Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Metalo klasika – ieškantiems išskirtinumo savo namams

   2016-04-08

Prieš dešimtmetį savo namuose laiptų turėklus iš kaldinto metalo įsirengęs Ričardas Kančauskas negalvojo, kad šiandien be jo paslaugų neapsieis ir namus puošiančios šeimininkės, ir profesionalūs meistrai ir kalviai. „Interjerus ir eksterjerus puošti kaltiniais metalo gaminiais ir aksesuarais visuomet buvo populiaru. Metalas namams suteikia prabangos, solidumo ir elegancijos“, - besikeičiantį požiūrį į interjero ir eksterjero puošybą pastebi didžiausios Kauno regione dekoratyviniais metalo gaminiais prekiaujančios įmonės vadovas.
Individualus, išskirtinis stilius
„Pavyzdžiui, prieš šventes ateina moteris, nori puošnaus metalinio stovelio servetėlėms. Toks, tik iš vielos išlankstytas kinų, dekoro parduotuvėje kainuoja dukart brangiau. Arba atvažiuoja kalviai, išsirenka dekoratyvinių elementų, kuriuos vėliau įkomponuoja į savo dirbinius”, - pasakoja R. Kančauskas. Daugybę metų su metalu dirbančio specialisto žodžiais, kalto ir dekoratyvinio metalo detales savo interjerui renkasi žmonės, ieškantys individualaus bei išskirtinio stiliaus. Iš tokių detalių gali būti pagamintos įvairios originalios interjero, eksterjero, baldų detalės, suteikiančios išskirtinumo bei savitumo. „Namus galima puošti skulptūromis, baldais (lovos karkasas, suoliukai, staliukai, kėdės), šviestuvais, veidrodžių rėmais, laiptų turėklais, rankenomis, lentynėlėmis, kabyklomis, židinio apdailomis, gėlių stoveliais, tvoromis, dėžutėmis, žvakidėmis“, - sako jis.
Galimybė derinti įvairias medžiagas ir detales
Italų, prancūzų ar britų seniai pamėgtas dekoratyvinis metalas sparčiai populiarėja Lietuvoje. „Kaltiniai dekoratyviniai plieno ruošiniai yra pagaminti ne senamadiškai, o naudojant šiuolaikinę technologinę įrangą ir pasitelkiant naujausius metalo apdirbimo metodus. Minimaliomis išlaidomis ir nesugaištant daug laiko, net neturint profesionalaus kalvio įgūdžių ir specialios įrangos, galima susikurti savo skonį atitinkančius ypatingus gaminius. Ne tik bet kokio dydžio, bet ir įmantriausių formų – tai meistro fantazijos, gebėjimų rezultatas. Kiekvienu atveju ornamentai, detalių išdėstymas, dekoratyviniai elementai gali būti skirtingi, o ir pasirinkti yra iš ko, turime apie 30 tūkstančių gaminių“, - vardija „Kaltmeta“ direktorius R. Kančauskas. Daug išraiškos galimybių interjere atveria geležies ir įvairiausių kitų medžiagų derinimas. Dėl grakščių formų, pačių įvairiausių, originalių ornamentų, interjere puikiai dera tiek juodojo metalo, tiek žalvario detalės (specialiai padorotą žalvarį net sunku atskirti nuo aukso). „Vis dėlto metalas – labai aktyvi medžiaga, kuria nereikia piktnaudžiauti, kitaip jo gausa ne tik sudarkys interjerą, bet ir psichologiškai slėgs namų gyventojus, - pataria R. Kančauskas. – Todėl dažnai siūlau atsivežti interjero nuotraukų, patariu ką ir su kuo derinti – juk namuose gyvens ne viena karta, o metalas – tarnaus visą gyvenimą“.

Ričardas Kančauskas
UAB „Kaltmeta” vadovas
Kaunakiemio g. 5, Kaunas
+370 699 25290
kaltmeta@gmail.com
www.kaltmeta.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 01 23 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite