Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Metalinės tvoros, aptvarai ir baliustrados .Išraiškinga metalų estetika ir patikimumas

   2015-04-02

Šiuolaikinė architektūra – tai nuolatinės naujų estetinių sprendimų paieškos. Vienas iš tokių novatoriškų sprendimų, susijęs su estetika – tai metalinių grotelių,įvairių tipų tinklų ir perforuotų lakštų panaudojimas tvorų, balkonų aptvėrimų ir vidinių- išorinių atitvarų ar grindų gamybai.
Saugumas – esminė šių gaminių funkcija, tačiau jie turi tapti ir vienu iš sudedamųjų architektūrinės aplinkos elementų, papildančių paties statinio raišką. UAB „Morionis“ daugiau negu 20 metų tiekia, gamina ir montuoja šių grupių gaminius. Segmentinės tvoros. Šios tvoros skirtos individualių namų teritorijų, sporto aikštelių, teniso kortų, parkų, visuomeninės paskirties pastatų ir jų teritorijų, taip pat specialios paskirties statinių - pramonės įmonių, sandelių teritorijoms aptverti. Segmentai – tai suvirinti tinklai, kurių akutė 50x200mm, vielos storis d-4mm arba 5mm, plotis – 2500mm, aukštis nuo H-1030mm iki 2430mm. Gamintojas – Belgijos koncernas „Van-Merksteijn“. Padengimas – karštas cinkavimas arba cinkavimas + miltelinis dažymas pagal RAL spalvų paletę. Ši padengimo kombinacija garantuoja ypač aukštą antikorozinį atsparumą, kuris garantuojamas 15 metų. Stulpeliai yra stačiakampio profilio 40x60mm arba apvalūs d-48mm, d-60mm. Galima rasti įdomų estetinį sprendimą, naudojant tik spalvotus stulpelius ir cinkuotus segmentus. Šios tvoros pasižymi montavimo paprastumu ir pigumu. Kas svarbiausia, kad eksploatacijos metu nereikalauja jokios papildomos priežiūros.
Tvoros tinklai rulonuose. Įvairiomis akutėmis iš įvairaus vielos storio. Tinklo aukštis nuo 1000 iki 4000mm. Padengimas: cinkuota viela + poliesteras arba aliumocinko padengimas, naudojamas spec. miško tinklui (antikorozinė garantija 16 metų). Gamintojas Liuksemburgo koncernas „ArcelorMittal“.
Vartai ir varteliai. Galime pasiūlyti įvairių matmenų dvivėrius, vienvėrius stumdomus vartus ir vartelius, ir jų kombinacijas. Tam panaudojant tuos pačius segmentus kaip ir tvora arba pagal kliento pageidavimą kitus profilius.
Teniso kortų, sporto aikštelių aptvėrimo sistemos. Siūlome segmentinių ar virintų tinklų kombinacijas su apsauginėmis polipropileninių tinklų sistemomis. Galimi teniso kortų, sporto aikštelių aptvėrimai iki 6m aukščio. UAB „Morionis“ gamina ir montuoja atitvarus, balkonų aptvėrimus, laiptų aikšteles, turėklus, lengvasias metalines konstrukcijas. Tam naudojamos grotelės, perforuoti lakštai, kirstai tempti tinklai ir kiti tinklų tipai.
Karštai cinkuotos grotelės, pagamintos iš tarpusavyje suvirintų laikančių juostelių ir skersinių strypelių. Galimi įvairūs akučių dydžiai ir laikančių juostelių aukščiai bei storiai, priklausomai nuo apkrovų. Yra ir įvairių tipų, ir dydžių laiptų pakopos. Gaminiai pagaminti naudojant cinkuotas groteles pasižymi labai geromis eksploatacinėmis savybėmis. Nereikalinga papildoma priežiūra, nesilaiko sniegas.
Perforuoruoti lakštai. Tai apvaliom ir kvadratinėm skylutėm įvairiomis kombinacijomis perforuoti plieno, cinkuoto plieno ar aliuminio lakštai. Lakštų storiai nuo 1mm iki 6mm. Galimi įvairūs dydžiai. Didžiausią pritaikymą turi balkonų aptvėrimams, laiptų porankiams, kvėpuojantiems pastatų fasadams. Gaminiai gaminami pagal brėžinius arba vietoje pamatavus. Įmonės darbuotojai suteikia konsultacijas, pasiūlo optimaliausius variantus. Visos konstrukcijos yra karštai cinkuojamos. Cinko storis 75-120 mikronų, kas užtikriną aukštą korozinį atsparumą. Gaminiai dažomi įvairiomis spalvomis, milteliniais dažais. Gaminiai pagaminti naudojant anksčiau paminėtas medžiagas yra estetiški, patvarūs, funkcionalūs, lengvai prižiūrimi. Tai puiki ir greitai atsiperkanti investicija.

UAB „Morionis“
Kaune: Nemajūnų g. 37
Tel. 8 37 203210, faks. 8 37 203217
mob. 8 682 41458
Vilniuje: Kirtimų g. 51a
Tel./faks. 8 5 2167165, mob. 8 618 44828
Klaipėdoje: Dubysos g. 31-203
Tel./faks. 8 46 340236, mob. 8 698 78229
info@morionis.lt, www.morionis.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 06 17 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite