Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Medicinoje naudojami daugkartiniai ir vienkartiniai indai – privalo būti kokybiški

   2018-01-24

Įvairių medicininių procedūrų metu, atliekant chirurgines operacijas ar slaugant pacientus – reikalingi įvairūs medicininiai indai. Dažniausiai jais naudojasi įvairios ligoninės ar kitos įstaigos, kuriose slaugomi ligoniai, tačiau kai kuriais indais pasirūpina ir tie, kurie slaugo ligonius namuose. UAB „Medicininė technika“ direktorius Albinas Šeškevičius pabrėžia, kad įmonė prekiauja išskirtinai kokybiškais gaminiais: „Įsigydami prekes iš mūsų, klientai gauna ne tik kokybišką gaminį, bet ir pristatymą, bei vienerių metų garantiją“.

Kokybiški daugkartinio naudojimo indai naudojami daugiau nei 1000 kartų

Jau pats pavadinimas išduoda, kad tokie indai ir kitokio pobūdžio gaminiai naudojami ne vieną kartą. Tokiai kategorijai priskiriami įvairūs dubenys, nuo 35 ml talpos, įvairūs dėklai, dangteliai, dangčiai, silikoniniai įdėklai, konteineriai su dangčiais, instrumentų dėžės, transportavimo dėžės ir ąsočiai. Visi jie gaminami iš polipropileno ir yra atsparūs karščiui, t.y. juos galima plauti karštu vandeniu, sterilizuoti ir naudoti pakartotinai tiek, kiek reikia. „Paprastai, daugkartiniai indai turėtų būti naudojami apie 1000 kartų ir daugiau – tai yra kokybės ženklas“- teigia A. Šeškevičius. Medicinos įstaigose, visoms naudojamoms priemonėms keliami aukšti reikalavimai, reikalingi kokybės sertifikatai, todėl tokiais gaminiais gali prekiauti tikrai ne kiekviena kompanija.

UAB „Medicinos technika“ suteikia galimybę įsigyti ir kokybiškų slaugos indų, pvz.: įvairių šlapimo ir išmatų indų, gėrimo indų, puodelių su rankenomis ir maitinimo dangtelių ir kt. Slaugos indai ypač praverčia prižiūrint sunkesnius ligonius namuose, kurie nebegali savimi pasirūpinti. Žinoma, naudojantis tokiais indais namuose, labai svarbu nepamiršti juos tinkamai dezinfekuoti.

Vienkartinio naudojimo plastmasiniai gaminiai

Paprastai tokiems gaminiams priskiriami įvairių formų indai, matavimo indai ir įvairūs dėklai. Pavyzdžiui, inksto formos indai gali būti įvairių dydžių. Jų funkcija yra surinkti įvairias medicinines atliekas ir skysčius. „Prekiaujant tokiais gaminiais, labai svarbus tiekėjas. Mums tokius indus tiekia UK Warwick kompanija, kuri yra užsitikrinusi gerą vardą rinkoje, daugiau nei 65 šalyse, todėl ir mes neabejojame gaminių kokybe“- pasakoja direktorius.


Direktorius Albinas Šeškevicius
UAB “MEDICININĖ TECHNIKA”
Tilžės g. 20, LT-47181, Kaunas
Tel: +370 37 363570
Fax: +370 37 362615
E-mail: medtechnika@aviga.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite