Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Agro straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Mediniai konteineriai daržovėms – vokiška kokybės tradicija

   2009-01-12

Jeigu jums reikalingi kokybiški mediniai konteineriai daržovėms arba dėžės obuoliams, Kauno rajone, prie Zapyškio, įsikūrusi UAB “Saegenwerk und Palettenfertigung Paul Maag” yra ta vieta, kur verta kreiptis. Lietuvos ūkininkai neretai linkę pataupyti ne vietoje ir renkasi bet kokias pigias dėžes vietoj kokybiškų konteinerių. Viskas baigiasi tuo, kad tenka mokėti brangiau, nes prastos dėžės tarnauja kelis kartus trumpiau. Zapyškyje pagal olandišką technologiją specializuotomis šveicariškomis staklėmis gaminami mediniai konteineriai daržovėms įtinka daugelio šalių ūkininkams.“Saegenwerk und Palettenfertigung Paul Maag” yra vokiško kapitalo įmonė. Jos įkūrėjas, vokiečių inžinierius Paul Maag, seniai besispecializuojantis kurti tokius gaminius ir turintis didžiulę tokio verslo patirtį Vokietijoje, 1995 metais perkėlė verslą į Lietuvą. Bet kokybės tradicijos, kurių buvo laikomasi Vokietijoje, išliko ir Lietuvoje. Jau 9 metai, kai gaminiai eksportuojami – pastaruoju metu jie keliauja į Austriją, Vokietiją, Olandiją, Belgiją, Lenkiją. Eksportui tenka iki 80 procentų visos įmonės produkcijos.

Standartiniai įvairioms daržovėms –  bulvėms, kopūstams, šakniavaisiams, kitoms – skirti mediniai konteineriai yra dviejų pagrindinių tipų. A2/07 tipo konteineriai yra daugiau skirti daržovių saugojimui, negu jų transportavimui. Po jų pagrindu yra trys balkiai. Tuo jie skiriasi nuo B2/07 tipo konteinerių. Po šių pagrindu yra jau 4 balkiai, darantys konteinerius stabilesnius. B2/07 tipo konteineriai yra skirti ir daržovių saugojimui, ir jų transportavimui. Standartinių abiejų minėtų tipų konteinerių matmenys vienodi: aukštis ir plotis – po 1200 milimetrų, o ilgis 1400-1800 milimetrų. Bet įmonė lanksčiai prisitaiko prie užsakovo poreikių net ir gamindama standartinius konteinerius, kurių siūlo 8 rūšis. Su užsakovais suderinama mediena, iš kurios gaminami konteineriai, visi gaminio parametrai – tokie, kaip pavyzdžiui, tarpai tarp šonų lentų ir pan. O nestandartinius konteinerius įmonės atstovai gali suprojektuoti ir pagaminti taip, kad jie bus pritaikyti prie visų užsakovo poreikių –net bus priderinti prie užsakovo patalpų, kuriose šis ruošiasi konteinerius laikyti.

Mediniams konteineriams ir dėžėms gamintojas suteikia ilgalaikę garantiją – kai kuriems gaminiams  net iki 25 metų.Tokie gaminiai daromi iš tvirtos medienos, atliekama speciali apdaila. Talpos tvirtos ir neišsiklaipo.

Įmonės specialistai, atvykę pas užsakovą, patys surenka užsakytus konteinerius iš skydų.        

“Saegenwerk und Palettenfertigung Paul Maag” gamina ne tik medinius konteinerius ir dėžes, bet sėkmingai dirba ir kitose medienos apdirbimo srityse. Čia pjaunama įvairaus asortimento vienguba ir dviguba mediena, gaminami įvairūs nestandartiniai bei standartiniai padėklai bei rėmai. 

UAB “Saegenwerk und Palettenfertigung Paul Maag”
Beržų g. 29, Kluoniškių km.,
Zapyškio seniūnija, Kauno rj.
Vievio g. 61, 44423 Kaunas 
Tel. 8 37 407000
Mob. tel. 8 687 36310
Faks: 8 37 542294
paulmaag@gmail.com
www.paulmaag.com
 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite