Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Mediniai baldai. Į ką būtina atkreipti dėmesį juos renkantis?

   2018-03-28

Mediniai baldai – jie skleidžia šilumą, turi savo kvapą, išlaiko tvirtumą, kuria tradicijas. Nors šiandienos pirkėjui baldų pasiūla itin didelė ir įvairiapusė, tačiau kaip išsirinkti ilgai tarnausiantį baldą, kuris būtų ne tik kokybiškas, bet tuo pačiu – gražus ir tvirtas?

Atkreipkite dėmesį į medieną.

Kokybiški baldai gali būti gaminami ir iš lapuočių ir iš spygliuočių. Šiuo atveju tereikia atsiminti, jog kietesnės medienos baldai paprastai yra atsparesni įbrėžimams ir įdaužimams – pavyzdžiui, pagaminti iš ąžuolo ar buko. Jei norite daugiau ir labiau matomų medienos raštų – rinkitės uosio medienos baldus. Juodalksnio mediena minkštesnė, todėl rinkitės juos tiems baldams, kurie išvengs nuolatinės įbrėžimų rizikos. Pavyzdžiui, valgomojo stalas, pagamintas iš juodalksnio, turėtų būti labiau saugomas, pvz., dengiamas staltiese ar pan., kadangi dėl nuolatinės sąveikos su stalo įrankiais, greitai atsiras smulkių įspaudimų.

Tačiau, kad Jūsų įsigytas baldas būtų ilgaamžiškas ir tvirtas, dažnai naudojamas ne tik medžio masyvas, tačiau ir faneruota medienos plokštė. Rita Medimienė, prabangius, itin aukštos kokybės medinius baldus gaminančios įmonės „Vitmedis“ vadovė primena, jog medis gali reaguoti į aplinkos sąlygas. Bet kuri mediena, esant dideliems aplinkos oro svyravimams – gali kisti. Todėl gamintojai, siekiantys suteikti klientui aukščiausios kokybės baldus, vidines baldų dalis dažnai gamina iš aukštos kokybės medžio plokštės, o fasadines dalis – iš natūralaus medžio. Tokie baldai bus ilgaamžiai, pagaminti pagal Jūsų pageidaujamą dizainą.

Apdailos kokybė ir furnitūros elementai

Kokybiškai atlikta apdaila bus juntama ne tik baldą palietus, tačiau ir vizualiai. Pirmiausiai, kokybiško baldo paviršius turi būti lygus, tolygiai, gerai padengtas laku. Norėdami įsitikinti – baldo paviršių tiesiog perbraukite ranka. Jis turi būti lygus, nesijausti grublėtumo, nebūti aštrių vietų.

Renkantis kokybiškus baldus, bėgeliai, lankstai ir kitos furnitūros detalės taip pat turėtų būti kokybiškos, tvirtos. Kiniškos prekės dažnai sulūžta ar kitaip genda nepraėjus nė vieneriems metams, be to, deformuojasi, neatlaiko sunkesnės apkrovos.

Kaip saugoti medinius baldus

R. Medimienė primena, jog ir patys klientai turėtų saugoti savo įsigytus baldus. Nelaikyti ant medinių paviršių gėlių vazonuose, nes dėl nuolatinės drėgmės toje baldo vietoje atsiras dėmė. Nestatyti medinių baldų arti radiatorių, orlaidžių ir kondicionierių, temperatūrų svyravimas daro neigiamą poveikį, jie gali trūkinėti sujungimo vietose. Reguliuoti santykinę oro drėgmę patalpose, jos lygis turėtų būti tarp 40 ir 60 proc. Šildymo laikotarpiu patariama drėkinti namų orą, esant oro drėgmei mažesnei nei 40 proc., atsiranda didelė rizika, kad baldas sutrūkinės. Nelaikyti medinių baldų tiesioginėje saulės šviesoje, jie blunka, keičia spalvą.

Dar daugiau, nors ir labai mylite savo vaikus, neleiskite jiems lipti į indams ar drabužiams skirtus stalčius, kadangi, nors furnitūra ir itin kokybiška, ji neskirta tokioms apkrovoms, todėl greitai gali sugesti, išsilankstyti ir stalčiaus negalėsite uždaryti.

Rankų darbo baldai

Kiekvienas vertina rankomis gamintus baldus, todėl netgi masinės gamybos rinkoje galite rasti baldų, kurie gaminami ne tik automatizuotomis staklėmis, tačiau kai kuriuos elementus baldininkai suformuos rankomis. Būtent dėl šios priežasties „Vitmedžio“ baldus renkasi ir užsieniečiai, ir kokybę vertinantys lietuviai. Ši įmonė savo klientams suteikia dviejų metų garantiją bei užtikrina pogarantinį aptarnavimą.

„Art deco“ stilius Jūsų svetainėje

Galbūt svajojate apie Tarpukario prabangą ir estetiką savo namuose? Pastaraisiais metais atgijęs „Art deco“ stilius gali įsikomponuoti Jūsų pageidaujamoje erdvėje. Dėl to Jums nereikės vaikščioti po parodas ar antikvariatus, ieškant prieš keletą dešimtmečių projektuotų ąžuolinių, išskirtinio dizaino baldų. Šiuo metu bene vienintelė įmonė Lietuvoje, gaminanti naujus prabangaus dizaino „Art deco“ stiliaus baldus – tai Ringauduose įsikurusi UAB „Vitmedis“. Ši įmonė, Jums pageidaujant, pagamins naują baldą „Art deco“ stiliumi, jį atveš ir sumontuos Jūsų namuose ar biure. Dar daugiau, nuo balandžio 3 d. šiuos naujus „Art deco“ stiliaus baldus galite pamatyti ekspozicijoje Namų idėjų centre (NIC), Pramonės pr. 8E, Kaune.

Ateikite, pasigrožėkite ir išsirinkite!

UAB “Vitmedis”
Tiesioji g. 40, Bajorų k., Ringaudų sen, Kauno raj.
+370 601 55907
+370 684 47869
info@vitmedis.lt
facebook.com/vitmedis.lt/Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite