Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Medinis namas: kaip kokybiškai sutvirtinti ir užsandarinti

   2014-03-31

Mediniai gyvenamieji namai pagrįstai traukia vis daugiau užsakovų. Jie pasižymi puikiomis šilumos izoliacijos savybėmis, todėl juose žemos energijos sąnaudos. Mediniai namai ekologiški. Kita vertus, tokie namai turi kai kurių savybių, į kurias verta atsižvelgti priimant technologinius sprendimus.

Sykį jau ryžotės investuoti į medinį namą, reikia pagalvoti ir apie tai, kaip jį apsaugoti. Namas, kurio laidumas šilumai yra mažas, neturėtų  prarasti šilumos pro stogo konstrukcijas,  langų ar paties medinio karkaso plyšius, tad visą namo konstrukciją verta kuo geriau apsaugoti nuo drėgmės, kitų atmosferos reiškinių ir laiko poveikio.
„Visa tai galima daryti paprastesnėmis ir pigesnėmis priemonėmis, bet tada sunku tikėtis gero rezultato, - sako Dainius Jodka, Alytaus UAB „Dairesta“ direktorius. – Šalies rinkoje yra inovatyvių sprendimų, leidžiančių, tarkim, greitai ir efektyvia montuoti didesnių ar net labai didelių apkrovų medines konstrukcijas statant net ir daugiabučius medinius namus. Plyšius aplink įstatytus langus, stogo konstrukcijas irgi galima užsandarinti ne abejotinos kokybės, o remiantis moderniomis technologijomis sukurtais produktais. Tokiems gaminiams kurti užsienio gamintojai pasitelkia į pagalbą ištisus universitetus  ir aukščiausio lygio technologus“.
Pasak pašnekovo, Lietuvos pirkėjai kol kas neskuba rinktis pačių moderniausių šios srities sprendimų. Bet jais noriai naudojasi šalies įmonės, gaminančios ir statančios medinius namus daugiausia Skandinavijos ir kitose Europos šalyse.         
„Dairesta“ prekiauja Italijos kompanijos „Rothoblaas“ produkcija. Tai iš europietiškų medžiagų pagaminti itin kokybiški gaminiai, turintys ne tik CE, bet ir įvairius kitus sertifikatus. Tai difuzinės ir garo izoliacinės plėvelės,  jų suklijavimo juostos, pamato hidroizoliacinės (medis-betonas) medžiagos, išsiplečiančios langų sandarinimo juostos, kiti šio pobūdžio gaminiai.
„Visos medžiagos per ilgą laiką pamažu praranda savo technines savybes, - sako pašnekovas.- „Rothoblaas“ orientuojasi į tokias, kurios išlaiko savo darbines savybes maksimaliai ilgai maksimaliai ilgai. Natūralu, kad tokie gaminiai negali būti pigiausi“.
„Dairesta“ taip pat importuoja „Rothoblaas“ gamintas tvirtinimo detales,ypač reikalingas tvirtoms karkasinio namo konstrukcijoms. Čia taip pat esama savos specifikos. Mediniai namai „kvėpuoja“, „vaikšto“, todėl yra pavojus, kad prastos kokybės tvirtinimo detalė gali ir neatlaikyti perkrovimų.
„Prekiaujame medinių, ypač karkasinių ir skydinių, namų konstrukcijoms skirtais medsraigčiais, gamintais „Rothoblaas“, - pasakoja įmonės vadovas. - . Tie medsraigčiai, panašu, yra didžiausią apkrovimą galintys atlaikyti, bet nenulūžtantys medsraigčiai Lietuvos rinkoje. Juos tiesiogine to žodžio prasme galima susukti į kilpą – akivaizdu, kad tai pakankamai įspūdingas rodiklis konstrukcinių medsraigčių rinkoje“.
„Dairestos“ vadovo teigimu, tokias medsraigčių savybes lemia jų ypatinga plieno cheminė sudėtis. Bet tai nėra vienintelis dalykas, kuriuo išsiskiria šie sraigtai. Jų konstrukcija –optimaliai efektyvi. Medsraigčių smaigalys yra labai aštrus-  tai padidina pradinį sukibimą su mediena. Prie jo esančioje sraigto dalyje yra speciali įpjova. Toji įpjova apsaugo medį nuo skilimo įsukant medsraigtį. Kitoje sraigto dalyje, esančioje tarp sriegio ir galvutės, yra speciali freza. Ji, sukant medsraigtį, išvalo angą nuo medžio dalelių, taip, kartu su dvigubu medsraigčio vaškavimu, palengvinama  sraigto įsukimą. Medsraigčiai dengiami specialiu ekologišku chromu.
„Dairesta“ prekiauja pačiomis įvairiausiomis tvirtinimo detalėmis, skirtomis ir kitoms reikmėms: baldų, medinių langų gamybai, statybai, įmonės parduotuvėje įsikūrusioje Alytuje. Kitose šalies vietovėse dirba „Dairestos“ vadybininkai. 

1. „Dairesta“ prekiauja Italijos kompanijos „Rothoblaas“ produkcija. Tai iš europietiškų medžiagų pagaminti  itin kokybiški gaminiai, turintys įvairius sertifikatus. Tai difuzinės ir garo izoliacinės plėvelės,jų suklijavimo juostos, pamato hidroizoliacijos (medis-betonas) medžiagos, garso izoliacinės juostos, išsiplečiančios  langų sandarinimo juostos, kiti šio pobūdžio gaminiai. Taip pat įmonė siūlo itin platų tvirtinimo detalių asortimentą.
2. „Dairesta“ siūlo ypatingu tvirtumu pasižyminčius konstrukcinius medsraigčius. Tokias jų savybes lemia ypatinga plieno cheminė sudėtis. Bet tai nėra vienintelis dalykas, kuriuo išsiskiria šie sraigtai. Jų konstrukcija – optimaliai efektyvi. Medsraigčių smaigalys yra labai aštrus – taip užtikrinamas geras pradinis sukibimas su mediena, o prie jo esančioje sraigto dalyje yra speciali įpjova. Toji įpjova apsaugo medį nuo skilimo įsukimo metu. Sraigto dalyje tarp sriegio ir galvutės, yra speciali freza. Ji, sukant medsraigtį, išvalo angą nuo medžio dalelių, taip, kartu su dvigubu medsraigčio
vaškavimu, palengvindama patį sraigto įsukimą.

UAB Dairesta
Vadybininkas Matas Navickas
+370 685 32659
Vadybininkas Žygintas Norkevičius
+370 614 44108Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 11 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite