Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Mineralinė kosmetika: apie ją verta žinoti daugiau

   2012-11-12

Lietuvoje mineralinė kosmetika yra naujas dalykas. Nieko stebėtino, kad apie ją pas mus žinoma kur kas mažiau nei apie tradicines makiažo priemones.

Mineralinės kosmetikos priemonės – tai milteliai, kurie susidaro iš iki neįtikėtino mažumo susmulkintų iš žemės išgaunamų mineralų. Yra nemažai teigiančių, kad ši kosmetikos rūšis yra tarsi revoliucija kosmetikos srityje. Mineralinės kosmetikos priemonės ne tik puošia, bet ir apsaugo bei gydo odą, tad tuo požiūriu akivaizdžiai lenkia tradicines makiažo priemones. Nieko stebėtino, kad dauguma moterų, išbandžiusių mineralinę kosmetiką, nenori grįžti prie tradicinės.   
Gamintojai siūlo įvairias natūralios kosmetikos pagrindu pagamintas veido priežiūros priemones. Tai ir makiažo pagrindai (pudros), skaistalai, bronzatoriai, akių šešėliai ir kiti produktai. Įdomu tai, kad birių miltelių pavidalo makiažo pagrindas, pudra padengia veidą tarsi krempudra.
Dažniausiai mineralinės kosmetikos gamintojai naudoja 4-5 sudedamąsias produkto dalis, tačiau yra ir tokių, kurie naudoja žymiai daugiau. Deja, kai tų dalių skaičius padidėja, tarp jų atsiranda toli gražu ne mineralinių ir nenatūralių. Tad renkantis mineralinę kosmetiką pravartu pasidomėti jos sudėtimi ir nepasikliauti vien tik pavadinimu.
Be savo natūralumo, mineralinė kosmetika turi ir kitų privalumų. Ši kosmetika sykiu yra ir natūrali apsauga nuo saulės. Joje esantis cinko oksidas ir titano dioksidas saugo odą nuo saulės sukeliamo oksidacinio streso, efektyviai blokuoja ultravioletinius spindulius.
Mineralinė kosmetika tinka visiems odos tipams, bet kurio amžiaus moteriai. Jos sudėtinės dalys nesiskverbia gilyn į odą. Atvirkščiai, mineralai tvirtai prilimpa prie odos, tolygiai pasiskirsto visame jos paviršiuje neužkimšdami porų ir saugo veidą visą dieną. Tokia kosmetika suteikia odai natūralų spindesį, ji atspindi šviesą, taip paslėpdama smulkias linijas, raukšles, poras ir kitus trūkumus. Kai trūkumų nesimato, oda atrodo jaunesnė.
Šio tipo kosmetika taip pat yra atspari vandeniui bei prakaitui, tad makiažas išliks nepriekaištingas sportuojant ar netikėtai užklupus lietui. Norint nusausinti sušlapusį veidą, reikia tiesiog švelniai priglausti prie jo servetėlę, bet netrinti.
Mineralai nesukelia spuogų, inkštirų ir uždegimų atsiradimo. Mineralinė kosmetika neužkemša odos porų, todėl ir nesusidaro palankios sąlygos spuogams, veido oda atrodo nepriekaištinga ir glotni.
Mineralinės kosmetikos pirkėjams reikia būti dėmesingiems, kaip ir perkant bet kurią kitą prekę. Dalis gamintojų, kaip minėta, prideda į produktus dirbtinių ar sintetinių sudedamųjų dalių. Ši problema atsirado kartu su vadinamąja „antrosios kartos“ mineraline kosmetika. Ją būtų galima pavadinti mineralų pagrindu sukurta kosmetika, tačiau savo esme tai nėra natūrali mineralinė kosmetika. Mat ji turi papildomų sudedamųjų dalių, tokių kaip konservantai, užpildai, talkas ir pan., kurių neturėtų būti tikrojoje mineralinėje kosmetikoje.
Jei norite naudotis tik natūralia mineraline kosmetika, vertėtų žinoti jos sudedamąsias dalis. Grynasis mineralinis makiažo pagrindas (pudra) turėtų būti sudarytas iš keturių sudedamųjų dalių: titano dioksido, žėručio, geležies oksidų ir cinko oksido.

1. Mineralinės kosmetikos priemonės ne tik puošia, bet ir apsaugo bei gydo odą, tad tuo požiūriu akivaizdžiai lenkia tradicines makiažo priemones.
2. Be savo natūralumo, mineralinė kosmetika turi ir kitų privalumų. Ši kosmetika sykiu yra ir natūrali apsauga nuo saulės. Joje esantis cinko oksidas ir titano dioksidas saugo odą nuo saulės sukeliamo oksidacinio streso, efektyviai blokuoja ultravioletinius spindulius.
3. Mineralinė kosmetika tinka visiems odos tipams, bet kurio amžiaus moteriai. Jos sudėtinės dalys nesiskverbia gilyn į odą. Atvirkščiai, mineralai tvirtai prilimpa prie odos, tolygiai pasiskirsto visame jos paviršiuje neužkimšdami porų ir saugo veidą visą dieną.
4. Tokia kosmetika suteikia odai natūralų spindesį, ji atspindi šviesą, taip paslėpdama smulkias linijas, raukšles, poras ir kitus trūkumus. Kai trūkumų nesimato, oda atrodo jaunesnė.


Mineral Hygienics pradinį kosmetikos rinkinį sudaro:

Dviejų atspalvių Mineral Hygienics makiažo pagrindai (pudros)
Mineral Hygienics bronzatorius
Mineral Hygienics užbaigiamoji pudra
Trys makiažo šepetėliaiĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite