Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Merinosų vilna naudinga kūdikių sveikatai

   2016-01-18

Žmogus gana ilgą laiką buvo nusigręžęs nuo gamtos ir jos gėrybių, bet vėliau susiprato – reikia grįžti prie to, kas natūralu. Ekologiški produktai sparčiai populiarėja, o natūraliausio audinio titulą vis dar turi vilna. Jos dar niekas nepranoko, o švelniausios vilnos karalienė tai – merinosų veislės avis. Gaminiai iš šios vilnos tinka bet kokio amžiaus žmonėms.
Kuo ypatinga ekologiška merino vilna? Tai viena geriausių vilnų pasaulyje, nes plona, lengvai šukuojama ir turi daug gerų savybių, naudingų žmogaus sveikatai. Teigiama, kad merino avis per metus užaugina apie 15 kg aukštos kokybės vilnos, kai kitų veislių avys tik apie 6 kg per metus. Vis dėlto, esmė ne gaunamos vilnos kiekyje, o kokybėje. UAB „Benberas“ sprendimą gaminti drabužėlius vaikams bei kūdikiams būtent iš merino vilnos lėmė tai, kad merino vilna savaime yra švelni kaip pūkas. Kitų veislių avys pasižymi šiurkštesne vilnos tekstūra. Jautresni žmonės, o ypač vaikai, kuriems stinga kantrybės, šiurkščios vilnos gaminių nemėgsta, nes ji „kandžiojasi“. Manyti, kad visa natūrali bei ekologiška vilna yra nemaloni odai, būtų klaida. Merino vilnos prisilietimas yra švelnus kaip mamos. Kodėl naudinga kūdikius ir vaikus rengti vilnoniais drabužiais? Merinosų vilna savo švelnumu papirko ne vienos mamos simpatijas, nes maži vaikai noriai vilki drabužius iš šios vilnos. Vilnos vertybė – apsauga nuo peršalimo ir nuo perkaitimo. Vilna – tai unikalus audinys, nes vilnoniai drabužiai tinka bet kokiu oru. Artėjančios žiemos proga geriausia dovana kūdikiui, tai tėvų rūpestingumas ir vilnonės kepuraitės, pirštinaitės, tapukai ar kojinės. Žmogaus kūnas daugiausiai šilumos aplinkai atiduoda per galūnes, t. y., per plaštakas, pėdas ir viršugalvį. Todėl šios kūno vietos turi būti kruopščiai šildomos. Su merino vilnos drabužiu kūdikis jaučiasi tarsi rūpestingai ir meiliai apkabintas mamos ar tėčio. Švelnus merinoso vilnos gaminys tinka patiems mažiausiems ir išrankiausiems. Vilna net sudrėkusi nenustoja šildyti žmogaus kūno, gerinti jo kraujo apytaką bei saugoti nuo mikroorganizmų (Pvz., dulkių erkučių). UAB „Benberas“ užtikrina, kad merino vilna nealergizuoja, nes yra natūrali. Įmonė savo gaminiams gaminti nenaudoja jokių chemikalų vilnai apdirbti, nes merino vilna ir taip yra švelni. Jos nereikia nuriebalinti, todėl vilna išsaugo savyje esantį lanoliną, kuris vilnai suteikia jos gerąsias savybes.Vilnos mėgėjai jau įsitikino, kad vilnoniai drabužiai nepriekaištingai sugeria prakaitą ir net šlapimą. Jie neutralizuoja kvapus ir sulaiko net 40 % drėgmės, todėl kūdikis bus ramus, jo jautri odelė nebus dirginama. Kūdikiai ir vaikai yra per maži patys pasirūpinti savimi, todėl ši atsakomybė priklauso tėvams arba globėjams. Prie kūdikių ir vaikų gerovės prisideda ir UAB „Benberas“, siūlydamas įsigyti odai malonius vilnos gaminius: apykakles-šalikėlius, kombinezonus, kepurėlę, antklodę, kelnes, liemenę ar megztinį, kumštinukes arba kojinaites mažiesiems. Vilkėti drabužius ir natūralių audinių – išmintingas sprendimas.
1. Merino vilna yra natūraliai švelni, todėl vaikai neatsisakys vilnonių drabužių.
2. Vilna – daugiausiai drėgmės sugeriantis audinys, kuris išsaugo šilumą. Vaikai su vilnoniais drabužiais nesušals per šalčiausią žiemą ir neperkais kaitrios vasaros metu. Merino vilna netrukdo odai kvėpuoti ir yra natūraliai apsaugota nuo kenkėjiškų mikroorganizmų – mikrobų, dulkių erkučių.
3. Vilnoniai drabužiai stimuliuoja kraujotaką, tai naudinga sveikatai.

UAB „Benberas”
Tel. 867 400086
www.benber.lt
www.facebook.com/benber.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 07 31 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite