Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Marmuro+kvarco dekoratyvinis tinkas – vienas sprendimas daugeliui problemų

   2023-05-08

Įrengiant butą arba namą, apdailos darbai reikalauja daug pastangų. Sienų glaistymas, gruntavimas, dažymas, dažnai keliais sluoksniais – visa tai užima ne vieną dieną. Be to, kiekvienas norėtų, kad dažų sluoksnis būtų kuo patvaresnis, o sienos kuo ilgiau atrodytų kaip naujos. Su marmuro+kvarco dekoratyviniu tinku, tai įmanoma. Apie šį tinką ir jo privalumus pasakoja UAB Linkara direktorius Raimundas Linkauskas.

 

Kelių dienų darbai per kelias valandas?

Sienų apdaila užima daug laiko – glaistomos siūlės, gruntuojama, šlifuojama, glaistoma, dažoma, viskam reikia nemažai laiko ir bei kitų resursų. Ar galima šį procesą supaprastinti?

Marmuro+kvarco dekoratyvinis tinkas yra produktas, kuris leidžia visus šiuos darbus atlikti vienu etapu – pats tinkas yra spalvotas, spalva parenkama iš katalogo pagal kliento pageidavimą, siena yra tiesiog tinkuojama, be jokių papildomų gruntavimo ar dažymo darbų.

 

 

Sprendimas, tinkamas net patiems sudėtingiausiems paviršiams

Marmuro+kvarco dekoratyvinis tinkas pasižymi geru sukibimu ir tinka absoliučiai visiems paviršiams vidaus patalpose. Tai gali būti betonas, gipsas, mūras, medinis, blokeliai, metalinės konstrukcijos, iš esmės, sukibimas toks stiprus, kad tinkas prisitvirtina net prie stiklo.

Dėl šios savybės tinkas puikiai tiks ten, kur yra arkos, nišos ar kiti išgaubti paviršiai, o paprasti dažai ar tapetai gali lengvai atšokti ir atsilupti.

 

Ką daryti, kad remonto po kelių metų nereikėtų pakartoti?

Rinkoje yra didelė pasiūla įvairių dažų, tapetų ar kitų medžiagų, kurios yra lengvai pažeidžiamos ir neturi jokio atsparumo trinčiai, įbrėžimams. Jos suteikia tik spalvą, faktūrą, raštą pagal kliento pasirinkimą.

Mes siūlome klientams rinktis mūsų ilgamete patirtimi atrinktus kokybiškus, ilgaamžius, trinčiai atsparius sienų dangų produktus. Ieškantiems išskirtinės dangos ir patvarumo siūlome marmuro+kvarco dekoratyvinį tinką, kuris itin kietas, todėl paviršiaus subraižyti beveik neįmanoma, o jei taip atsitiktų, įbrėžimas bus nematomas – spalvota yra visa medžiaga, o ne vien plonas išorinis sluoksnis. Sienos ne vienus metus atrodys kaip naujos.

 

Estetinės galimybės - neribotos

Kaip atrodo marmuro+kvarco dekoratyvinis tinkas? Iš esmės, kaip tik norite, o galimybės yra praktiškai neribotos. Galite rinktis bet kokią pageidaujamą paviršiaus struktūrą, lygų arba grublėtą paviršių, galite rinktis pageidaujamą spalvą, arba maišyti ir derinti kelias spalvas, sukurti marmuro ar bet kokio kito akmens imitaciją, sendinto paviršiau efektą ir kt.

 

Nuo 2006 metų UAB Linkara prekiauja interjero ir eksterjero dažais ir yra geriau žinoma kaip amerikietiškų Muralo dažų atstovė. Prieš kelis metus Muralo kompanija sujungė jėgas su JAV veikiančia California Paints dažų ir beicų įmone, tad šiai dienai įmonėje siūlomas dar platesnis architektūrinių dangų asortimentas.

Šiais metais UAB Linkara pradėjo prekiauti marmuro+kvarco dekoratyviniu tinku. Tinką ir kitus produktus galima įsigyti fizinėje parduotuvėje Kaune, užsisakyti telefonu arba internetu, prekės paprastai pristatomos per 1 darbo dieną visoje Lietuvoje. UAB Linkara taip pat organizuoja mokymus apie marmuro+kvarco dekoratyvinio tinko specifiką, pritaikomumą ir technologines ypatybes.

 

 

Raimundas Linkauskas, direktorius

UAB Linkara

Savanoriu pr. 213, Kaunas

Tel. +370 640 66444 .

El.paštas info@linkara.lt

www.linkara.lt

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2024 05 21 
Kontaktai: tel. +370 670 316 00, faks. +370 670 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite