Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Maumedžio terasa - už lietuviškos pušies kainą

   2017-04-05

 


Medinės terasos jau tapo gana įprastiniu reiškiniu, jas galima išvysti tiek prie didesnių, tiek prie mažesnių namų. Tačiau dauguma pirkėjų nežino, kad maumedžio terasines lentas galima įsigyti už kainą, artimą lietuviškos pušies kainai.

 


Nors maumedis dėl išskirtinių savo savybių ypač tinka terasoms bei kitoms konstrukcijoms, turinčioms sąlytį su išore, tačiau lietuviai namo terasai dažniausiai renkasi pušį. Daugelis tiesiog net nesidomi maumedžiu, nes mano, kad iš šios patvarios medienos pagaminta terasa jiems per brangi. Tačiau, iš tikrųjų, maumedžio terasą galima įsigyti už kainą, artimą lietuviškos pušies kainai. Tai gali pasiūlyti Kaune įsikūrusi bendrovė “Inalva Logistics”.

Įmonei pasiūlyti maumedžio kainą, kuri beveik nesiskiria nuo pušies kainos, leidžia ilgametis įdirbis šioje srityje. Bendrovė nuo pat įsikūrimo pradžios - 2004 m., pirkėjams siūlo aukščiausios kokybės spygliuočių medieną ir jos gaminius. Įmonė įsiveža didelius medienos kiekius, kuriuos apdirba Lietuvoje, taip pat ir eksportuoja didelius kiekius. Maumedžio terasinės lentos yra tik nedidelė įmonės produkcijos dalis, todėl jas gali pasiūlyti už mažesnę kainą negu šiuo metu yra rinkoje. “Maumedžio terasą tikrai galite įsigyti už lietuviškos pušies kainą” – patikina bendrovės vadovas Vaidotas Kazlauskas.Daugelis pirkėjų puikiai žino, kad maumedis nuo seno garsėja savo išskirtiniu tvirtumu, atsparumu drėgmei, ugniai o taip pat ir tam tikromis biologinėmis savybėmis, palankiomis sveikatai. Tai ir ekologiška, draugiška aplinkai mediena, nes apdirbimui nereikia naudoti cheminių medžiagų. Maumedžio mediena turi savo natūralų impregnantą – ji tiesiog permirkusi sakais. Tad ir maumedžio terasa skleidžia sakų kvapą. Tuo tarpu pušis, kurią lietuviai naudoja dažniausiai, jei nebūtų impregnuota, supūtų jau po poros metų. Be to ją dažniausiai reikia keisti kas 6 metai, o maumedžio terasą galima palikti vaikams ir anūkams, nes maumedis gali tarnauti apie 30 metų. Tačiau tokiomis savybėmis pasižymi tik tikrasis maumedis, t.y. Sibiro maumedis, kuris savo savybėmis artimas ąžuolui. Kita maumedžio rūšis - Europinis maumedis, kuris artimesnis pušiai. Tačiau daugelis vartotojų to net nežino.Paprastai spygliuočiai pasižymi minkšta mediena - tačiau ne maumedis. Sibiro maumedžio kietumas pagal Brikelio skalę 2,9-3,2, o ąžuolo – 3,7. Maumedžio tankis yra apie 650 kg/m3 kai drėgmė 12%, ąžuolo 690, o pušies – apie 500 kg/m3. Sibiro maumedžio atsparumas puviniui ir kenkėjams, o taip pat ugniai – dvigubai didesnis nei pušies. O mirkomas vandenyje šis maumedis ne tik nepūva, bet ir sutvirtėja, tad neatsitiktinai ant jo pastatyta Venecija. Pagrindinė bendrovės Sibiro maumedžio pirkėja yra Prancūzija. Šios šalies rinkoje medžio gaminiams keliami labai aukšti kokybės ir ekologiniai reikalavimai, todėl jos pirkėjai itin kruopščiai atsirenka medienos žaliavą ir gaminius. “Tačiau labai svarbu technologinis maumedžio apdirbimas, nes, pavyzdžiui, vietoj 30 metų, jis gali tarnauti tik 10, jei bus netinkamai apdirbtas” – sako “Inalva Logistics” vadovas V. Kazlauskas.
Būtent tinkamas maumedžio džiovinimas lemia jo kokybę. Tačiau dažnai įmonės neturi džiovinimo kamerų ir maumedžio medieną džiovina lauko sąlygomis, tokiu atveju džiovinimas nebus kokybiškas. Džiovinant specialiose džiovinimo kamerose, šis procesas vyksta tolygiai todėl mediena išdžiovinama kokybiškai. Bendrovė siūlo tik pažangiomis technologijomis apdirbtą medieną, kuri džiovinama specialiose džiovinimo kamerose, todėl maumedžio kokybę įmonė tikrai garantuoja. Įmonės vadovas pastebi, kad dažnai pirkėjai net ir nepasidomi maumedžio apdirbimo kokybe, nes nežino, kad ji gali skirtis. O įmonės dažniausiai nelinkę atskleisti viso apdirbimo proceso. “Inalva Logistics” savo klientams suteikia visą informaciją apie maumedžio apdirbimo procesą, pakonsultuoja, pataria kokį variantą geriausia rinktis.Įmonė taip pat bendrauja su meistrais, todėl užsakovas gali patikėti bendrovei visą procesą – nuo žaliavos parinkimo iki gatavo gaminio. Kadangi “Inalva Logistics” šeimyninė įmonė, ji gali labai lanksčiai prisitaikyti prie klientų poreikių., ieškoti tinkamiausio gamybos varianto. Bendrovė ir didesnė dalis jos produkcijos yra sertifikuota, įmonei suteiktas FSC sertifikatas. Ne tik Prancūzija yra medienos pirkėja, bendrovė ją eksportuoja į daugelį kitų Europos valstybių: Vokietiją, Austriją, Belgiją, Skandinavijos šalis ir kt. Dėl įgytos vis svaresnės patirties ir preciziškai bei profesionaliai atliekamo darbo įmonė pastoviai plečia savo veiklą, o to dėka, kaip jau minėta, gali pasiūlyti mažiausią rinkoje maumedžio kainą.

 

1. UAB “Inalva Logistics” maumedžio terasą galima įsigyti už kainą, artimą lietuviškos pušies kainai;

2. Maumedis išsiskiria tvirtumu, atsparumu drėgmei, ugniai o taip pat ir tam tikromis biologinėmis savybėmis, palankiomis sveikatai;

3. Maumedžio technologinis apdirbimas turi būti tinkamai atliktas, nes nuo to priklauso jo tarnavimo laikas;

 

UAB “Inalva Logistics”
Savanorių pr. 287, Kaunas
Tel. +370 618 05675,
info@meleze.fr
www.sibiromaumedis.lt

 

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite