Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Masažo stebuklas: rankos padeda nuraminti net migreną

   2020-01-28

„Kūrybiškai ir profesionaliai atliekami kūno masažai ne tik atpalaiduoja, suteikia gerų emocijų, bet gali padėti įveikti ir rimtus negalavimus“, – teigė masažo specialistė Laura Petrauskienė.

 

 

Ar tiesa, kad masažai gali padėti net ir migrena sergantiems žmonėms?

Per savo praktikos metus įsitikinau, jog masažais galima išspręsti ir labai varginančius sveikatos sutrikimus. Man pačiai labai įdomi sritis yra migreniniai skausmai. Turiu klientų, kuriuos tie skausmai kamuodavo taip, kad jie 2-3 dienas galėdavo būti tik tamsoje, tad nepajėgė net į darbą eiti. Galiu pasidžiaugti, jog masažais pavyko pasiekti, kad galvos skausmai tapo ne tokie intensyvūs ir daug rečiau pasikartoja.

 

Ko žmonėms labiau reikia – gydomųjų ar atpalaiduojančių masažų?

Man labai smagu, kai žmogui pavyksta įrodyti, kad masažas yra ne tik tai, ką jam teko patirti sanatorijoje ar poliklinikoje. Pati lankau daugybę seminarų, mokymų, kad savo klientams galėčiau pasiūlyti kuo įvairesnių masažų, o jų nauda būtų kuo didesnė. Ir klientams, ir man patinka, kai pasitarę randame geriausią variantą. Pavyzdžiui, klientas nori atpalaiduojančio masažo, bet jo nugara surakinta. Todėl aišku, jam pasiūlysiu ir stiprų gydomąjį masažą visam kūnui, ir lengvą veido masažą, suteikianti atsipalaidavimą, džiaugsmą. Kiekvieną kartą su klientais individualiai pasitariame, kas jiems būtent dabar būtų naudingiausia.

 

Teko skaityti ir girdėti apie veido masažų teikiamą naudą. Ar tiesa, kad jais galima pristabdyti laiką?

Veido masažas išties yra skirtas ne tik atsipalaiduoti, bet ir sustabdyti laiką. Pati atlieku veido chiroplastinį ir masažą IQ, o jų subtilybių mokiausi iš Maskvos, Sankt Peterburgo, Kipro dėstytojų. Masažas IQ išskirtinis tuo, jog su veido raumenimis dirbama taip, kad jie taptų gyvybingesni, elastingesni, stangresni, formuotų veido ovalą. Tokio masažo dėka atsiranda veido švytėjimas, išnyksta mažos raukšlelės. Galima sakyti, kad šis masažas yra tarsi plastikos chirurgo prisilietimas, tik be skalpelio ir injekcijų.

 

O masažai tampa dar efektyvesni, kai jie suderinami su kosmetologinėmis procedūromis?

Labai myliu klientų veidus, todėl norisi juos kuo geriau palepinti, o tai yra kūrybiškas procesas. Tad masažus atlieku ir su hialurono gelio kaukėmis. Dirbu ir kaip kosmetologė su profesionalia kosmetika. Atlieku veido stangrinimo, drėkinimo, valymo procedūras. Visada siekiu maksimaliai geriausio rezultato, kad klientai liktų patenkinti, todėl nuolat gilinu ir savo žinias.

 

Kūną formuojantys masažai taip pat atrodo labai naudingi. Ar tiesa, kad rezultatų galima tikėtis po kelių procedūrų?

Taip, kūną formuojantys masažai padeda greitai sumažinti apimtis, o rezultatus galima pamatyti ir po kelių procedūrų. Tokiais masažais iš kūno pašalinamas skysčių perteklius, todėl mažėja ir kūno apimtys. Aišku, tai, kaip greitai galima pasiekti rezultatų, priklauso nuo daugybės aplinkybių, bet galiu patikinti, kad šie masažai išties yra efektyvūs.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LAURA PETRAUSKIENĖ

masažo specialistė

Naugardo g. 10, Kaunas

Tel. +370 678 40 760

www.facebook.com/Atgaiva-Jums-844879338984498/

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 09 21 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite