Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Matavimų technikos sprendimai gamybos technologiniuose procesuose

   2016-05-25

Naudodami mums įprastus daiktus, valgydami maistą, dažniausiai net nesusimąstome apie jų gamybos procesą. Vartodami sprendžiame apie prekių kokybę, skonį, išvaizdą, tačiau už viso to slypi sudėtingas technologinis procesas.
Gamyboje labai svarbus yra temperatūros, drėgmės bei kitų parametrų balansas. Pavyzdžiui, brandinant duoną didelę reikšmę turi tinkama oro drėgmė, kitu atveju ne tik nukentės kokybė, bet ir bus išeikvota per daug resursų. Ne mažiau svarbi ir tinkama temperatūra – jei rūkant mėsą bus per karštas oras, energijos bus sunaudojama daugiau, o kokybė taip pat nukentės. Jei mediena džiovinama per greitai, pažeidžiamas technologinis procesas – ji gali pradėti skilinėti ir kokybiškos produkcijos pagaminama mažiau. Taigi gamyboje tenka matuoti, stebėti ir valdyti įvairiausius procesus – oro srautus, dujas, skysčius, birių medžiagų temperatūrą, slėgį, lygį ar koncentraciją, drėgnumą, apšviestumą, spalvas bei kitus parametrus. Tai atlikti padeda procesų automatizavimas - matavimo prietaisų bei valdymo įrangos integracija į technologinius procesus. Temperatūra daugiausia matuojama varžiniais, termoporiniais, NTC ir PTC temperatūros jutikliais. Slėgiui matuoti naudojami jutikliai su įvairiais proceso prijungimais – standartiniu, higieniniu, su membranomis ir kt. Skysčių lygis matuojamas slėgio, ultragarsiniais atstumo, talpuminiais lygio jutikliais. Taip pat tenka matuoti drėgmę ore, statybinėse medžiagose, popieriuje, medienoje, maisto produktuose, kur naudojama dar daugiau skirtingų matavimo technologijų. Energetinio tinklo parametrų, aktyvinės ir reaktyvinės dedamųjų galios, jų fazių ir kitų dydžių matavimui naudojami atitinkami portatyviniai ir stacionarūs jutikliai. Pramoniniai matavimo ir automatikos prietaisai taip pat naudojami matuoti, analizuoti ir reguliuoti dujų, dulkių (kietųjų dalelių) koncentraciją bei panašius parametrus. Besisukančių mechanizmų sukimosi kampui matuoti naudojami impulsiniai, absoliutiniai, o poslinkiams - linijiniai enkoderiai. Reguliavimui, valdymui ir parametrų palaikymui tenka naudoti reguliatorius, programuojamus loginius valdiklius bei kitus prietaisus ir automatikos komponentus. Procesų stebėjimui ir registravimui naudojami indikatoriai, monitoriai, tablo, duomenų kaupikliai, savirašiai, operatoriaus pultai, SCADA sistemos. Įmonėms visada yra patogu ir naudinga gauti reikalingą, tarpusavyje suderintą įrangą, o taip pat ir konsultacijas iš vieno tiekėjo. Visa tai siūlo UAB AUREGIS, kuri gamina ir tiekia įvairią matavimo ir automatikos įrangą. Įmonės specialistai, vertindami kainos ir kokybės santykį, stengiasi parinkti įrangos komplektus, kurie optimaliai tenkintų užsakovų poreikius. AUREGIS konsultuoja, parenka, gamina ar tiekia įvairius jutiklius, automatikos bei matavimo įrangą, siūlo sprendimus pramoninės gamybos technologiniams procesams. Matavimo prietaisai parenkami atsižvelgiant į užsakovų poreikius. Kokybė, lankstumas ir orientacija į kliento poreikius yra pagrindiniai kompanijos siekiai.

1. Gamyboje tenka matuoti ir valdyti įvairiausius procesus, tai kokybiškai atlikti padeda modernūs matavimo prietaisai bei valdymo įranga.
2. Temperatūrą, drėgmę, slėgį ir kitus parametrus matuoja specialios paskirties jutikliai.
3. AUREGIS – galimybė gauti reikalingą, tarpusavyje suderintą įrangą, bei konsultacijas iš vieno tiekėjo.

UAB AUREGIS
Savanorių pr. 271, Kaunas
Tel. +370 37 313426
info@auregis.lt
, www.auregis.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 10 16 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite