

   2017-01-12

     Jūsų mokyklinukas sėdi susikūprinęs? Mažojo darželinuko koordinacija netiksli, nes jis vis užkliūva už stalo ar kėdės kojos? O gal sutrikusi pusiausvyra, nes jis jau kelintą kartą nukrenta nuo kėdės? Galbūt Jūsų mažyliui dar nėra 2 metų ir gydytojai įtaria, kad jo motorinė raida atsilieka? Gal net konstatavo negalią? O gal ir Jūs patys jaučiate nuolatinį nugaros skausmą ir masažo seansai gelbsti tik trumpam laikui?

Jei bent į 1 klausimą atsakėte teigiamai, ieškokite ilgalaikio sprendimo – imkitės mankštos, daugiau judėkite. Tačiau mankštintis reikia taisyklingai! Kvalifikuota kineziterapeutė, dėstytoja - trenerė Rita Rapalienė pataria nesiimti saviveiklos, o pradėti mankštintis prižiūrint profesionalui. Jei pratimus atliksite nesilaikydami rekomendacijų, galite tik dar labiau pakenkti. Specialistai patars Jums mankštintis tik saugioje aplinkoje, nedaryti staigių judesių. Taip pat nerekomenduojama mankštintis jei blogai jaučiatės ar yra ligos simptomų. Šios taisyklės galioja ir vaikams, ir suaugusiems.
Jau nuo pat gimimo kūdikiams formuokite tinkamus judėjimo įgūdžius. Tai ypač svarbu neišnešiotiems mažyliams. R. Rapalienė rekomenduoja skatinti aktyvų vaiko dalyvavimą veikloje, susijusioje su mobilumu ir pažinimu. 2-4 metų vaikams svarbu lavinti pusiausvyrą, koordinaciją, formuoti taisyklingus vaikščiojimo įgūdžius. Vyresniems – stiprinti liemens raumenis. Tai itin aktualu žinoti tiems tėveliams, kurių vaikai turi ortopedinių problemų ar net didesnių rūpesčių – negalią.
R. Rapalienė kviečia į Vaikų judesio ir laisvalaikio studiją „G & RitaRa” atvesti neįgalius vaikus, kurie čia gaus ypatingą dėmesį, šiltą bendravimą ir profesionalias paslaugas. Studijos vadovė jau beveik 30 metų kasdien mankština žemą raumenų tonusą bei ortopedinių problemų turinčius vaikus. Dar daugiau - ji padeda skirtingom cerebrinio paralyžiaus formom sergantiems, Dauno sindromą, spina bifida arba įgimtą stuburo smegenų išvaržą bei įgimtą toksoplazmozę turintiems  vaikams!
Jei Jūsų vaikas dažnai peršala, jį puola virusiniai ar bakteriniai plaučių, bronchų ar viršutinių kvėpavimo takų susirgimai, „G & RitaRa” studijoje išbandykite itin efektyvų vibracinį masažą, kuris derinamas su judesiu ir garsų terapija. Jis gerina atsikosėjima, ypatingai greitina sveikimą, užkerta kelią pasikartojantiems susirgimams.
Kineziterapeutė primena, jog ne tik vaikams reikia mankštos. Suaugusieji stengdamiesi dėl vaikų, dažnai apleidžia savo sveikatą. Ypač dažnas šiandieninėje visuomenėje yra ilgalaikis nugaros skausmas. Jei skausmas nepraeina per 2 dienas, o Jūs net ir naktį negalite ramiai išsimiegoti, R. Rapalienė rekomenduoja nedelsti. Rinkitės individualias treniruotes, per kurias mokinsitės taisyklingai atlikti raumenų tempimo pratimus (treniruokliais), stuburo mobilizaciją, bei gausite naudingų patarimų ateičiai.
Išmokite mankštintis taisyklingai ir efektyviai „G & RitaRa” studijoje Kaune!

G & RitaRa studija
K. Baršausko g. 67, Kaunas
Tel. +370 657 35323
El. P. g.rapaliene@gmail.com

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 01 29 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite