Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Mascus“ portale patogu rinktis ir naršant mobiliuosiuose

   2020-03-23

Naudotą techniką siūlančio interneto portalo „Mascus“ duomenys atskleidžia, kad pasaulyje sparčiai augant šios technikos paklausai tuo pačiu daugėja ir vartotojų, kurie portale naršo iš mobiliųjų telefonų, dalis. Iš mobiliųjų įrenginių į portalą ateinančių užklausų srautas jau pralenkė ateinantį iš stacionarių kompiuterių srautą. Įvertindami šias tendencijas, portalo kūrėjai nuolat tobulina „Mascus“, siekdami, kad jis automatiškai prisitaikytų prie vartotojų naudojamų ekranų, būtų funkcionalus ir patogus tiek dirbančiam biure, tiek prie statybų ar žemės ūkio įrangos.

 

„Kas mėnesį „Mascus“ svetainėje apsilanko daugiau nei 2,5 mln. pirkėjų, vienu metu talpiname labai didelį parduodamos technikos skelbimų kiekį, todėl galime surinkti ir analizuoti daug duomenų, vaizdžiai iliustruojančių besikeičiančią situaciją naudotos technikos rinkoje“, – pasakoja šį portalą Lietuvoje atstovaujanti UAB FOS Group vadovė Meilė Visockienė.

 

Lietuvos vartotojų įpročiai

Vartotojas šioje pasaulinėje naudotos sunkiosios technikos prekyvietėje ras beveik pusę milijono skelbimų.

 

Statistiniai 2019 m. portalo duomenys atskleidžia, kad vartotojai iš Lietuvos pernai  čia pardavė daugiau kaip 610 traktorių, taip pat per 200 kombainų. Traktoriai išlieka labiausiai portale ieškoma technika.

 

„Lietuviai „Mascus“ svetainėje daugiausia parduoda John Deere, CLAAS ir Kverneland žemės ūkio technikos, o labiausiai paklausių, ieškomų prekių ženklų trejetuką sudaro CLAAS, John Deere ir New Holland“, – pastebi „Mascus“ atstovė.

 

Įvertinant užsienio šalis, iš kurių ateina daugiausia lietuvių skelbimais besidominčių užklausų, pastebima, kad tarp jų pirmauja Lenkija, Suomija ir Jungtinė Karalystė. Lietuvoje parduodamais traktoriais iš užsieniečių labiausiai domisi suomiai, vokiečiai ir pirkėjai iš Jungtinės Karalystės.

 

Pirkėjai iš Ukrainos ir Lenkijos labiausiai domisi Lietuvoje parduodamais kombainais.

 

„Mascus“ duomenimis, patys lietuviai žemės ūkio mašinų daugiausia ieško tarp Švedijos, Danijos, Vokietijos ir Suomijos skelbimų.

 

Portale savo mašinas ir įrangą gali siūlyti visi prekiautojai, gamintojai ir technikos naudotojai. Čia naudojamos 38 kalbos ir 150 valiutų, veikia aukciono paslauga.

 

Lyderiauja garsus prekinis ženklas  

Daugiausia portale ieškomos sunkiosios technikos yra skirta statybų sektoriui, tačiau pagal užklausų skaičių nedaug atsilieka ir žemės ūkio bei transporto sektoriai. Pagal aktyvių skelbimų kilmės šalį naudotos statybinės įrangos daugiausia siūloma iš JAV, Nyderlandų ir Vokietijos.

 

„Mascus“ duomenimis, vikšriniai ekskavatoriai ir traktoriai yra labiausiai ieškomi tarp naudotos technikos, o „Caterpillar“ yra didžiausią susidomėjimą turintis sunkiosios technikos prekės ženklas.

 

Naudotos žemės ūkio technikos daugiausia siūlo pardavėjai iš Danijos, Vokietijos, taip pat ir iš JAV. Furgonų daugiausia siūloma iš Ispanijos, Nyderlandų ir Vokietijos. Maždaug penktadalis svetainėje siūlomos krovimo įrangos yra iš Vokietijos.

 

Remiantis portale naršančių Europos vartotojų įpročių analize, europiečiai šioje svetainėje dažniausiai parduoda traktorius, o  traktorių pardavėjai talpina daugiausia naujų skelbimų.

 

Daugiausia portalo turinio peržiūri iš Europos valstybių besikreipiantys vartotojai, tačiau auga ir vartotojų iš Amerikos ir Azijos užklausų skaičius.

 

Atstovybės daugelyje pasaulio šalių

„Mascus“ – greičiausiai auganti elektroninės prekybos svetainė pasaulyje, skirta pirkti ir parduoti naudotą sunkiąją statybinę techniką, sunkvežimius ir priekabas, žemės ūkio įrangą, šakinius krautuvus ir miškų ūkio mašinas.

 

„Mascus“ įsteigta 2001 metais kaip viena iš verslas – verslui prekybos platformų korporacijos „Partek“ iniciatyva. Sparčiai besivystant internetinei prekybai, įspūdingai augo ir „Mascus“ veikos apimtys. Šiandien jos atstovybės veikia JAV, daugelyje Europos šalių, Rusijoje, Pietų Korėjoje, Kinijoje, Japonijoje, Pietų Afrikos respublikoje – iš viso 58 pasaulio valstybėse.

 

Nuo 2016 metų „Mascus“ priklauso „Ritchie Bros.“ – pramoninio turto disponavimo ir valdymo įmonei, parduodančiai sunkiąją pramonės įrangą ir sunkvežimius tiesioginiuose bei  internetiniuose aukcionuose bei kitais operacijų kanalais.

 

 

UAB „FOS GROUP“

Vadovė Meilė Visockienė

Mileišiškių g. 68, Vilnius

meile@mascus.lt

www.mascus.lt Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 10 21 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite