Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Medienos kompozitas FIBERDECK – siekiantiems aukštos klasės

   2020-03-24

Prancūzijoje gaminamos medžio ir plastiko kompozito fasado dailylentės „Fiberdeck“ – tai jau kitas žingsnis į išskirtinumą.
 

 

 

Jos gaminamos sumaišant medienos pramonėje liekančius medienos likučius su plastiku ir gautą mišinį supresuojant. Ir medienos pluoštas, ir plastikas beveik šimtu procentu yra perdirbami, be to, pačių dailylenčių atliekos tinka antriniam perdirbimui. Gaunamas šimtu procentų ekologiškas produktas, itin atsparus aplinkos poveikiui: jis neblunka, atsparus UV spinduliams, turi labai mažą šiluminio plėtimosi koeficientą, yra visiškai atsparus grybeliui, pelėsiui ir vabzdžiams. Presuojant medienos plaušą su plastiku, dailylentės įgauna tvirtumo ir kietumo. Jos stebėtinai gerai išlaiko dideles apkrovas.

 

 

Medienos kompozitui nereikia jokių specialių priemonių, apsaugai nuo lietaus ar tiesioginių saulės spindulių poveikio. Nereikia jokio dažymo, impregnavimo ar alyvavimo. Fasadas, apdailintas tokiomis dailylentėmis, nepraras savo pradinės estetikos dešimtmečiais. Prancūzijos gamintojas spalvai suteikia 20 metų garantiją, o tai reiškia, kad mažų mažiausiai du dešimtmečius neteks rūpintis dėl galinčio išblukti fasado.

 

Išskirtinumo dailylentėms suteikia ir išvaizda. Jos atrodo moderniai ir šiuolaikiškai, dėl ko namo fasadas atrodys tiesiog nepriekaištingai. Dėl savo puikių fizikinių savybių ir egzotinės išvaizdos, jos tradiciškai panašios į egzotinę medieną ir spalva, ir raštu. Prancūzijos dizaineriai “Fiberdeck” produkcijai sukūrė atspalvių gamą, idealiai tinkančią ir moderniems, ir klasikiniams pastatams, bei dviejų tipų profilius: rievėtą (WEO 60-35) ir labiau klasikinį, lygų (WEO CLASSIC).


 

Lengvas ir paprastas montavimas

Ir fibrocemento, ir medienos kompozito dailylentės pritaikytos populiariausio fasadų tipo – vėdinamųjų fasadų ‑ apdailai. Jos gali būti tvirtinamos ant medinio arba metalinio karkaso, išdėstyto kas 40‑60 cm, savisriegiais nerūdijančio plieno varžtais. „Iš tiesų montavimas toks paprastas, kad yra įmanomas net neturinčiam specialaus pasiruošimo vartotojui, jei tik jis atidžiai paskaito instrukciją ir susipažįsta su įmonės siūloma video medžiaga“, ‑ pripažįsta D. Milašius.

 

Bendrovės „Daisera“ ekspertai visuomet pasiruošę pagelbėti, jei jų klientui montuoti dailylentes pačiam pritrūks ar laiko, ar nuotaikos. Kaip ir parinkti optimalų tvirtinimo medžiagų kiekį pagal fasado plotą, sukomplektuoti užsakymą pagal kliento pasirinktą dizainą, spalvą ir matmenis bei pristatyti iki pat durų bet kurioje Lietuvos vietoje.

www.fiberdeck.lt

 

 

 

MB "DAISERA"

Veiverių g. 153, Kaunas.

Tel. +370 625 39121

El. p. info@daisera.lt

www.fiberdeck.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite