Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Agro straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Mes padedame eksportuoti prekes į Rusiją

   2012-05-29

Jei ketinate eksportuoti prekes į Rusiją, Baltarusiją, Ukrainą, Kazachstaną, partnerystė su UAB „Biodux“ yra teisingas pasirinkimas. Į Rytus nuo Lietuvos esančios rinkos pasižymi gana painiu valstybiniu importo į savo rinkas reguliavimu.

Minėtose NVS šalyse reikalaujama įvairių sertifikatų, kurie dažnai skirtingi kiekvienoje iš minėtų šalių.  UAB „Biodux“ pagalba čia gali būti tiesiog neįkainojama. Įmonė tiesiogiai bendradarbiauja su Rusijos sertifikavimo organais, kurie yra lyg vartai kelyje į Rusijos rinką.  Bendradarbiavimas su UAB „Biodux“  įmone yra patogus būdas eksportuoti į Rusiją, Baltarusiją, Ukrainą, Kazachstaną.
UAB „Biodux“ bendradarbiauja su profesionaliais akredituotais Rusijos sertifikavimo organais, Valstybine vartotojų teisių apsaugos organizacija (Rospotrebnadzor), Valstybine techninės saugos organizacija (Rostechnadzor) bei Žemės ūkio saugos organzacija (Rosselchoznadzor). Taip pat tiesiogiai kontaktuoja su laboratorijomis ir ekspertais.
UAB „Biodux“ specializuojasi sertifikuojant ekologiškų bei įprastinių maisto produktų, kosmetikos, buitinės chemijos gaminius. Bet įmonė neapsiriboja šiomis prekių grupėmis, ji suteikia pagalbą sertifikuojant bet kurį produktą.   
UAB „Biodux“ siūlo visų rūšių sertifikatus, kurių Jūsų įmonei gali prireikti eksportuojant prekes į Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Kazachstano rinkas ar bendrus sertifikatus, galiojančius visoje Muitų Sąjungoje. Įmonės partneriai Maskvoje išduos visus privalomus ir savanoriškus sertifikatus:   
Atitikties sertifikatus GOSRT R ir deklaracijas
Valstybines registracijas
Metrologijos atitikties sertifikatus
Priešgaisrinės saugos sertifikatus
„Rostechnadzor” leidimus
Medicininės įrangos registravimo pažymėjimus
Dar tik planuojate eksportuoti į Rusiją maisto produktus? Galime padėti užregistruoti įmonę ir produkciją Žemės ūkio saugos organozacijoje (Rosselchoznadzor) Maskvoje!
UAB „Biodux“ siekia glaudaus, ilgalaikio ir pasitikėjimu grįsto bendradarbiavimo su klientais.

      

UAB „Biodux“
Tel. 8 614 44146
info@biodux.lt
www.biodux.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite