Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Meva klojiniai - Tavo statyba šiandien

   2010-03-26

UAB  „Murameda“ siūlo pažangiausią,  betono liejimui skirtą, „Meva“ klojinių technologiją. Ši technologija buvo pritaikyta statant aukščiausią pastatą pasaulyje - Dubajaus dangoraižį Burj Khalifa (828 m) bei aukščiausią pastatą Europoje, tarptautinį Maskvos verslo centrą - dangoraižį „Federacija“ (354 m). „Meva“ technologijos klojiniai puikiai tinka naudoti statant individualų namą, gamybinius ar žemės ūkio paskirties pastatus. Tai yra daug pigesnis bei patogesnis sprendimas, nei liaudyje vadinamos „apalubkės“, konstrukcijos daromos iš lentų. „Meva“ klojiniai-tai lygūs paviršiai, lengva konstrukcija, aukšta liejinio kokybė bei darbo laiko ir finansinių išteklių ekonomija.

 

Lengvi ir patogūs

Vokietijos firmos „Meva“ klojiniai turi lengvą rėmą, pagamintą iš plieno  ir aliuminio. Didžiausias klojinio elementas sveria viso labo tik 46kg (2,64 x 0,7 m), tai yra apie 10 kartų mažiau nei tradiciniai klojiniai. „Meva“ klojiniams kilnoti nereikia papildomos įrangos ar technikos. Juos sukonstruoti ar sunešti pakanka dviejų darbuotojų. Paprastas klojinių sistemos elementų montavimas leidžia pasirinkti reikalingą betono konstrukcijos dydį. Klojiniai lengvai montuojami vienas ant kito, jų skydiniai elementai sujungiami specialiomis metalinėmis spynomis. Gausi elementų pasiūla suteikia galimybę pasirinkti optimalius montavimo derinius. „Meva“ klojiniai – patogus surinkimas, lengvas išardymas, laiko ir išlaidų taupymas.

 

Lygūs paviršiai – pigi apdaila

„Meva“ klojinių rėmo paviršius yra padegtas autoforetiniu cheminiu paviršiaus dengimo metodu.Ši technologija naudojama automobilių pramonėje.

Tokios dangos dėka, prie klojinio paviršiaus visiškai neprilimpa betonas, o betoninė konstrukcija yra apsaugoma nuo rūdžių. Nepriekaištingą  betoninių konstrukcijų lygumą užtikrina „Meva“ polimerinė plokštė „Alkus“. Tai naujos kartos plokštė, kuriai suteikiama 7 metų garantija. Kai betonuojama naudojant „Meva“ klojinius,  paviršiai būna nepriekaištingai lygūs. Įvairias gamybines ar žemės ūkio paskirties  patalpas galima palikti be papildomos apdailos, jų nereikia nei tinkuoti, nei glaistyti. Kitos paskirties patalpoms sutaupoma, nes atliekant apdailą nereikia lyginti betono paviršių.

 

Kokybė – ekonomija

Vokietijos firmos „Meva“ klojiniai  suteikia galimybę lieti įvairias betonines konstrukcijas kokybiškai, patogiai ir nebrangiai. Naudojant UAB „Murameda  siūlomus „Meva“ klojinius - paprasta ir efektyvi konstrukcija taupo laiką, o lygus liejinio paviršius sąlygoja mažesnes išlaidas apdailai. Jums nereikia pirkti lentų ar pačios klojinių sistemos. „Meva“ kolojinius galima tiesiog išsinuomoti tik nuo 2 Lt už kvadratinį metrą parai.

Klientui pageidaujant, siūlomas nuomojamų detalių draudimas. Draudimas padės išvengti  nenumatytų  išlaidų  valymo ir remonto darbams, bei nesijaudinti dėl atsitiktinių subraižymų. Papildomos išlaidos draudimui užtikrina fiksuotą betonavimo darbų sąmatą. Tai pigus ir patikimas būdas pastatyti kokybišką statinį.

UAB „Murameda“ - vienintelė įmonė Lietuvoje, teikianti „Meva“ technologijos klojinių nuomos paslaugas ir  įmonėms, ir fiziniams asmenims. Klientas, atsiuntęs el. paštu norimą įgyvendinti projektą, gauna paprastą ir greitą, montažinį projektą nemokamai.

Bendrovė taip pat teikia ir pastolių nuomos paslaugas.

UAB „Murameda“

Savanorių pr. 286, Kaunas

Tel./fax: 8 37 311619, mob. 8 687 31533

www.meva.lt

www.murameda.lt

rux@murameda.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 08 10 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite