Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Metalo apdirbimo pramonė: kodėl lietuviams svarbiau kaina nei kokybė?

   2015-05-26

Preciziškumas, kokybė, patikimumas – ne tik šveicariškų laikrodžių gamintojų siūlomos garantijos. „Tai staklės, neleidžiančios klysti“, – juostines metalo pjovimo stakles PEGAS GONDA pristato UAB INTER FORMA direktorius Artūras Zdanavičius.
Čekiškomis staklėmis Lietuvoje ir Latvijoje prekiaujančios įmonės vadovas pripažįsta, kad kol kas daugiau dėmesio sulaukia pigesni produktai, tačiau norint pagaminti konkurencingus gaminius reikia ieškotikokybiškų įrengimų.
Kokybės paslaptis – šeimyninis darbas
„Tai unikalus čekiškas šeimos verslas, šios įmonės gaminiais prekiaujama 28 šalyse, jie atitinka kokybės standartus, o sėkmės paslaptis – įmonės darbuotojų noras patenkinti individualiausius poreikius“, – aiškina UAB INTER FORMA vadovas. 0,1 mm tikslumo paklaida, pjaunant didesnius nei 10 cm diametro metalo ruošinius, visos įrengimo dalys pagamintos Čekijoje, paprastas ypatingo mokymo nereikalaujantis valdymas – visa tai PEGAS GONDA staklėms pelnė ir vokiško „grando“ SIEMENS, ir japoniškos MITSUBISHI pripažinimą. Šių metų pabaigoje staklėse bus įdiegtas lietuviškas valdymo meniu, dar labiau palengvinantis darbą. Be to, galimybėmis pagerinti gaminius turėtų susidomėti ir Lietuvos kalviai, kurių produkcija vertinama visame pasaulyje. „ Esamelankstūs metalo apdirbėjų poreikiams, galime pasiūlyti stakles, geriausiai atitinkančias kliento poreikius, jas pritaikyti“, – dėsto įmonės vadovo sūnus Aurimas Zdanavičius, kuris džiaugiasi, kad ir Lietuvoje pavyksta vystyti šeimos verslą. Naktimis miega ramiai
Įmonės atstovai teigia, kad geriausias tokių įrengimų naudos įrodymas – viešnagė pas jau tokias stakles naudojančius verslininkus. „ Galima išbandyti stakles, organizuojame susitikimus su jau jas naudojančiais verslininkais, siūlome aplankyti ir Čekijos partnerius“, – teigia Artūras Zdanavičius. „Galime naktimis miegoti ramiai, nes tie, kurie savo akimis pamato, kokią naudą duoda kokybiški metalo apdirbimo įrengimai, jais susižavi“, – pasakoja jis.
Rinkos problematika
Didesnę dalį produkcijos nuperka smulkūs verslininkai, tačiaukokybiški metalo gaminiai domina ir stambias įmones. „Gaila, kad Lietuvoje kol kas negalime pasiūlyti tokios įrangos automobilių pramonei, nes Čekijoje naudojantis tokiais įrengimais gaminamos patikimų automobilių detalės“, – dėsto A. Zdanavičius. Jo nuomone, tai, kad kokybiškus metalo produktus kol kas nustelbia pigesni kiniški, yra laikina, o lietuviai, kurie turi orientuotis į didesnę pridėtinę vertę turinčius gaminius, savo verslą vertins ne tik trumpalaikėje, tačiau ir ilgalaikėje perspektyvoje. „Žydrųjų vandenynų“ knygos autoriai palinkėjo verslininkams ne aklai tenkinti rinkos dalyvių poreikius konkuruojant, o susikurti rinką sau. Turbūt nėra naivu tikėtis, kad ir metalo apdirbimo rinkoje vis daugiau žaidėjų ieškos kokybės ir patikimumo, o ne kliausis trumpalaike nauda... Posakį „šveicariška kokybė“ galėtume pakeisti „lietuviška“ , „čekiška“... Ar ne?

Aurimas Zdanavičius
UAB „INTER FORMA“
Vandžiogalos pl. 106B, Domeikava,
Kauno raj.
Mob. +370 699 89950,
Tel. +370 37 365006
Faks. +370 37 365009
info@interforma.ltwww.interforma.lt

 

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite