Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Meistro pagalba namams ar įmonei: sutvarkysime viską!

   2008-10-15

Jūsų namuose ar įstaigoje susikaupė daug smulkių darbų ir nėra kam juos atlikti? Nėra kam sutvarkyti varvančio čiaupo, atlikti smulkaus elektros remonto ar panašių dalykų? Elektros, apdailos, santechnikos, kiti smulkūs vidaus ir išorės darbai – visa tai gali atlikti mūsų meistrai. Mes esame patyrusių meistrų komanda – darbas bus atliktas kokybiškai. Turite mums kitokių darbų, bet nežinote, ar mes jų imsimės? Susisiekite su mumis.

Jau turime ilgą nuolatinių klientų sąrašą. Tai daugiausia verslo organizacijos, kurios įvertina mūsų darbuotojų profesionalumą, užsakymų įvykdymo greitį, gerą darbų kainos ir kokybės santykį. Įmonei mes galime pasiūlyti nuolatinio ūkvedžio paslaugą. Jeigu to imsimės mes, ūkvedžio etato galėsite atsisakyti.

Vis daugėja ir žmonių, kurie prašo mūsų pagalbos savo butuose ir namuose. Tarp tokių klientų daug moterų – jos paprastai tiksliai žino, ką norėtų pertvarkyti savo namuose, yra aktyvios tokių pertvarkymų iniciatorės. Dažniausiai jos aiškiai žino savo problemą ir išsamiai gali nusakyti, ko nori. Meistrui belieka pasiūlyti vieną ar keletą tos problemos sprendimo būdų, o paskui pasirinktą sprendimą įgyvendinti.

Paprastai mūsų klientai – užimti ir laiką vertinantys žmonės, profesionalai. Jie turi kitų svarbių užsiėmimų, o meistro darbą irgi linkę palikti profesionalams.

Jeigu kas nebrangsta šiuo visuotinio kainų kilimo metu, tai tik mūsų paslaugos. Mūsų meistrų pagalba teikiama už mažiausią įmanomą protingą kainą.

Mūsų klientai gali būti ramūs dėl atliktų darbų kokybės. Meistro pagalbos paslaugos apdraustos veiklos civilinės atsakomybės draudimu. Todėl bet kuriuo atveju mūsų klientai gali jaustis saugiai – jiems už nuostolius tikrai nereikės mokėti.

Planuojame plėtrą - dabar mūsų paslaugos prieinamos Kaune ir Vilniuje. Bet artimiausioje ateityje ruošiamės pasiūlyti jas ir Klaipėdos bei Šiaulių gyventojams - ten ruošiamės atidaryti savo filialus. O šiek tiek vėliau planuojame žengti ir į kitus  miestus.

Prireikus meistro, kreipkitės į mus drąsiai. Būkite tikri: nėra darbo, kuris mums būtų per mažas, ir darbų sąrašo, kuris mums būtų per didelis.

Mes galime tapti jūsų namams ar įmonei tuo, kuo jums yra jūsų šeimos gydytojas.

Manome, kad geriausia reklama mums – geri klientų atsiliepimai ir padėkos žodžiai už gerai atliktą darbą.

„Meistro pagalba“
Mob. tel. 8 618 00700
info@meistropagalba.lt
www.meistropagalba.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 30 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite